Jump to content

Инициатива за определяне на най-популярните от Корея...


Recommended Posts

Искрено се надявам да няма манипулации, защото ще стане безсмислена. Да, всеки може да накара някой да гласува от чужбина, но освен от глупост и егоизъм, не виждам друго основание да го направи. Целта е да се разбере точно тук в Б-я какво става сред феновете на Корея, а не навън.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трябва да се показва съотношение на гласувалите мъже и жени и с ъс същият коефициент да се поправят резултатите от гласуването. :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трябва да се показва съотношение на гласувалите мъже и жени и с ъс същият коефициент да се поправят резултатите от гласуването. :(

 

Напълно съм съгласен! Ние (мъжете) сме дискриминирани! :П Трябва да има отделни анкети за женски актриси и певици. В противен случай се налага да опороча анкетата :П

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мъжете липсвате още от самото начало на организацията, така че... нямате право на глас!!! :P

 

Така ли мислиш? Може да сме малко, но сме силни ;) Стой и гледай :П

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мале, от актьорите Мин Хо води, игаси басито.

Бих се зарадвала много повече на Гън Сок отколкото на Мин Хо..;)

 

Надявам се на мобилизацията на Румен.. Ако анкетата е наистина за най-популярен, то Ха Джи Уон трябва и актьорите да бие..

Още повече, че има вече бг награда и заслужава най-много от всички първото място..

Единствена и неповторима..

..;)

P.S. Е, щом Джун Ги няма да може.., естествено..

А що се отнася до липсата на много по-известни и добри актьори и актриси, като Ким Сун А, Чонг У Сонг, Чо Ин Сонг, Ким Ре Уон, Ко Су и т.н., то и аз си мисля, че има доста пропуски.. Не обвинявам, само ми е интересно да разбера критериите за подбора..

И Джи А и Хан Хьо Джу май също не ги видях..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Напълно съм съгласен! Ние (мъжете) сме дискриминирани! :П Трябва да има отделни анкети за женски актриси и певици. В противен случай се налага да опороча анкетата :П

Опорочавай! Venseremos! Не искам дългия лигльо от BOF или другия от You're beautiful! Искам Сон Йе Джин или Ха Джи Уон! Не-искам и двете! :D И И Джи А! И Юн Ън Хъе! И Шин Мин А! И Хан Хьо Джу ! И Ким Те Хи!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък съм разочарована, че не видях Чумонг и Кралството на ветровете... и гласовете за Ил Гук :( Ако говорим за кой сериал бихме искали да гледаме по БГ телевизия, мисля че тия двата са доста подходящи и след тях аудиторията на азиатските любители ще се увеличи (така мисля аз). А актьорската анкета .... с многото гласове си мисля, че по-скоро са избрани все едни "сладурчета", а са неоценени наистина стойностни актьори и актриси. Това си е мое мнение...

 

п.п. Странно ми е и за гласовете за Ловци на роби, един доста добър сериал :unsure:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А аз как да си кажа, че си искам бебето като само батко му беше там, а? Шегувам се.

 

За звездите и актьорите съм гласувала със сърце, за сериалите - кой от тях наистина би се харесал на аудиторията.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е ама стига сте роптали де.Как можело да изберете само по трима. Ами давате отметка на три от посочените за избор имена и готово. Както ви казват има си причина да са това имената ,за които може да гласувате. И на мен ми липсват някой любимци ама сега какво да ревна и аз ли. На които не му харесва да не гласува и хоп,ала леко дразни това вечно мърморене. Ех ако наистина успеят да докарат някоя любимка към България ,направо ще издивея от радост :es:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Опорочавай! Venseremos! Не искам дългия лигльо от BOF или другия от You're beautiful! Искам Сон Йе Джин или Ха Джи Уон! Не-искам и двете! :D И И Джи А! И Юн Ън Хъе! И Шин Мин А! И Хан Хьо Джу ! И Ким Те Хи!

Подкрепям с две ръце. Сменяите IP-та, отивайте в съседа и в съседното интернет кафене, че иначе няма да ни огрее нас българските мъже да ги видим :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Опорочавай! Venseremos! Не искам дългия лигльо от BOF или другия от You're beautiful!

За повечето мадами не ми дреме много, ма може ли да ви подкрепя? И аз хич, ама хич не ги ща тия двамата...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Опорочавай! Venseremos! Не искам дългия лигльо от BOF или другия от You're beautiful! Искам Сон Йе Джин или Ха Джи Уон! Не-искам и двете! :D И И Джи А! И Юн Ън Хъе! И Шин Мин А! И Хан Хьо Джу ! И Ким Те Хи!

Подкрепям те с две ръце и аз :) Заменям хиляда мъжки индивида-било актьори или певци за поне една от тези мадами :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Напълно съм съгласен! Ние (мъжете) сме дискриминирани! :П

Трябва да има отделни анкети за женски актриси и певици.

В противен случай се налага да опороча анкетата :П

Съгласен с Румбата :yes:

 

 

Мъжете липсвате още от самото начало на организацията, така че... нямате право на глас!!! :P

Захарче, що мислиш че липсваме. Това че сме малко, не значи че липсваме я. :lol2:

 

 

Така ли мислиш? Може да сме малко, но сме силни ;) Стой и гледай :П

Рубма да стоят и да гледат правилно :28558: Няма се даваме i%20love%20this.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така ли мислиш? Може да сме малко, но сме силни ;) Стой и гледай :П

 

Захарче, що мислиш че липсваме. Това че сме малко, не значи че липсваме я. :lol2:

Двамата с Румен не сте ме разбрали.

 

Мъжете липсвате още от самото начало на организацията, така че... нямате право на глас!!! :P

Имах предвид организацията на мероприятието, от което произлиза тази анкета. :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имах предвид организацията на мероприятието, от което произлиза тази анкета. :P

 

При положение, че броят присъстващи беше ограничен... нямаше как да присъстваме и ние. Аз лично бях изявил желание, но... ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При положение, че броят присъстващи беше ограничен... нямаше как да присъстваме и ние. Аз лично бях изявил желание, но... ;)

А аз се отказах, понеже хал хабер си нямам от известните лица, по които точите лиги. :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това по колко пъти може да се гласува ? Бях гласувал преди, сега влизам и пак гласувах :unsure: . Иначе за сериали дадох гласа си за - "Smile, you", "Four Gods" и "Dream High" ако не се лъжа; изпълнители - IU, G.NA и Sandra Park (понеже не ги знам повечето, гласувах за познати лица от ТВ-шоута и сериали); актъори/актриси - Ha Ji Won, Song Hye Kyo и Son Ye Jin. Като гледам обаче разпределението на гласовете, май нямат голям шанс тези, за които съм гласувал :D. Въпреки това е хубава инициативата :).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...