Jump to content

Kim Jae Wook (Ким Дже Ук)


Recommended Posts

Kim Jae Wook

spacer.png

Име: Kim Jae Wook (김재욱)
Дата на раждане: 2 април 1983 г.
Височина: 184 cм
Кръвна група: В

Образование: Seoul Institute of the Arts
Професия: Актьор и модел

Дебют: 2002 г.

Агенция: Better ENT

Instagram

 

Официален сайт   Официален Walrus @walrusmusic


Сериали:

[2024, Netflix] Hong Ran - prince Hanpyeong

[2024, TVING] Death's Game - Jung Kyu Cheol

[2022, KBS2] Crazy Love - No Go Jin

[2019, tvN] Her Private Life - Ryan

[2018, OCN] God's Quiz 5 - Al Joo On (епизод 16)

[2018, OCN] The Guest - Choi Yoon

[2017, SBS] Temperature of Love - Park Jung Woo

[2017, OCN] Voice - специално участие

[2014, MBC] Drama Festival "4teen"

[2014, KBS2] Inspiring Generation - Kim Soo Ok

[2013, tvN] Who Are You? - Lee Hyung Joon
[2010, KBS2] Mary Stayed Out All Night - Byun Jung In
[2010, SBS] Bad Guy - Hong Tae Sung
[2010, Bee TV] Kimi no Kioku wo Boku ni Kudasai - Kim Gyeon
[2008, KBS2] The Kingdom Of The Winds - Chu Bal So
[2007, MBC] The 1st Shop of Coffee Prince - No Sun Ki
[2007, KBS2] Dal Ja's Spring - Choon Ha
[2002, MBC] Ruler of Your Own World - Ki Hong

Филми:

[2018] Butterfly Sleep

[2017] Another Way 

[2016] The Last Princess

[2016] Two Rooms, Two Nights 

[2015] Planck Constant

[2015] C'est si bon - гост

[2010] Bang - short film

[2010] Heart of Gold - internet movie
[2008] Antique Bakery

[2008] Save me - short film

 

Мюзикъл:

[2011] Hedwig

 

Книги:

[2011] Jang Yoon Ju, Ji Hyun Jung, Kim Jae Wook, Han Hye JinII & Song Kyung Ah - Top Model

 

Видеоклипове с негово участие:

[2007] Dear Cloud - Ice Fortress

 

Walrus

 

 

821556.jpg

 

Kim Jae Wook - вокал, китара
Kim Tae Hyun (김태현) - барабани
Yoo Seung Beon (유승범) - китара
Yang Si On (양시온) - бас

 

Дискография:

 

Сингли:

[2011.01.24] Walrus

821557.jpg

Свали

 

[2014.09.18] Walrus - The 2nd Single

821558.jpg

 

Видеография:

 

2011:

 

 

 

 

 

Награди:

(2009) Grand Mint Festival Ambassador

(2009) 4th Asia Model Festival Awards - Special Male Model Award
(2008) 9th Jeonju International Film Festival Ambassador
(2008) 16th Korea Cultural Entertainment Awards - Male Newcomer Actor Award
(2007) Fashion Model for Seoul Collection, Lone Costume, and General Idea
(2007) Running High Band Member
(2007) Korea Drama Festival - Popularity Award

 

Галерия:

 

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

My-Creation.gif

 

АААХАХАХАХАХАХАХААА!!!

На т'ва последното е нещо средно между Хензел и Гретел едновременно!!! :lol!: :lol!: :lol!:

А иначе той самият си е една сладка гофретка. Твърде сладка за моя вкус, но има какво да се види, няма да си кривя душата. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ох...много първичен и спонтанен. :green:

Обаче не върви да сме толкова голословни, когато става дума за Kim Jae-wook. ;)

Разбира се че първо го видях в Coffee Prince. В момента, в който го зърнах, в мозъка нещо даде на късо и тръгнаха разни химични реакции. :green:

Въпреки че досега не е участвал в много продукции се надявам за в бъдеще да има повече участия на големия и малкия екран. В Antique Bakery показа, че има потенциал, беше достатъчно убедителен в ролята си на gay of demonic charm. :lol!: Някак си много му приляга образа на нестандартен и особен персонаж (в Coffee Prince също).

А това е един музикален клип с негово участие. Групата се казва Dear Cloud и Kim Jae-wook е голям приятел с тях. За справки подписа ми. 8)

 

http://www.youtube.com/watch?v=Y-FDZaQUybU&feature=player_embedded

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

АААХАХАХАХАХАХАХААА!!!

На т'ва последното е нещо средно между Хензел и Гретел едновременно!!! :lol!: :lol!: :lol!:

:lol!: Страхотно определение - това е отговора му на изявлението

на актьора, който играе гаджео му в Antique(французина) забравих как се казваше :oops:

че е добър в целуването :D

стигнах по едно време до там, че със скромните си -почти нулеви Photoshop възможности

направих това:

kjw1.gif

а това ми беше аватар сумати време и на всички трябваше да обяснявам кой е :)

KimJaeWookavi1.jpg

шапката е напрво убийствена, но страшно му отива^^

Дано да участва в повече филми и драми :heart:

Ice Fortress e страхотна песен, а с добвка и Kim Jae Wook - направо неустоима^_^

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На последък съм на вълна Кафе''Принц'' и какво да ви кажа това гофретено изкушение ми грабна окото още в първия момент.

Смятам да гледам още нещо с него в най-скоро време 60592.gif

И малко сладост от мен 56229.gif

 

KJW.jpg

anansep07kjw.jpg

806178.gif

5d8a88e6ed8da1c630375603dc8a76721226919518_full.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уж не е точно мой тип.В Coffee..не ми направи кой знае какво впечатление-хубавичък,амаа..

Но като гледах ''Антик'' си направо не можех да повярвам колко е магнетичен.и ролята беше много добре изпълнена, и той изглеждаше много на място.

Абе гофретки,торти,сладкишчета-как да не го харесаш :inlove:

А за мен е важно също,че засега не съм си изградила мнение,че е поредното хубавичко лице без грам актьорски талант.Дано покаже повече :D:D:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Много интересна личност....предпочeл особена и странна роля."

Това бяха първите ми мисли за него, след "Coffee Prince".

Това се затвърди и прибавих изумлението си, че не е японец (как можах да се объркам цели 184см е висок) и че супер сериозно подхожда,

точно към сранните роли - визирам ролята му сладкишницата "Antique Bakery". Не всеки, особено кореец, би се навил и се справил с подобен образ.

После се изумих, че има доста добри фотосесии, че го викат често за ревюта и снима за доста известни брандове.Има страхотни сесии за Vogue, Elle,

Marie Claire, Esquire, Harper...и още знайни и незнайни),Преди Бини, славеше доста добре каталозите на Basic House ;) .

Малко снимки...просто той и просто различен...

 

marieclairestarkimjaewo.th.jpg

kim9k.th.jpg kim8.th.jpg kim7.th.jpg kim6l.th.jpg kim5.th.jpg

kim4x.th.jpg kim3.th.jpg 58598728.th.jpg kim1.th.jpg kimf.th.jpg

 

Видях, че се появава и в готиния сериал, дето само отлагам "Dal Ja's Spring", но сега го гледам в "Bad Guy" и за двете серии, и все още

малкото си появаване, главата ми се разлюлява от излъчването му.

А там за момента никак не отстъпва по визия и маниери на "лошо момче" на главния герой и се чудя, какво ще ми докара режисьора до края...

 

Но за ролята му тепърва ще бълвам....

htm20100525164254020000.jpg

...да кажа интересни факти за Ким Дже Ук

Той може да пее и то доста добре, подвизава се с бандата Walrus..ако не са й сменили името, защото често го правели :)

(кръстена на песен на 'The Beatles’, защото 3-ма члена харесват доста от музиката на групата, но това не означава, че правят подобна)

tumblr_kxp1q5IsLR1qagcnb.jpg

Фактът, че е завършил Сеулският университет по изкуства, със специалност музика, не е много известен, защото и самият той не

го споменава често.За него, правенето и показването на музиката му е когато е наистина готов за това, а не когато му казват да излезе и да

пее тук и там. Явно за него музиката остава просто хоби, защото засилва повече моделската и актьорската си професия.

Харесва китарата и като малък е харесвал Кърт Кобейн.

Ето едно кратко изпълнение от януари, където в редиците на фенове се забелязва Joo Ji Hoon, с когото са много добри приятели.

http://www.youtube.com/watch?v=kRh17pe5Jco

На фен срещите в Япония, разбира се пее..но няма хубави записи..

 

 

 

П.П. Има нужда малко да се поосвежи филмографията му :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много е харизматичен и изглежда страхотно в черно.

Има интересно излъчване и ми направи впечатление в Coffee Prince, а Antique Bakery си заслужаваше заради него. :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много красив и много интересен актьор.. Най-хубавият, по мое лично мнение, в "Кофе Принс". И там ролята му беше интересна - с тази негова тъжна любовна история иголям чаровник..

Но понеже съм на вълна Bad Guy.. да споделя, че съм още по-впечатлена. Прекрасно подбран за тази роля..

 

Харесвам мъже, които плачат на филми и може би от тази сцена неговият герой, ми стана още много близък.. после като се разкрещя на баща си по микрофона, още повече ми хареса.. И тук пак тъжна любовна история е изживял, май така го виждам. Изобщо с тази негона невинна физиономия и женствена красота, страхотно си пасва с образа на богатият плебой, извънбрачният син, много раним и самотен отвътре/поне от това, което видях до момента../.. Браво на момчето! Добре се справя..

 

И малко снимки..

 

kimdrspi.jpg

kimjae3.jpg..

kimdrug10.jpg

kimjae2.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много харизматична личност,силно актьорско присъствие.Излъчването му от екрана просто хипнотизира.Погледа му те кара да потънеш дълбоко в него и чувствата,които изживява.В Bad Guy за мен персонажът му е по-реалният,по-истинският,искрен,търсещ,борещ се,объркан,импулсивен,наранен и нараняващ,но не преднамерено.Силна и сложна роля,възхитена съм от начина по който се справя с нея.

А за силата на израженията,които докарва оставам безмълвна.

момента преди да скочи във водата в епизод 5

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Блекито вече писа за моделските качества на Kim Jae Wook..

Една прекрасна сесия..

 

Тук

 

 

Повече

 

Малко снимки на главните действащи лица в Bad Guy.. Наистина стил на обличане уник..;)))

Ким Нам Гил с късите панталони и мокасинките и този сладур с коженото яке, дънките и кубинките.

От мацките пак малката най-много ми харесва, май вече съм пристрастна. Между впрочем каката и нея си я бива..

 

Цък

 

И още малко интересни снимки и информация относно момчето..

Бре, че интересно това за образованието му, да му се не надяваш..;)

 

Цък

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Kim JaeWook за есенно/зимния каталог на Christy

 

kjwook1.jpg

 

kjwook2.jpg

kjwook3.jpg

kjwook4.jpg

kjwook5.jpg

 

 

бива ли тия корейци да са толкова хубави тцтцтц някой да ми каже от коя фабрика да си купя и аз един :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Потривам яко ръчички че ще го гледам пак и то скоро....

Дже Ук ще играе съперника на Гън-сок в "Мери...", или новата драмата която се казва "Mary Stayed Out All Night".

Много ме радва бохемския кастинг до тук и се надявам ноември да е много интересен (очаква се излъчване от ноември)....мацката си е жива

щастливка с тези момчета.

2010092109422610011.jpg

 

Остава да разберем повечко за образите в драмата и да се моля да чуя в OST-a и гласчето не само на Гън-сок, но и на Дже Ук, а защо не и дует???

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

allkpop:

 

As previously mentioned, ”Mary Skipped the Curfew” has three main protagonists. First and foremost, there is Moon Geun Young, who will play the role of Mary, a cheerful girl who will experience 100 days of virtual marriage with two men! Mary’s first suitor is an independent band’s lead vocalist, Kang Moo Kyul, which perfectly suits actor Jang Geun Suk, who recently played as a lead idol in “You’re Beautiful“. The other contender for Mary’s hand in marriage is entertainment agency CEO, Jung In, who is a Korean by blood, Japanese in mind, and American in style. Jung In will be played by Kim Jae Wook, a popular model who played the role of Hong Tae Sung in “Bad Guy“.

 

Много се радвам, че има роли младежа, твърде е хубав, за да е само по ревюта, да не говорим за талантлив.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тотално се предадох отдавна,това е моят любимец ♥‿♥

Ето фотосесия за 10Asia 310bcf8b9901147f_kimjaewook_10asia_1.jpg

 

a1c79f7574f90ca7_kimjaewook_10asia_2.jpgb9855a1815f5ce56_kimjaewook_10asia_3.jpgb0362835ac440bfd_kimjaewook_10asia_4.jpgcf43ddf98e960777_kimjaewook_10asia_7.jpge68ca3786e351f58_kimjaewook_10asia_11.jpgf98165962bab9473_kimjaewook_10asia_12.jpg34158bfdefbdec0d_kimjaewook_10asia_13.jpg5899b4e32e9fa2ba_kimjaewook_10asia_15.jpg9741eec792b3580c_kimjaewook_10asia_16.jpg7025af6d82a5e20b_kimjaewook_10asia_17.jpg5aea30bdf6884206_kimjaewook_10asia_18.jpg3efab70af62cc498_kimjaewook_10asia_20.jpg

.

Че е хубав-честно казано,първоначално не това ми направи впечатление.Има нещо,някакво излъчване,умее да предава емоциите на героите си,както ги възприема.

Талантлив-гледа да не се набива на очи,засега избягва клиширани роли,но дори и да не е централен герой,образът му пак привлича вниманието.Аз лично се надявам да продължи да преценява бъдещите си проекти,дори и това да му коства някоя друга главна роля.

А интервюто е по-интересно и от фотосесията,поне от това което показва,и като човек е интересен,не само заради необичайния подбор на роли. :Dинтервю за 10asia

df99f1241de68a6c_kimjaewook_10asia_22.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То май напоследък си говоря сама(простете ми за което :) )

2010. явно е натоварена година за него,натрупа доста популярност с ''Bad Guy'',сега чакаме и ''Mary stayed all night out''

Фотосесии,музикална кариера.Анай-учудващо за мен като върл фен на късометражки е,че съм пропуснала филм с него :blink:

67277_1545862481100_1071157126_1528902_2222322_n.jpg

Не мога да не постна и няколко снимки,все пак е модел от световна класа :D

 

Добре де,не се сдържах,нали ми е слабост :Р 69107_1552709852280_1071157126_1541077_1376549_n.jpg

69062_1545865681180_1071157126_1528903_7194095_n.jpg72108_449796498393_512143393_5255905_7307507_n.jpgtumblr_laaunlujG41qa3rv0o1_500.jpg

Walrus look.много ъндърграунд :Dtumblr_la8amn760m1qcsgoho1_500.jpgJae Wook и Hye Seong в ''Kingdom of the wind ''tumblr_l8umcswKEH1qcsgoho1_1280.jpg?AWSAccessKeyId=0RYTHV9YYQ4W5Q3HQMG2&Expires=1287737838&Signature=pKOk1IpDCZettj3Pw%2FvcLoZs%2Fvw%3D

Gifs

iphone402.giftumblr_laj4jz0zZM1qdoe9t.giftumblr_laaof0RAk21qca2b7o1_400.gif

 

 

А сега за филма-SAVE ME

Сценарист и режисьор:Hong Seung Kyun

В ролите: Kim So Yeon, Kim Jae Wook

По-късно ще намеря и линк,определено заинтригуващ образ е избрал и този път.

Edit:Walrus,с горе долу хубаво качество.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...