Jump to content

Инициатива за определяне на най-популярните от Корея...


Recommended Posts

Тук нещо се надигна мъжка революция, подобна на феминизма от началото на 20 век :lol: А аз да питам нещо, тъй като не обърнах внимание, че може само по 3 избора да се праявят и си нацъках всеки който ми допада (което ще рече, че в 2 категории сложих 5-6, в другата са си 3), дали е проблем това и дали ми е валиден вотът?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всички сме наясно, [u]че в тия списъци сме като деца в сладкарница [/u]- кой от кой по-Убави и сладки актьори, актриси и все любими заглавия. Обаче съм сигурна, че сте разумни хора и ще се справите с избора. Уверявам ви, че после ще се радвате, малко или много. Със сигурност всеки би могъл да добави още куп предложения, но за да са определени точно тези сериали и актьори, си има причини. Доверете се на Ваня и направете това, което се иска от вас, а аз ви уверявам, че каквото зависи от организаторите, ще го свършат съвестно. Айде, хуайтинг.

 

Божее, доживях да ме цитират! :D

"Komot333 4 days ago

 

Три сериала само?! Това е като да пуснеш дете в сладкарница и да му кажеш да си избере само три неща! Поне 15 от изброените сериали заслужават да се излъчат по националните телевизии. Кой участва в "Тайната градина"? Еееееее.......айде от мен да мине-Хьон Бин и Ха Джи Уон. Ако не знаете кои са- не сте за тази класация. "

 

 

Трябва да се посочи на какъв принцип се избира даден сериал или актьор/актриса. Доводи като "Много е сладък!", "Големи са сладури!" и т.н. ли са определящите? Явно да, ако съдим по резултатите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Написала съм, че става дума за популярност, не за актьорски качества, вокални възможности, режисьорски замисъл и др. подобни.

За целта тук си имаме цял раздел "На източния фронт".

Ама сте мрънкала и половина!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Божее, доживях да ме цитират! :D

 

Сигурно ше ти разбия сърцето, ама хич не съм ти задълбавала в писанията дотолкоз, че да хукна и да те цитирам. Разчитах на т'ва, че лафа е достатъчно известен, ма ако нарушавам авторски права, да зема си затрия поста? :rolleyes::D

Та идеята ми беше друга, дано си разбрал. И противно на това как изглежда, не се заяждам с тебе. :) По принцип си говоря така.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Аудиторията ни е такава" не е оправдание. :)

 

При пускането на темата е трябвало да се обяснят някои неща, а не да се пазят в тайна и да се пише "имаме си цел, но после ще стане ясно каква...".

 

Гласуващите трябва да обърнат внимание на българската аудитория, която по принцип гледа сериали, а именно домакините.

Това първо, второ - трябва да се изберат сериали, които биха заинтересували цялото семейство.

Трябва да се стремим сериалите, за които гласуваме, максимално да се доближават до горенаписаното.

Целта е да се събуди интереса към азиатската култура.

След това вече ще започнат да се пускат сериали от всякакъв тип (надявам се).

 

Рагнос, Румен, оправдавайте се вие... :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Написала съм, че става дума за популярност, не за актьорски качества, вокални възможности, режисьорски замисъл и др. подобни.

За целта тук си имаме цял раздел "На източния фронт".

Ама сте мрънкала и половина!

Какво се палиш бе, Параб? ;)

Популярността е свързана с актьорските качества, вокалните възможности, режисьорския замисъл и другите подобни. Но аудиторията ни предпочита сексапила, захарните сюжети и плоския хумор, защото тези неща я вълнуват. Все едно да хвалиш новинарската емисия на дете на 5 годинки. То ще си гледа Бен Тен и хич няма да го еня за леля Ани Салич или чичко Юксел Кадриев. Това, разбира се, е просто личното ми мнение, но явно и други го споделят, и не ме учудва, че има недоволни от резултата. Да не говорим, че фаворитите за момента не могат да стъпят на малкия пръст на повечето от заглавията, намиращи се в дъното на класацията.

 

Захарчето спомена нещо за домакините и за гледане от цялото семейство. Аз ако пусна Красавците или БОФ на родителите ми, дори да ги вържа, пак няма да ги изтраят. А пък бабите... ха-ха! Бабите сигурно ще решат, че дават някоя много дълга и шарена реклама. :lol: Може би трябваше да вземете това предвид, когато сте избирали заглавията, освен ако не сте търсили точно младата аудитория. Жалко, че точно тази аудитория рядко гледа телевизия. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Рагнос, да бяхме избрали ние сериалите и да не се пуска никаква анкета. Най-добре ще е. :P

 

Да видим какъв е вотът, пък ние си знаем работата... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Захарчето и Рагнос са прави-трябваше да кажат каква е целта на тези класации. За да определим какъв сериал да тръгне по българските телевизии (без сегашния), трябва първо да знаем каква телевизия, кой ден, по кое време. В момента просто надделяват личните предпочитания, но това може да даде по-скоро обратен ефект. Май най-добре е като свърши гласуването, организаторите да направят точно обратното на резултатите.

 

Спийди, никаква обида от моя страна! Но е казано-великите умове мислят еднакво! :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Dido100, пропуснах да кажа, че чета мисли, та може да съм прихванала някоя твоя случайно. :lol:

 

За анкетите - абе хора, каквото и да се обяснявате сега, фактите са следните: имате определен брой предложения и от вас се иска да изберете от тях. Кой как е правил анкетата, какво е сложил в нея и за какво му е, това са все неща, по които нямаме думата. Така или иначе, не се знае доколко резултатите ще може да се следват дословно, това е въпрос на договорки и т.н. Та айде не се палете излишно, няма смисъл.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отивам да си правя шапка от станиол! :ph34r:

Ние не искаме да се заяждаме без причина (аз за един коефициент написах и тя каква стана...), просто искаме да свършим работата възможно най-добре и да бъдем най-полезни за делото :essubs: .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първо да се извиня, че бях разсеян и в 2 категории гласувах за повече от 3 кандидата, но то тези който избрах едва ли имат много шанс с 8-9%( това е оправдание :)) Второ, много се разпалихте нещо, това си е просто анкета. Никой не е казал, че ето сега виждаш ли някоя телевизия взима под внимание анкетата и веднага се юрва да откупи правата на сериала определен за номер 1 от 1000 гласа. Или пък определената за най-популярната знаменитост разбира, че е избрана за такава от наша милост, хваща първия влак Сеул-София и врътва едно турне в 10 града в страната. Надявам се естествено това да стане, но това си е анкета в която нищо такова не е опоменато, единственото което се иска е да изберем 3те си фаворита(или ако някой се е объркал малко повече :)), а не да преценяваме кое или кой биха се харесали на българската аудитория. Така че избираите 3те си фаворита от предложените и да стискаме палци, че организаторите ще ни зарадват с нещо приятно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

най много ми харесват Lee Byong-Hun от IRIS и So Ji Sub от Sorry I Love You жалко че за лий са гласували само 3 % а со джи суб въобще го няма :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

най много ми харесват Lee Byong-Hun от IRIS и So Ji Sub от Sorry I Love You жалко че за лий са гласували само 3 % а со джи суб въобще го няма :(

So Ji Sub е в списъка!!! :rolleyes:

 

 

 

 

 

Всичко е хубаво, хубаво, само не разбирам какъв е смисъла да се гласува повече от 1 път, тогава резултата ще е реален ли??? Не се ли губи смисъла на цялата анкета??? :blink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разчитахме на благоразумието на хората да не го правят, но явно някои са прекалено заблудени или излишно самонадеяни.

Отчетохме резултатите, от този момента нататък следващите гласове не се взимат предвид.

Скоро очаквайте пак включване :).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разочарован съм от доста коментари ,които прочетох. Как някой гласували по-повече от веднъж и защо онзи го няма,този го няма и т.н . Ами,извинявайте ама трябваше ли по-този начин да опорочите тази анкета,с постоянно мрънкане и недоволстване. Какво им попречи на повечето да направят най-просто нещо. Маркираш по три "отговора" даваш "вот" и готово.

Относно анкетата ,надявам се да донесе нещо положително за нас феновете на азиатската култура :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз гласувах, ама май преди това трябваше да прочета, че гласуването е приключило... Ясно е тогава, че любимите ми сериали нямат вече шанс (за каквото и да е).. :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...