Jump to content

Писмо до отвъдното


Recommended Posts

Само да кажа няколко думи преди да започна да пиша историята си. Това е нещо като писмо до мой любим изпълнител, но за съжаление вече не е сред живите.Той ме накара да почувствам емоции, които досега не бях чувствала.Не знам как се е получило.Предварително се извинявам ако има някъде грешки. Просте те ми. Е да започваме:

 

Писмо до отвъдното

 

Аз не те познавам. И ти не ме познаваш. Ти си всичко за мен, храната, водара, въздуха и всичко около мен. Та аз, ако не чуя твоя глас поне веднъж на ден съм загубена. Аз желая от цялото си сърце да те видя дори отдалеч. Но теб те няма. Няма те на този свят и аз не мога да направя нищо за да те върна. Ти изчезна от този свят без да сме се запознали. Но това не означава, че още не си жив. Ти си жив в сърцата на хората, които те обичат и в моето сърце. Да в моето. Въпреки че бе сме се запознали лично аз винаги те нося в сърцето ми. Щом чух гласът ти за първи път сърчицето ми затупка лудо. Аз обикнах гласът ти, после и твочта въшност.Гласът ти олицетворява теб самия.Аз се влюбих в теб самия такъв какъвто си. Много сълзи пролях, когато разбрах, че няма да имам възможността да те опозная, да те видя. Да мога да те докосна, да те почувствам и да те видя. Всяка нощ преди да заспя аз си те преставям как се срещаме,как се запознаваме, как те докосвам и как те чувстам. Тази моя мечта все още не се е осъществила, но аз силно вярвам в нея. Знаеш ли, ти винаги ще останеш номер едно в сърцето ми, въпреки че не си сред нас живите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хареса ми писмото, скъпа.

 

Тази моя мечта все още не се е осъществила, но аз силно вярвам в нея.

 

По-скоро ти пожелавам да намериш друга мечта и да се втурнеш след нея със същата страст.

И тогава да напишеш нещо, с което да ме зарадваш. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съжалявам, че го видях толкова късно. Виждам, че си помолила, да те извиним за грешките. Лично аз смятам, че човек винаги може да се научи, ако положи усилия. По- важно е, че си успяла да покажеш чувства и емоции. Харесвам емоционалните хора. Благодаря.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

АУ, хареса ми... чак ми се дорева.Според мен супер си се справила, майната им на грешките :D важното са чувствата,вложени в писмото :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Към авторката на писмото: Не пропилявай живота си в оплакване на мъртвите, а помогни на себе си и живите да открият щастието... Помагай на хората в нужда край теб и намери своя Път - заблудите и илюзиите са прекалено много в нашето забързано ежедневие, но ти остани вярна на себе си и продължавай напред, вместо да се загнездиш в миналото, където само стари снимки те поздравяват... Когато намериш истинската любов и започнеш да градиш други, важни за теб неща, ще разбереш смисъла и посланието на живота...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чудесно писмо. :rolleyes: Успокоява теб, донякъде. И ми се иска да вярвам - и него.

На 4 -годишната ми дъщеря обясних, че умрелите стават звездички. И ни помагат от там.

И тя ми вярва и аз на нея.Много ми се иска.

Изживявай всяка болка, но не и се отдавай изцяло,

защото не знаеш дали силите ще ти стигнат за следващата болка.

И с удоволствията е същото. :D / изкуства ,пиене и секс и пр./

Целият ни живот е от кумири.

Бях дете и убиха Джон Ленън. След това си отиде Висоцки.

После и Фреди. От Куин.

После си отидоха мнооого музиканти и актьори!

Истински или еднодневки. Но оставили следа в сърцето.

Изстрадай го,

Ще го помниш додето си жива:-)) Това не е малка слава!

Докато Ти го споменаваш,

си и е сред нас. Но в един момент го пусни да си отиде.

Нали?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...