Jump to content

Miyavi


Zenith

Recommended Posts

Всъщност, актьорството не му е съвсем непознато. Той игра себе си в краткия филм Оре-сама преди време.

Възлагам му големи надежди. Гледах доста интервюта с него по повод филма и видях един естествен, приятен човек на тях. Спокоен е, уверен, а това е важно, когато става дума за актьорство и изяви на сцената.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хахах, засега коментарите са главно от стари фенове, които се радват да видят Мияви по Елън, но и това е супер мило. Ще ми е интересно вече ако хората покрай новата му музика открият и старите шантави неща, ще чета коментари с кеф (:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъкмо го открих в Instagram. Ако искате може да го намерите и последвате - MIYAVI_ISHIHARA. Пуска по някоя и друга снимка, последната е от студио в Япония. Сигурно замисля нещо ново.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да честитя рождения ден на моя астрален близнак! Да е жив и здрав! Да продължава да ни радва с хубава музика! Може и някой филм да направи за разнообразие, няма да се сърдим!

 

Едно скорошно телевизионно участие за доказателство, че все още сме млади и убави:

https://www.youtube.com/watch?v=EE6YutC0-og

 

Оставям на Укио да поздрави Наримия Хироки, че тя по ги умее тези работи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Убави сте! И външно, и вътрешно. Защото Мияви нямаше да е това, което е, без вътрешната енергия и позитивизъм, които излъчва.

Да сте живи и здрави!

Открих интересно инфо за новия клип на Мияви. Както подсказва заглавието, видеото разкрива феникс от манга сериите на Осаму Тезука, Hi no Tori / Phoenix. Tezuka Productions работи върху анимираната част на самия клип.

Hi-no-Tori-Osamu-Tezuka-volume-1-manga.j

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бре, тая огнена птица не е лоша;) Поне Мияви не звучи като да се е налапал с екстази и да е хукнал към близкия техно-транс клуб, както често става напоследък  :28558:

 

На ви едно торентче за албума;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наистина е добра "Огнината птица", но не бих заложила на това, че не се налапал с екстази и тука.

Btw. лайв версията особено много ме радва. 

Слагам и един акустичен лайв, който открих преди две минути, за да не съм съвсем спам.

Редактирано от Yoyo_ko
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Развълнувани сме да ви съобщим, че днес след 21 часа ще можете да видите видео интервюто ни с MIYAVI! Какво ни разказа в Лондон изпълнителят за бъдещите си планове ще може да видите на този линк

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

MIYAVI официално даде първото си интервю за българска медия. От екипа на Friday Chopsticks имахме удоволствието да разговаряме с него за бъдещите му планове, музикантите, които го вдъхновяват, както и за настоящото му турне с нов албум. Бонус за българските фенове - специално послание, което зписахме за вас. :)

 

Можете да гледате интервюто тук:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъкмо изгледах интервюто. Много се радвам, че е дал интервю за българските фенове. Страшно се раздава по концертите. Голям заряд и положителни емоции предава на публиката. Аз имах щастието да го гледам за втори път тази година.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пишете ме и мен сред феновете на това чудно чудо :wub:. Винаги съм харесвала артистите, които ни представят завършен образ.Където освен музика, в случая, има и визия, и всичко това в една завършена цялост. И понеже по-горе много беше казано за изключителността на това явление искам само да добавя, че много ми допада аранжимента на творбите му. Тъй като слушам на слушалки през повечето време мога да чуя богатството на звуци и използваните като фон ефекти. Някои от песните са уникални в това отношение. :wub:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...