Jump to content

RaNia


mims3

Recommended Posts

Аз смятам, че корейските им продуценти са били съвсем наясно, че ще стане това орязване. То идеята на тоя провокативен клип беше да ги вкара със скандал и да им набере популярност, което смятам, че добре постигна. Въпросът е оттук нататък как ще поддържат имиджа, 'щот, например, 2не1 не са се показвали полуголи, но имат имидж, който никога няма да бъде догонен от другите групи. Дано и тея успеят да си го създадат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз това се надявам. Като чета коментарите в интернет, сега когато момичетата са изцяло облечени, на някои хора пак не им харесва - искат старите костюми. Еми това не мога да разбера. Наистина от последните изпълнения са с различно облекло, но това не променя според мен кой знае какво нивото на сексапила. Но пък наскоро чух една от песните на SNDS ~ Genie и останах "леко" изненадана. С тези униформи и минита те, ама изобщо не са секси или провокативни .. Дори ако сте чули песента на Orange Caramel ~ BangKok City с тези роклички от които още малко и ще им се видят някои работи... <_< ..

 

110424 | Rania - Dr. Feel Good

http://www.youtube.com/watch?v=7v1Io3VXTHU

 

А, ти, Sierra, като каза 2ne1 се сетих за една статия, която бях чела за Jooyi (тая дето пее "ооо" и "ааа" :lol: ). Изглежда тя е била на прослушване при YG Entertainment и са й предложили да бъде член на женската версия на Big Bang т.е. 2ne1, но е отказала.

 

Излезе и друга новина, че може критиките към RaNia не само заради сексапила им, но и има нещо под цялото това нещо..

Прочете тук ~ http://www.allkpop.com/2011/04/rania-the-catalyst-for-k-pops-double-standards

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Mims3 бъди сигурна, че на гъръл групите нищо няма да и се вижда.Те ги обличат на пръв поглед с много къси полички / роклички / туники, но ти явно не си се загледала повече - отдолу имат 5 чифта гащички, загледай се и ще ги видиш.Типичен пример за това са сега Girls Day загледай ги на някой live изпълнение и ще се удивиш наистина ;)

По принцип аз съм съгласна с корейците, за тези неща тип Sexy, но ми е някак гадно за RaNia, че ги критикуват и ги плуят, а те толкова време са се трудили.Според мен мениджъра и е виновен и съм сигурна, че е запознат с условията в кпоп индустрията, защото няма да тръгне е така да прави група, но според мен си е мислил, че ще мине по тънкото тъй като е американец (а корейците обожават американците), но нещо не му се е получило.

Ако го погледнеш от друга страна ако пуснат RaNia да минат с този имидж ще стане и със други и със други и най-накрая ще страната ще се превърне нещо подобно на нашата - звездите само да залагат на тялото си и прелестите си, а не на таланта (в момента не казвам, че RaNia залагат на прелестите си,ами по принцип какво ще стане).Затова не могат да правят изключения въпреки, че за RaNia това е много гадно, но какво да се прави <_<

Аа...и както ти каза хората вече започват да се стремят към секси стила, а не като по принцип към сладникавият стил!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Valenceto_753, предполагам че е така, но донякъде заради това ограничение не мога да различа гърл групите заради този единствен наложен стил. Ако толерират този секси стил, може би наистина ще се превърнат в нещо подобно на нас..

А за техния продуцент не знам дали е искал да мине по тънкото, но ако целта му е била да направи медиен шум и да ги направи известни (в смисъл хората да разберат за тях по по-различен начин), то мисля, че е успял.

 

На 25-ти април, в радио програмата “Starry Night“,

Jooyi направи страхотно изпълнение с ковър на песента на Кристина Агилера ~ “You Lost Me”

20110424jooyi.jpg

 

Rania’s Jooyi covers Christina Aguilera’s “You Lost Me”

http://www.youtube.com/watch?v=pzR3dbFThxE&feature=youtu.be

Доста добра! :lol:

 

 

201104271rileyrania.jpg

Теди Райли посети Корея, за да подкрепи момичетата си на 24 април на SBS’s “Inkigayo“. Първо седна сред публиката и гледа изпълнението им. "Решението ми е било вярно. Беше невероятно вълнуващо да гледам моят специален екип рамо до рамо с други известни К-поп звезди."

 

След като и изпълненията на TVXQ и Big Bang, той дори даде овации заедно с публиката.

 

Той каза още: "Чувал съм за К-поп само от други хора, но да го видя на живо бе вълнуващо. Сега разбирам защо К-поп е толкова силен и съм сигурен, че скоро ще достине Северна и Южна Америка, Европа и останалия свят. Изпълненията на К-попа са едни от най-добрите в света."

 

По-късно Теди Райли се срещна с TVXQ, Big Bang и Yangpa зад кулисите. Докато се ръкува с TVXQ, той възкликна: "Сега мога да разбера защо вие сте считани за най-добрия отбор. Може да се усети енергията на стила и изпълнението ви просто като го гледаш."

 

Що се отнася до Big Bang, той даде висока оценка "Те са невероятна група, която може да превърне азиатския поп пазар в световен."

 

Yangpa, която той е гледал в муз.клипове в YouTube, заяви: "Тя е толкова малка и сладка, че бях изключително изненадан да видя такава вокална енергия, идваща от нея."

 

Теди Райли в момента има планове за присъединяване RaNia на сцената на музикалните програми, и по-късно ще се отвори пресконференция.

 

Малко снимки!

 

201104272rileytvxq.jpg

201104273rileybigbang.jpg

201104274rileywheesung.jpg

201104275rileytaewoo.jpg

201104276rileyyangpa.jpg

 

 

 

Открихме фенове на RaNia сред момчешките групи!

 

Dalmatian’s Daniel и Jisu наскоро се появиха в радио предаването на Heechul ~ "Young Street“, и тримата започнаха на говорят за RaNia.

 

Heechul пръв започна разговора с въпроса: "Така.. коя група мислите, че добра напоследък?"

Daniel плахо попитал: "Момичешките групи ли?" и след като продължи с думите: "Тези дни аз .. "

и бе прекъснат от DJ Heechul, която уверено изтърси: "RaNia"

 

Трите момчета ударих радостно юмруци, когато откриха, че всички те са фенове на RaNia.

 

Daniel и Jisu долу изпяха част от “Dr. Feel Good“. Heechul коментира: "Те са много силни. Аз харесвам ‘готините’ неща и те имат една особена, различна концепция, така че ги харесвам."

 

Доказателството!!! :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И така най - накрая намерих малко време за един коментар :lol: Мерси, Мимс за информацията - спестяваш ми много време :P

 

Аууу момчетата колко са сладки, как се радват, направо ми направиха деня :lol: Като гледах клипчето, неусетно започнах да си подскачам и да се радвам със тях :lol:

 

Да взема и аз да се включа в дискусията за имиджа на групата :P Че продуцентите са си били наясно, че може има "скандал" относно по - агресивния имидж, всеки го знае (дори и баба разбра това :lol2: след като й обясних накратко за какво става на въпрос), но само да са разчитали на скандала, че да ги забележат - нееее... А и момичетата да са чак толкова провокативни, че да се разчита само на това... да дойдат и да видят нашите родни "звезди" в какво се обличат и сигурно ще кажат, че Раниа се обличат като монахини :lol: Още не мога да разбера защо се вдигна толкова много шум... и на повечето неща се пише само за облеклото, как някой не каза, че няма значение как са облечени и какъв им е танца, важното е че са талантливи...

Ако толерират този секси стил, може би наистина ще се превърнат в нещо подобно на нас..
Това не вярвам, че може да стане в близките няколко стотин години :lol: Доколкото съм запозната с културата им и с начина им на мислене, чак до това ниво няма да стигнат... как да се изразя... мисля, че все още си имат достойнство и са достатъчно талантливи, за да заприличат на нашите кифли :D

Но както и да е... от всичките гърл групи, които дебютираха тези дни само за Раниа мога да се сетя B)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да бабмби и аз съм съгласна с това "как някой не каза, че няма значение как са облечени и какъв им е танца, важното е че са талантливи..." но с това не "Това не вярвам, че може да стане в близките няколко стотин години :lol: Доколкото съм запозната с културата им и с начина им на мислене, чак до това ниво няма да стигнат... как да се изразя... мисля, че все още си имат достойнство и са достатъчно талантливи, за да заприличат на нашите кифли" защото то така се започва малко по малко и най-накрая ето го резултата нашите родни "талантливи" "красиви" певци и певици. Пък ако помислим няма да е честно спрямо другите групи на RaNia да и правят компромис.Както не дават на другите така и на тях! Няма да ти е приятно ако например (давам пример с у-ще тъй като съм все още ученичка) да ти дадат една точка на изпит и влезеш, а на друг да му трябва тази прословута точка за да влезе в да кажем университет.Това го знам от личен опит (е не това за университета де) .Но както и да е всички хора имат свой поглед на нещата ;)

 

Аз също съм много благодарна на mims3 особено за преводчето B) Новата песен,снимка и клипчето с радиото много радват :es:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми, какво да ви правя... :D Базикам се! А и между другото казвам се Мария-Теодора, дразнещо е това с никовете. ;)

Аз така изчаквам няколко новини да се съберат и тогава на веднъж ги превеждам и пускам. :lol:

И мен много ме зарадваха момчетата! Лол, вече имаме фенбойс! :lol:

 

Забравих да сложа на предния пост и едно клипче от летището, където RaNia посрещат Теди Райли...

Големи прегръдки, голяма радост! :lol:

 

Излезе и изпълнението от Music Bank-а ~ 29.04.11

http://www.youtube.com/watch?v=Oq1qKNpap7Q&feature=player_embedded

Пак им избараха едни костюми дето от тях да ти се завие свят..

Попроменили са и танца малко, но и така ми харесва!

Все още са секси! :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изпълнението от днес беше страхотно (както обикновено), дрехите им ги обожавам, едни такива странни :lol:

 

А с Валенцето нещо не се разбрахме :lol: тези дни много често започна да ми се случва да не се разбирам с хората :lol: Та не казвам, че защото ги харесвам/е трябва да направят компромис за тях, а другите групи да се оправят... но по - хубаво да им е трудно, защото накрая, когато се докажат победата ще им е още по - сладка :)

Така като гледам май пак нищо не казах ама айде :lol: някой ден ако се видим ще се разберем ;)

 

Извинявам се за цялата работа с никовете, не знаех :P Но как предпочиташ да ти викам Миме или Теди, или я по - добре ти си кажи :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам един въпрос за изпълнението им от днес. Защо половината от песента не я пееха? Главно припева? Друг път я пеят цялата :blink:

Иначе и аз си заплювам Jooyi много ме кефят ООО-тата и :lol: А с песента на Кристина съвсем ме спечели.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Групата ми допадна много. Хубави момичета какво повече мога да искам. :D . Клипът е много хубав, корейците са ненадминати на хореография. Момичетата танцуват много добре. Стилът им ми харесва. Само не мога да разбера кви са тия глупости.... Защо пък една жена като е секси да не го показва? Кой за Бога не харесва секси момичета. Облеклата им са част от стилът им. Както и да е, ще трябва да приема факта , че промениха дрехите си , за да се "харесат" на критиците, дето нямат вкус. А и за малко да забравя Rania и SNSD, че къде е приликата. Няма място за сравняване. Това са напълно различни групи с напълно различен стил. Мога само да им пожелая успех.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо половината от песента не я пееха? Главно припева? Друг път я пеят цялата :blink:

Не се бях замисляла по този въпрос, дори не ми е направило впечатление :huh: Бях прекалено заета да им гледам облеклата :lol: а и ме изненадаха с новата хореография :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Но как предпочиташ да ти викам Миме или Теди, или я по - добре ти си кажи :P

 

Лол, ами предполагам, че Миме... :lol:

 

Аз имам един въпрос за изпълнението им от днес. Защо половината от песента не я пееха? Главно припева?

 

Според мен те я пяха цялата, този път дори всички пяха на живо освен Di. :)

А и аз не мисля, че има прилика между RaNia и SDSN, но голяма част от коментарите в YouTube са на тази тема.

 

 

Dr Feel Good - RaNia @ MTV The Show 110429

И този път са с оригиналните костюми и хореография! :lol:

 

Снимки:

 

00900024550090.jpg

00900024550220.jpg

2011042621355510021.jpg

2011042621342310021.jpg

2011042621332410021.jpg

2011042620325710021.jpg

2011042620303910021.jpg

2011042619483210021.jpg

2011042619413110021.jpg

2011042621364510021.jpg

2011042621411810021.jpg

2011042621471410021.jpg

20110429094904833661.jpg

20110429094904833662.jpg

20110429094904833663.jpg

20110429095137304293.jpg

20110429094940935411.jpg

20110429095137304292.jpg

20110429095137304291.jpg

20110429095104204103.jpg

20110429095104204102.jpg

20110429095104204101.jpg

20110429094940935412.jpg

 

 

 

 

[PICS] 110211 Photoshoot of Rania

pics110211photoshootofr.jpg

 

pics110421photoshootofr.jpg

3a105bdsf6c9f257223953a.jpg

668f0785c98d9c4fdgfdfgb.jpg

f7f2319f628b3238dfg33b9.jpg

a1047012254.jpg

a1047012273.jpg

a1047012274.jpg

 

 

[PICS] Yijo - Photo shooting (1 sets)

leejo172huttkunggloball.jpg

 

leejo167huttkunggloball.jpg

picsyijophotoshooting1s.jpg

leejo168huttkunggloball.jpg

leejo170huttkunggloball.jpg

leejo171huttkunggloball.jpg

 

[PICS] 110425 Rania, Heechul(ZEA) @ PKL Starry night

pics110425raniaheechulz.jpg

Блазе му на момчето! :lol: Semi е толкова висока сред останалите, а Joy изглежда все едно не е готова за снимката!

 

Twitter Снимки:

 

tumblrljtpiq8uds1qdr8vu.jpg23075119869527350130019.jpg

 

+ още снимки от клипа!

 

raniau.jpg

img1637c.jpg

img1648jp.jpg

 

 

 

Thanks for the support, You will be surprised with the direction of the next mini-album. The first installment was to catch everyone off guard, and get the girls some separation from the other kpop females . if you didnt notice, there is much saturation in their lane.. so the first strategy has worked to the letter. Now Rania will display vocal ability and poise. Everyone now knows the ladies are sexy and can yield that power, The next set of music will definately show the other side.

Съобщението за следващия албум на момичетата. Казват, че ще покажат друга страна от себе си, само се надявам да не е ~ the cute one ~ ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес лидера ни Saem става на 22 години! :lol:

Честит Рожден Ден, Saem! ❤

tumblr_ljhlq1Mqrw1qeziv0o1_500.gif

Да си ни жива и здрава, пожелавам ти много успехи с момичетата!

Ще ви подкрепяме! 럭

 

tumblrljafbcv3cn1qdr8vu.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Все повече и повече ми се издига в очите това момиче. :D Страхотен глас браво на нея. Явно има афинитет към Кристина Агилера :P:lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ангелче четеш ми мислите :lol: тъкмо си мислех да постна клипчето и ето, че ти си го направила :)

Всеки път като слушам Jooyi да пее настръхвам :blink: Направо ме оставя без думи :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хах, изглежда всички сме си мислели едно и също... :lol: Тъкмо щях да го сложа и аз като видях, че в темата вече е писано!

Много добра, не може да се отрече! Предполагам, че ако JooYi бе приела да стане член на 2NE1 Park Bom сигурно нямаше да я има.

 

И още една новина, която не е нова, но все пак да не е без нищо... :lol:

20110504joyrania.jpg

 

Joy е участвала в тайванска реклама с Big Bang.

Тя казва, че откакто е заета толкова много с групата, няма време да се види с момчетата.

Още ~ "Daesung е като по-голям брат за мен, който е мил с всички. Taeyang ме научи на някои готини движения. Първоначално се притеснявах какво ще си помислят феновете им заради рекламата, но всички те бяха много мили."

 

 

 

И ето Rania - Stand Up For Love (Destiny's Child)

Невероятна хармония... B)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Rania - Dr.Feel Good ~ 110506 ~ Music Bank

http://www.youtube.com/watch?v=5hNgec33ed0

Днес всички пяха на живо. (включително и Di)

 

Rania - Dr Feel Good ~ 110507 ~ Music Core

Отново с други костюми, подобни на оригиналните ... + първоначалната хореография!

Но отново са ги орязали откъм време! <_<

 

 

[PICS] Joy, Daesung (Bigbang) Act V-post

picsjoydaesung1.jpg

 

picsjoydaesungbigbangac.jpg

 

 

 

[PICS] 110503 Rania @ Super Junior KISS THE RADIO Riko, Jooy

pics110503raniasuperjun.jpg

 

 

[PICS] 110504 Photoshoot of Rania for Maxim

pics110504photoshootofr.jpg

7842033512227.jpg

 

tumblrlkqua5zcl71qihjuo.jpg

2a3m3c.jpg

2luqcxw.jpg

339lhcx.jpg

a10520060142.jpg

dh3586.jpg

iws0b5.jpg

a10520060143.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Music Core from May 14th

http://www.youtube.com/watch?v=k-xclErgrIM

 

Inkigayo from May 15th

 

Performance from MTV’s “THE SHOW” on May 13th!

http://www.youtube.com/watch?v=4KA4rGYzIeA&feature=player_embedded

 

YTN Star’s “Live Power Music” May 15th

http://www.youtube.com/watch?v=yUbM1_N1PdA&feature=player_embedded

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...