Jump to content
Zenith

Любими Live изпълнения

Recommended Posts

Това са едни от любимите изпълнения на живо :yes:

Балада изпънена от невероятния Park Hyo Shin е в състояние винаги да ме разчуства :wub:

Ох, много любими се събраха... Изпълнявани на живо предпочитам бавните песни, пълнят ми душата още повече, когато са изпети по безупречен (или почти) начин.

- за мен това е перфектно изпълнение. Именно заради него се влюбих в гласа на Джи О.

Tohoshinki - Taxi [4th Live Tour 'The Secret Code' in Tokyo Dome] - песента я обожавам, а изпълнена на живо от тези перфектни 5 гласа... няма равна. Обичам и начинът на заснемане, особено близките планове на Хиро и Чангмини от 4:04 до 4:23 (ако се водим по този клип), не знам защо, но точно тези моменти са се запечатали в съзнанието ми от този live.

Hyunseung & Kikwang (Beast) - Let It Snow - тук са секси, но по някак по-нежен начин.

IU - Gee/Sorry Sorry/Lies - харесвам песните и в този им вариант ;p

Hyunah ft. Zico - Just Follow - кефят ме такива badass.

MBLAQ - Mona Lisa - облеклата ги обожавам! ♥ като изключим хвърчащото сако на Мир ;D

- ако не се лъжа, Кю не се е чувствал добре по време на изпълнението и имайки това предвид, се справи страхотно. А самата песен е един път.

IU - Men Are Boats Women Are Harbors [Cover/Immortal Song 2] - хехе, май имам доста любими изпълнения от това предаване ;d Ами... сбърка на едно място, но като цяло момичето се представи много добре.

Още от Immortal Song 2:

Changmin (2AM) - Blues of Tears

- нямах идея какво се пее, освен че става въпрос за майката.. но е факт, че се разплаках като малко дете.

Yesung (Super Junior) - I Don't Know Anything But Love - влюбена съм в ниските му тонове, безпогрешни са.

K. Will - Mokpo's Tears - ... няма какво да се говори просто.

G. O - To You Again - по принцип съм доволна от общо взето всички представяния на Джи О в "Безсмъртната песен", но това ми е фаворит.

Оф, стига вече, че стана километричен коментар... ще добавям след време.

Почти го бях забравила този лайф, но супер се радвам, че го намерих..отново качен!

Като започнем от началото с перкусиите, минем през цялото жълто поле от екзалтирани фенове..и стигнем до онези петимата, дето пълнят сърцето, когато са на сцена и когато истински се забавляват с музиката...Спектакъл!

http://www.youtube.com/watch?v=gRoymVu3jEI&feature=fvsr

:rolleyes:

интересно как на коженото яке на G-Dragon са изписани пънк групи като G.B.H. , Aus-Rotten, Misfits и май Discharge. Дали наистина е фен или просто така... :panda-145:

Едно от любимите. Прекрасно акапелно пеене за начало и много мощно включване на инструментите!

• Upvote 1

Само мога да кажа: TIME IS DEAD

Любими лайв изпълнения! ТОЛКОВА СА МНОГО!!! Но по-долу са трите които са ме оставили без думи, винаги ще са топ 3 в класацията ми и мога да ги слушам без край!

TVXQ 5 които ще останат неповторими и незаменими в историята на к-попа:

Прекрасният глас на Park Hyo Shin и най-красивата и нежна за мен песен:

И тежката артилерия Тhe Gazette

- няма път, в който да не я слушам и да не ме разчуства. Песента е прекрасна, а за ТОП няма какво да коментирам.

- незабравимият поздрав laugh.gif

;
.. точно за тях мога да продължавам до безкрай, но ще се огранича само с тези две :wub: tongue.gif

Някъде преди час, завърши тазгодишното празнично издание на SBS Gayo Daejun. Мното съм доволна! :rolleyes: Определено, съвместното изпълнение на идолите от SM най-здраво ми подейства, твърде много мои любими мъжове на едно място. smile.gif Другото, което много ми хареса, е в другата крайност, изпълнението на Dazzling Red. Много нагорещиха страстите, песента е доста добра, напомня на 'Alone' на Sister, но с по-яки мацки хаха. Други, които бяха на ниво за мен, Infinite, TVXQ и разбира се, Big Bang, GD и TOP ме разбиха просто. :rolleyes: Техните изпълнения, може да видите в темите им, а тези понеже са колаборации реших, че трябва все някъде да се постнат. smile.gif

Не мисля, че има думи, с които да опиша колко силно е това изпълнение. Едно от най-любимите.

Нямам думи просто! Бих дала и душата си, за да съм на мястото на фенката! :inlove::tongue: 

Някои от вас знаят Ким Джин Хо, други вероятно са чували за групата SG Wannabe, трети ако не са - препоръчвам да се запознаят.

Ето това изпълнение в предаването Immortal Song 2 ме кара да настръхна всеки път, когато го слушам.

Влюбих се в гласа на Ким Джин Хо и открих други страхотни изпълнения, но това... За мен си остава еталон за "live".

https://www.youtube.com/watch?v=P6IXyHIxERo

Няма да ми стигне форума да изпиша колко и защо харесвам Им Дже Бом и гласа му. Това изпълнение е на една от най-вълнуващите му песни, при това изпълнено ювелирно. Жалко, че не го намерих с видео.