Jump to content

Kim Jae Wook (Ким Дже Ук)


Recommended Posts

А, той още на 4 април излезе, сега е в почивка :)
Два дни след рождения си ден, жалко че го е прекарал на служба за толкова малко.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, как, като и влезе.:D  На официалния сайт беше пуснал обръщение към всички по случай излизането си от армията, и там даже подчерта че тихичко е влязъл, така и е излязъл. Иначе ето тук го има даже съобщението за A-list Entertainment http://www.kimjaeuck.com/2 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Направо се е изнизал по терлици хахаххаха Еми ще чакаме тогава нещо да снима, че да го видим и да му се порадваме след 2 години самота хахаха

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дже Ук като че ли е започнал някакъв мюзикъл Hedwig:

 

181215_595682870455931_1047199246_n.jpg

 

 

941450_595687853788766_417505872_n.jpg

603610_595687780455440_842114543_n.jpg485401_595687610455457_868810188_n.jpg971677_595686347122250_2045992777_n.jpg253198_595683553789196_143455988_n.jpg969312_595683550455863_390983002_n.jpg264507_595683413789210_1354209835_n.jpg922774_595682933789258_899117904_n.jpg941745_595682927122592_676462377_n.jpg947294_595682873789264_1445172146_n.jpg984313_595682880455930_630518444_n.jpg

 

"Well, after your film “Antique,” you gained a very strong image of being gay. And in Korea, people put a lot of meaning into that term and continue to mention it when it comes to celebrities so I think you could’ve thought that taking on the role of a transgender for “Hedwig” could have been risky for you. Had you thought about this?
Kim: I didn’t. It’s kind of fun now. (laugh) Over time, I’ve come to enjoy that such a rumor is circulating and that some are even convinced of it. But it’s not like I won’t be able to play masculine roles anymore. Those who see potential in me will hand me roles."
"How was it having to prepare wearing high heels and mini dress on stage?
Kim: I actually invested quite a lot of money into buying women’s clothes, cosmetics and high heels while rehearsing for my role. And my friend who helped me gave me 10 centimeter heels which I wore around the house so much that I became comfortable enough in them to run around in them. I also always carried my dress and high heels with me so that I could change into them for rehearsals. I wasn’t used to wearing skirts so I sat with my legs open at first but a person’s attitude changes depending on their posture so I practiced while keeping this in mind which helped a lot."
"What’s it like wearing a skirt?
Kim: Comfortable. I have a long khaki-colored skirt which is really comfortable because there’s an elastic band for the waist. It’s just that I can’t go to the door when I get food delivered so I’ll throw my wallet to my friend. (laugh)"
" Well, you’ve had your your sexual boundary become hazy by appearing in “Antique” and “Hedwig.” What meaning does such experiences have for you?
Kim: I think they’ve helped me like myself a bit better. I had always wondered whether the notions or values I have [were] from being born under a sound family with an older brother and moving between Japan and Korea, [or] were formed from my own will. I had been questioning everything, starting with whether I’d be happy if I were to die one day after living my life like this. So from that point onward, I tried to rid myself of such thoughts as best I could. I started asking myself things like why do I hate sexual minorities, why shouldn’t they live their lives like that, why is it bad to be a transgender. And… after I decided to take on “Hedwig,” I dressed up as a girl and worked at a transgender bar in Itaewon for about a month."

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еее, не е за вярване, но като жена е даже още по-хубав... С нетърпение очаквам новите му филмови проекти, защото съм силно впечатлена от видяното досега като визия и като талант. Излъчването му е много магнетично с този меланхолично-загадъчно-сериозен поглед. Ще ми се да го видя в главна роля вече...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е старичко. Не искам да ви разочаровам, но това е Хедуиг от преди да влезе в армията, някъде из темата има снимки и клипчета от спектакъла. Засега не са излизали новини за негови проекти откакто се уволни, но предполагам че почивката наистина му е нужна. И го подкрепям напълно, към каквото и да се насочи. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Jae Wook с нова роля.

Актьорът се е спрял на сериала Who Are You , за дългоочакваното си завръщане. Не се намира твърде много информация, освен че в главните роли ще видим So E-Hyun и TaecYeon от попгрупата 2pm. Историята ще бъде за млад детектив, който вижда призраци и нейния скептичен колега. 
Надявам се да не е нещо предсказуемо, макар че не мога да кажа, че не съм гледала подобни сюжети и преди. През юли ще се разбере.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хм, ако единият е детектив, какво ще прави другият? Очевидно Тек ще е водещият герой в продукцията. Дже Ук пак остава втори.  Не че е лошо това. Той показа, че може да прави уникални и завладяващи поддържащи персонажи още в Nappun namja. Ако му дадат ролята на призрака, може и да стане нещо интересно.

f0044cf8d05fba4e.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Jae Wook ще играе ролята на бившия приятел на Si On, също полицай, загинал по време на служба. Аз лично мисля че ще обвържат неговата смърт с инцидента, в който е пострадала героинята. Иначе Текьон като актьор се развива все повече и повече, в това отношение поне мисля да си позволя да имам очаквания за нещо повече от айдъл драма. 
                                                                                         2PM-Taecyeon_1372256105_af_org.jpg
След римейка на Сирано ще видим. На 29ти започва.

Edit:
4_zpsc9ec43c1.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Той е един от първите ми любими Корейски Актьори Като цяло е невероятен и се радвам много че накрая открих Темичката му тук

Днес го гледах във Who Are You  :wub:  И си спомних колко много всъщност го харесвам  :) Явно моята Детска Любов ще е Той :cry: 

И Все пак Аз ще го Подкрепям Пък Дано Го виждаме повечко на Екрана :up:  

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Задава се нова роля, Kim Jae-Wook е поредното име, присъединило се към историческата драма Age of feeling, редом до ветерана Kim Gab Soo. В главната роля ще видим Kim Hyun Joong, а кастът включва друг изключително симпатичен младеж- Song Jae-rim. Главната женска роля е поверена на Jin Sae-Yeon. 

Драмата претърпя бурен старт, с множество отлагания и с отказа на двама актьори да поемат главната роля. (А наистина ми се щеше да видя Lee Jun Ki да се превъплати в боец за свобода.)

Действието ще се развива в Шанхай през 30тте и ще отразява борбата срещу японската окупация. Стилът на драмата е определян като романтичен ноар, а за героя на Jae- wook предварително се знае само, че любител на изкуствата и музиката, а неговите изтъчненост и интелигентност го превръщат в пълната противоположност на главния герой.

Кадри от пресконференцията вчера, е единственият, който не е облечен в стила на епохата, през която се развива действието. 

2013120217573318009.jpgа

 

Снимки на останалите от екипа от пресконференцията: тук

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да му е честита новата роля, въпреки че аз искам много да го видя във филм!!! Мечтая си за някаква инди продукция, в комбинация с утвърден режисьор. Ох, защо никой не го забелязва за подобна идея?! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така е. Много ми е болно и сега ми е паднало да си излея мъката. Тотално му сриват екранното присъствие в последната година. Не искам да се превърне в комерсиална звезда. Дже Ук е икона. 4 години той няма свястна роля на екрана. Говоря за цялостен, сложен образ, който да бъде запълнен тотално от неговия дух и визия. Подобно нещо може да му предложи само независимото кино, според мен. 

 

И за да не е всичко тотално отчайващо, ето че на 1 ноември е излязъл кратък филм с него - COAT SHARED LOVE 

8e9d925226dd3c3e.jpg

http://www.youtube.com/watch?v=zCsom9Eyofs

 

И още един кратък филм - с коледно настроение:

http://www.youtube.com/watch?v=YEgjupjeNPw

 

 

Снимки:

 

 

Marie Claire Korea August 2013

540003362dc0a0cc.png

a4ab338873da06cd.jpg

ef3d587be09a12ef.jpg

105fe7b593c27f73.jpg

a38aea7b1b2a5e65.jpg

17bb0c712fde1ac5.jpg

11c6e882f66787ac.jpg

0fe08802e827d14d.jpg

af1331efe03610d3.jpg

167b87304f840891.jpg

a9a76edb1a19acef.png

8c415f8f4afd3ee1.png

48b81cb833cfa90d.png

58057c11e81bfd28.png

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Исках да спестя какво имам да кажа по темата, но по-скоро няма да ми се получи. Ще гледамда бъда кратка: след казармата не очаквах веднага да се хвърли в дълбокото, така че Who are you си беше в реда на нещата. Плюсовете на ролята бяха, че през повечето време от него се очакваше да изразява всяка една емоция и мисъл на героя без думи. Казвала съм си, че при някои актьори, преминали през моделство това е силна страна - един наистина добър модел може да изрази страшно много само в един кадър. Затова не ми се видя излишен опита в този сериал. Сегашната новина обаче не я посрещнах с овации. Защо?

Самата драма събуди интерес още откакто се заговори за нея, но и оттогава започна не както трябва. Отлагаха, отлагаха, имаше проблем с подбора на главен актьор : И ДжунКи предпочел да работи по Две седмици. Мъничко се разочаровах че Hyun Joong се оказа финален избор, понеже (и това е лично мнение, феновете му да ме прощават, все пак той беше и моята първа корейска любов) той не е узрял откъм актьорска игра. Надявам се да ме опровергае, никак няма да е зле при такъв добър каст главната двойка да издъни историята. Аз лично не виждах проблем Jae Wook да поеме главната роля, макар че още се знае твърде малко за самия сериал и спецификите на главния герой- било то  и физика, напоследък Сънбе-то доста е заякнал. Но както ми беше изтъкнато, един айдъл в продукцията определено я прави по-продаваема. Вярвам обаче, че пред Kim Jae Wook тепърва стоят предизвикателства. Не съм свикнала обаче да пуска роли ''на конвеир'' , предполагам ( и силно се надявам) че ще му се предостави шанс. 

 

Аз имам обаче една мнооооооого сериозна критика: 11 години- три песни, бива ли така!?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...