Jump to content

RaNia


mims3

Recommended Posts

радвам се че са по-различни от останалите и не са сладникави :) поне на мен много сладките неща не вървят <_< песанта е просто убиец :896767: и много се радвам че има и англйска версия защото още не съм на ти с корейския.ез :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така е, и на мен заради това не ми харесват повечето гърл-групи.. твърде сладникави! <_< RaNia са различни!

 

 

Music Bank from May 20th

http://www.youtube.com/watch?v=K7pKmQ-1obI

 

 

RaNia ~ photoshoot for Maxim :inlove:

a003ix.jpg

 

 

a004yz.jpg

a006o.jpg

a007o.jpg

a0020.jpg

g0ret7.jpg

a1058645087l90.jpg

20110525010021493001774.jpg

photodbview0safsrcphp.jpg

photodbvsgdsiewsrcphp.jpg

photodfsadbv9iewsrcphp.jpg

 

 

 

 

 

Gif-чета...

 

 

tumblrllj2doplwc1qdr8vu.gif

tumblrllkgkslyuz1qdr8vu.gif

tumblrlljs7nbxn91qdr8vu.gif

tumblrlljs0nam9e1qdr8vu.gif

tumblrllj8oyan6b1qdr8vu.gif

tumblrllj8bazke91qdr8vu.gif

tumblrlli48mde871qa4uav.gif

 

 

 

 

 

RaNia behind the scenes with MAXIM

http://www.youtube.com/watch?v=HnqwOer66h0&feature=player_embedded

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте! Вече и RaNia си имат фен страничка във фейсбук.

;)

Току що създадена, тя не съдържа пълната фотогалерия на групата и информация като статии и т.н.

Утре ще бъде допълна, но не отказвам и помощ от вас. Важна новина ~ набираме админи!

RaNia ~ Bulgaria

 

k3q6ab.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Music Core from May 28th

http://www.youtube.com/watch?v=O--_HFVCg40&feature=player_embedded

 

Не знам дали съм слагала албума им..

Може да го изтеглите от тУк

rania-new-girl-group-kpop.jpg

Както и не забравяйте да ни посетите на

Българската Фен Страница на RaNia!!! :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Аз го гледам заради Block B, но реших че и вие момичета ще искате да го гледате :D Голямо сватосване им удариха Гюри и Шиндонг :lol: :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

RaNia започва промоциите на “Masquerade“

 

20110604rania.jpg

 

Обявена е датата на промоционирането на “Masquerade“!!! Първото им изпълнение ще бъде на 7 юни в MTV’s “The Show”. Песента е написана и продуцирана от Теди Райли. “Masquerade“ ще бъде изпълнявана в корейския вариант, въпреки че има и ангглийски. Момичетата се упражняват усърдно и със сигурност ще ни покажат нов стил.

Офиц. изявление гласи: “Masquerade“ е приказна песен със силен ритъм. RaNia вече е приготвила хореография, която ще направи силно впечатление."

Групата ще има изпълнения освен на "The Show", също и на MNet MCountdown, Music Bank, Music Core и Inkigayo.

 

 

 

Ангелче, мерси за клипчетата. ;)

Беше забавно и наистина голямо сватосване им направиха! :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Music Bank from June 10th

http://www.youtube.com/watch?v=HsgGEXst3vc&feature=related

 

Music Core from June 11th

http://www.youtube.com/watch?v=5622rxXdXCI

 

Music Core from June 12th

http://www.youtube.com/watch?v=6g-SZh-qi_M

 

RaNia - Masquerade ~ MTV The Show

 

 

Нека си припомним и песента на английски ... :P

 

 

Често казано съм раздвоена, защото тази песен съм я слушала само на английски и сега на корейски има по-различно звучене. Харесват ми, въпреки странните им костюми. Те още от Доктора са тръгнали така.. :lol:

Редактирано от mims3
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сигурно аз само ще си пиша във темата.. Ех, нека споделя поне последните новини.

 

RaNia ще участват в предаването Pops in Seoul по Ариранг ТВ. Можете да им зададете въпроси тук: http://twitter.com/#!/arirangpops като отговор на това:

"Rania will visit the Pops! Please send in ur questions and/or a sentence to sum up and describe our featured star Rania~~ :)"

 

На 19.06.11 (Неделя) ще започне от 10ч по TV Tokyo да се излъчва “In Love with Korea”! [Rookie Korean Stars] със Block B, RaNia, Double K! [Music Selection] with T-Ara! Специална част от Shino Okubo ще бъде показана като продължение от миналата седмица.

 

110618 MBC Quiz That Changed The World(Joy, T-ae)

110618 RaNiA Di cuts on Sponge Zero

110617 MTV behind The Show RaNia

 

 

Music Bank from June 17th

 

Music Bank from June 18th

http://www.youtube.com/watch?v=4KF8_LXejEY

 

Music Bank from June 19th

http://www.youtube.com/watch?v=UAG8C0FgwtQ&feature=player_embedded

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Последната им песен “Masquerade” е невероятна. В началото не ми харесваше корейската версия, но адски зарибих по нея.

 

Офиц. изявление гласи: “Masquerade“ е приказна песен със силен ритъм. RaNia вече е приготвила хореография, която ще направи силно впечатление."

 

Напълно съм съгласна! :lol:

Припевът както каза една позната ми прилича на нашия фолклор.

Ще ги следя! Мхмм.. чух, че в средата на юли отиват в Япония. :P

Fighting, RaNia!

 

 

Music Bank from June 23th

http://www.youtube.com/watch?v=umEotYyCahs

 

Music Bank from June 24th

 

Music Bank from June 24th

http://www.youtube.com/watch?v=CiC_JmA4cgc&feature=player_embedded

 

 

Нека постна останалите клипчета! Невероятни! :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

RaNia’s Саем в болница след падане от високо

 

fb39c9bde52f57ed.jpeg

 

На 24-ти, лидерът на RaNia Саем беше докарана в болницата след падане от високо по време на записването на KBS’s ‘Music Bank‘.

 

За “Masquerade“, момичетата бяха подготвили специално изпълнение, което включва издигането на момичетата във въздуха с помощта на въжета. За съжаление, въжето на Саем е било в неизправност и я е изпуснало на земята.

 

Свидетел на случилото се разкри: “Саем репетираше ‘Masquerade’ с другите членове, когато въжената закопчалка се развърза когато бе на 2 метра над земята. Тя падна на пода и нарани глезена си. Обадиха се на веднага на 119 и бързо бе транспортирана до Seoul St.Mary’s Hospital.”

 

Представител на DR Music каза: “В момента сме на път за болницата. Не вярваме, че Саем е пострадала сериозно.”

 

=======

UPDATE

=======

 

Представители на DR Music дадоха нова информация: “История е малко преувеличена. Саем не е паднала от високо, защото въжето й е било в неизправност. Въжето я е издигнало малко по-рано от очакваното време, затова тя не е имала време да намери баланса си преди да слезе.”

 

Те продължиха: “Саем беше наистина изненадана от внезапното приземяване, затова бе откарана в болницата, но изследвания показваха, че тя има леко посиняване около глезена и бедрото. Тя няма някакви допълнителни наранявания. Нейният лекар каза, че няма да има проблеми да стои на сцената на ‘Music Bank’.”

 

DR Music завършиха така: “Беше извънредна ситуация в онзи момент, така че ние не бяхме в състояние да приемем всяко обаждане, защото ситуацията бе преувеличена. Бихме искали да Ви се извиним за причинените притеснения. Обещаваме да Ви се отплатим с една добра сцена.”

 

 

RaNia’s Саем туитна след злополука

и сподели снимки от сцената.

 

c848d72ed85b0dc2.jpg

 

По-рано ви съобщихме, че RaNia’s Саем е била докарана в болницата след злополука по време на записването на KBS’s ‘Music Bank‘.

 

Саем увери феновете в нейното здраве и добро физическо състояние, туитна:

 

“Съжалявам, че Ви накарах да се притеснявате. Тъй като това бе първият ни път при изготвянето на това специално изпълнение на‘Music Bank’, персоналът направи много приготовления. Жалкото е, че няма да можем да ви ги покажем. Благодаря Ви на всички, които са се притеснители :) Аз ще оздравее скоро и ще съм в страхотна форма!“

 

Тя също качи снимки на сцената преди злополуката. “Исках да ви покажа готината сцена.“

 

Добре е да се види, че тя е в добро настроение.

 

 

9450f62c8a50922c.jpg

27731ade49739971.jpg

На път за болницата!..

3fb4d390621285f9.jpg

 

 

 

RaNia говорят за изпълнението на “Masquerade”

 

a975383bf03b4459.jpg

 

На 10 юни, RaNia се завърнаха с тяхната песен “Masquerade” на KBS’s “Music Bank.” След изпълнението им, момичетата направиха интервю с TV Daily и споделиха своите мисли относно завръщането им.

 

Момичетата започнаха: “Това е етап, на който ние все още се чувствам нервни, точно както и на нашия дебют. Ние сме performance-geared group, затова искаме да покажем нещо невероятно. Членът Т-ае си нарани глезена, докато репетираше за ‘Masquerade’, така че тя трябва да го компресира с бинтове, за да изпълнява на сцената. Това е наистина разстройващо.”

 

Т-ае разкри: “Хореография на ‘Dr. Feel Good‘ е трудна, но на ‘Masquerade’ е още по-трудна. Получих лечение в болницата, така че ще се оправя. Това е травма, но аз работя усилено да покажем, че не страдаме от липсата на каквото и да е като performance група.”

 

1b2c7a7d3c0a21cc.jpg

 

RaNia продължи: “Искаме да покажем нещо по-различно от нашия дебют, както в нашия имидж и нашите костюми. Имаше противоречия със сексуален характер, но се надяваме, че хората ще се заинтересуват от идеята, която се надяваме да покажем.”

 

Когато ги помолихме да опишат своя стил за “Masquerade”, момичетата отговориха: “Това е много по-подробно от ‘Dr. Feel Good.’ Изпълнението с микрофон определено е по-трудно, отколкото преди. Чрез ‘Masquerade’ ние се надяваме да покажем, че имаме силен чар и да изпълвам с енергия обществото.”

 

 

RaNia to promote overseas

 

e9f2fcc692ef1de8.jpg

 

Момичешката група RaNia започва да промоционира в чужбина, въпреки че дебютира едва преди 2 месеца.

 

RaNia ще започне с showcase на 16-ти юли в Банкок, Тайланд, след това в Камбоджа и Сингапур през юли. През август, те ще минат през Филипините, Тайван, Хонг Конг, Малайзия, Индонезия, Лаос и Виетнам.

 

Тяхната компания каза: “Силата на Hallyu е голяма. Техният клип има невероятен успех в YouTube. Има над 200 ковър клипа също.”

 

Те добавиха: “Вече дискутирахме CF договор със тайванска напитка и network carriers. Екипът има тайландски член, така че групата получи много внимание от страната.”

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Миме ти си съкровище, нали знаеш това ;) Изчерпателна си, както винаги и много ми улесняваш живота :)

Вчера, като намерих малко време се поразрових в нета, за да наваксам малко с новините от Корея и какво да видя... Саем в болница :( четох от тук от там и нищо не разбрах, но след като прочетох инфото от горе вече съм в час... Радвам се, че е добре и не е нищо сериозно :)

Така като гледам момичетата ще са много заети цяло лято, браво на тях :)

За малко да забравя... относно “Masquerade“... странна ми е песента, но в добрия смисъл :lol: Сега нямам възможността да я слушам и да им гледам лайфовете на спокойствие... :( но и това ще стане :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честит Рожден Ден, Joy! ♥

 

9f7c9aeb876fcf3a.jpg

 

Върви по пътя на живота,

обсипан с рози и цветя,

и нека всяка твоя мисъл бъде сбъдната мечта! ... ♥

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

RaNia ~ The First Asian Fan Tour in Thailand

a39ee04d49373967.jpg

,
,
,
,
,
,

 

За снимков материал от showcase в Тайланд, вижте нашата фейсбук страница!

RaNia ~ Bulgaria

 

 

[110709] RaNia @ Pop Star Talk Part 2 (ENG)

7bde086391a455db.jpg

 

/

 

 

RaNia @ KPOP Festival in Japan 110713

http://www.youtube.com/watch?v=QuB2TsCbxUc

 

 

RaNia expresses thoughts on completing their debut promotions

 

9810ae5fc0661e1b.jpg

 

Новата момичешка група RaNia наскоро сподели своите мисли за завършването на дебютния им промоции и бъдещите си планове за насочване в чужбина.

 

RaNia изпълниха техните GoodBye Stages с песента “Masquerade“ на трите публични музикални програми миналата седмица, започвайки с KBS “Music Bank” на 8-ми юли и завършвайки с SBS “Inkigayo” в следващата неделя.

 

По време на среща с TV Daily, RaNia сподели: “Минаха само 3 месеца откакто дебютирахме, но вече завършихме промоциите със странно и тъжно чувство.”

 

Тъй като те правят силни и мощни изпълнения чрез своите две песни “Dr. Feel Good” и “Masquerade”, RaNia заяви, “Ние искаме да чувам хората да казват, ‘Те наистина са различни’. Ето защо ние трябва да се подготвим много повече за следващия ни албум. Ние ще се издигнем и подобрим до по-високо ниво.”

Те продължиха, “Имаше много дискусии относно сексуалния характер на първоначалния ни дебют, но за следващия ни албум ние искаме да покажем музика, която е повече публично-приятелски, докато все още поддържа силно представяне”.

 

RaNia ще се срещне със японските си фенове на KBS “Music Bank” специално излъчване на 13-ти юли, което ще последва от поредица от Showcases около Югоизточна Азия.

 

В заключение RaNia каза, “Бихме искали нашите фенове да не забравят за нас, докато не направим завръщане. Ние искаме да се върнем при своите фенове като по-развита RaNia.”

 

 

 

RaNia’s successful overseas trip in Thailand

 

3c874f8f9237f79a.jpg

 

Момичешката група RaNia приключи един много успешен концерт в Тайланд.

 

На 15-ти, момичетата пристигнаха на летището в Банкок, за да започне подготовка за промоции си там. На летището, около 200-300 фенове се появиха, за да покажат подкрепата си.

 

Това е тяхната първа визита в страната и те никога не са пуснали на пазара албум или песен в Тайланд, затова горещият отговор от феновете не беше наистина очакван.

 

На 16-ти, момичетата проведе Showcase с около 500 фенове и още 100 хора в Банкок Новотел Хотел. Националните канали 5 и 7 дойдоха да докладват за showcase, което даде доказателства за успеха и мащаба на събитието. Феновете пяха заедно с тях на корейски, както и танцуваха хореографията. Членовете пътуваха с обществения транспорт чрез метрото, за да стигнат до ресторант, като през това време около 100 фенове ги последваха с метрото.

 

Тяхната компания DNR Music каза, “Мислим, че вниманието към RaNia нарасна благодарение на сайтове като YouTube и Twitter.. Също така и заради това, че членът Joy е от Тайланд, местните фенове наистина се заинтересуваха. Тъй като Joy не е била в Тайланд от известно време, тя се видя с родителите си този път. Щяхме да приключи промоциите до четири дни, но поради интервюта и допълнителни неща, ние добавихме още три дни.. Също така получихме четири оферти за CF от тайландска марка грим и повече.”

 

d72fb2d8b381664e.jpg

c0f85c1b6474bfde.jpg

32fc878cf8b28db0.jpg

183f9415d4998d30.jpg

 

RaNia участва и в “Music Bank in Japan” на 13-ти юли в Tokyo Dome. Те получиха много похвали от музикални компании като Victor, SONY, и Universal; всички те като че вече бяха разучили групата. RaNia планира да изпълни Showcases в Сингапур, Малайзия, Виетнам, Хонконг, Тайван, Камбоджа, Филипините и Индонезия, започващи през август.

 

Тяхната компания коментира: “Те ще се върнат в Корея скоро, за да се подготвя за своя втори албум. На 24-ти, те се завръщат да работят със светоизвестен продуцент.”

 

 

 

Miss A признаха, че са фенове на Secret, RaNia и TEEN TOP

 

a58c7bc3e2bd7d5f.jpg

 

От началото на кариерата си, Miss A имат секси и същевременно изтънчен образ, който ги открояват от другите момичешки групи около тях.

 

Тъй като момичетат направиха завръщането си с един по-зрял образ за “Good Bye Baby“, те бяха попитани дали някога ще искат да превключат на концепцията на сладката, ‘малка сестра’.

 

Момичетата отговориха със смях: “Наистина не можем да си го представим това.”

Fei отговори: “Аз съм голям фен на SECRET’s ‘Shy Boy‘. Мисля, че ние ще можем да се справим със сладката концепция, ако е нужно, но смятате ли, че това би си паснало на Miss A? Не мога да си го представя.”

 

Когато ги попитахме дали имат определена момичешка група, която те харесват, момичетата отговориха: “Не гледаме често телевизия, така че ние никога не сме се заглеждали по-внимателно, но всички те са много талантливи. RaNia се откроява за нас най-много. Те са високи, секси и мултинациолнална група, която оставя силно впечатление. Ние също така харесваме TEEN TOP и слушаме тяхната песен, ‘Clap' , много в колата.”

 

 

credit: allkpop

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изпълнението им на ‘M! Countdown’ с песента “Pop Pop Pop”

 

 

Имаше някои много стресиращи прически, а кикеренето май пак ще разбуни духовете и ще трябва да го махат. Да не говорим за кикеренето с пръчката (ако предното някак мине, това едвали ще бъде подминато от моралната полиция

:lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

RaNia - Time To Rock Da Show

 

Rania-Time-To-Rock-Da-Show-300x219.jpg

 

01 Time To Rock Da Show

02 POP POP POP

03 Goodbye

04 POP POP POP (Inst)

 

Download

 

Снимки:

 

37384727691460568317220.jpg

30245427691458234984120.jpg

30869427691468901649720.jpg

39051427691471568316120.jpg

38273027691462234983720.jpg

29984127691464234983520.jpg

31638527691466568316620.jpg

31740427691461568317120.jpg

38395527691459568317320.jpg

39087827691469901649620.jpg

31493927691473901649220.jpg

31950127691463568316920.jpg

38606927691465234983420.jpg

38536827691467568316520.jpg

38024927767320894064520.jpg

31262427767317894064820.jpg

38258327657382571725020.jpg

30519527767222560741020.jpg

38865227767077560755520.jpg

38296927766665227463420.jpg

 

Бонус снимка на макнаето~ :lol:

39046627558314914965120.jpg

 

 

 

Music Bank from November 18th

http://www.youtube.com/watch?v=CYWQ14HgayI

 

Music Core from November 18th

http://www.youtube.com/watch?v=YxJUa1Hyh1k

 

И аз не знам тоя път какво ще правят с действието с краката. Моралната полиция рано или късно ще се обади. :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ли нещо се бъркам или сега са 7. Не бяха ли 8??

:blink:

 

Изобщо не мога да ги различавам отново...тъкмо на Dr feel good бях започнала да се ориентирам и им смениха и прически и всичко. :lol:

 

Pop Pop Pop ми харесва повече на запис от колкото на живо, но самата песен не е толкова силна. Иначе Goodbye много ми допадна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

’13th Korea-China Music Festival’

 

 

Добро шоу направиха момичетата, едно от най-добрите от всички участващи даже

:)

А и публиката ги хареса, в началото показаха някакви малко по-възрастни и там беше конфузно. Мъжът седи и явно му е кеф да ги гледа,ама си трае щото до него лелката как нервно размахваше знаменцето....... само да беше видяла усмивка по изтерзаното лице на човечеца и тва знаменце щеше да се превърне в смъртоносно оръжие

:lol: Затова просто си вееха знаменцата :lol: . На другия полюс беше чичката с фотоапарата, който от кеф имам чувството щеше да го счуни от стискане :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...