Jump to content

Miyavi


Zenith

Recommended Posts

Ще ни убеди. Сигурна съм. В момента е в голям подем! Започна световното му турне. Първи отзиви от Малайзия. И пресконференцията.

 

Ето отново датите тук.

b09ba9324220e651.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ехх, удоволствие си е да я гледаш тази енергийна бомба на сцена:))) Ама ще го изчакам да мине пак на по-задушевна вълна, че музиката му напоследък зацикля на фаза "Вижте колко яко и бързо свиря" :28558: А и пак си е направил билетите по 37 еврА, като на първото световно турне (тогава си ги откинах от джоба да го слушам в Берлин). Можеше и по-скромничко да подходи, като си има вече развита световна фен-база (дори тогава в Берлин залата беше фраш). Ега ти, Black Rebel свирят в Солун за 25 евро! Не вярвам транспортните им разходи да струват по-малко от неговите.

 

Но - стига съм мрънкала за глупости:) Ето едно клипче от концерта в Малайзия:

 

 

А ето и едно от старите му изпълнения на живо, които всъщност ме зарибиха да го слушам:

 

 

Предното турне е било чудничко (слушам си редовно лайв-албума от Лондон), трябваше да го огрея:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мияви е много "готин" сега, в сравнение със стария си имидж на елфче-бунтар (не се смейте, на това ми напомня). Надявам се още да му е толкова забавно, колкото изглежда на това второто видео, че иначе имаме проблем. Любимата ми негова песен:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази вечер в предаването по радио Реакция ще обсъждаме европейското турне на Мияви. Чуйте разказа на една българка, успяла да се срещне няколко пъти с известния певец.

Начален час: 20.00.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Той откак се е захванал да прави клубна музика, почти всичко му прилича на What's my name :28558:

 

Радва ме какъв е нахъсан и енергичен, ама ми липсва онова окичено с пиърсинг хлапе с мила усмивка, което скромничко пееше с кухарка в ръка, че утре ще е по-хубаво времето... За съжаление тенденциите са следващият му албум изобщо да не ми хареса.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Премиерата в Берлин. Има и пресконференция. Мияви пусна лек спойлер на финала.

Нарекоха Джоли гениален режисьор и дори подхвърлиха, че може да се бори за Оскар в тази категория.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интервю с Мияви за филма и защо се е съгласил да участва в него.


Честно казано отдавна го знам като име, но чак наскоро, последната година, започнах да слушам и музиката му. На мен новите му парчета ми допадат, но и не съм много запозната със старите му неща..... Ако говорим за външен вид, одобрявам сегашният повече хахахахха


На мен лично фотосесията много ми хареса.


tumblr_ngb2kkezMw1r3hs1eo5_r1_1280.jpgtumblr_ngb2kkezMw1r3hs1eo4_r1_1280.jpg


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Забавлявам се аз една вечер в темичката на онова анорексичното корейче Но Мин У и относно новите му парчета някой беше подметнал, че приличал на Miyavi. Викам си я да проверя за какво иде реч..... И ето вече съм му фенка. Много интересна музика прави по някакъв странен начин ме радва....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 19 януари Мияви ще гостува в престижното шоу The Ellen Degeneres Show. Там ще говори за участието си във филма на Анджелина Джоли и дори ще има живо изпълнение! Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Попълвам колекцията с нови изпълнения.

И гостуването му при Ellen

Уоу! Мияви им скри шапките в това шоу! Какво изпълнение само!

https://www.youtube.com/watch?v=IZX4rexYOR4

Ние ще чакаме до края на февруари, докато видим играта му, която според критика и зрители, била впечатляваща!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам си резерви към разни американски актьори и актриси, които си мислят, че стават и за режисьори. Филмът със сигурност ще го гледам заради Мияви. Много се радвам, че го открих  този страхотен талант в музиката, дано да не разочарова като актьор.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...