Jump to content

F(x)


Recommended Posts

Надявам се за следващите завръщания на женските групи на SM продуцентите да бъдат други, защото тези чужденци прекалиха вече. Айде началото е добре, не знам защо ми напомни на Beyonce. Добри ниски честоти и бийт, но като дойде припева и паднах от стола. Чесно ли? Не мерси! Нито пък и промо снимките ми се струват свързани със самата песен. И странно защо дори по едно време имах чувството, че слушам Girls' Generation. Някоя от тези момичета има същия глас като ... май Те Йон. Оф не знам. Кофти работа. Защо така трябва да развалят песните не мога да разбера. И трябва да чакаме за албума още няколко дена, което пък е върха на простотията.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно, припева е ужасен и разваля цялата песен. Напомня ми за също така ужасния припев на 'The Boys' на SNSD, там обаче другите части от песента компенсира, а тук не. От лайва чух и 'Milk' и тя ми е нищо и половина. Да кажа за мацките, никога не са ми харесвали толкова като визия, с изключение на Виктория, която винаги ще ми бъде неприятна. Луна много ме радва с къса коса, преди ми беше малко смотанка, а сега е мацка. На Кристал и отива много руса коса, а на Сули дълга коса, но малко се губи при това завръщане като цяло. Амбър е пич, хаха. Клипът не е нищо особено, но радва, хореографията става. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дали пък гласът на Кристъл не прилича удивително много на този на Джесика, d3mn? хахахахха Може би защото са сестри, ама може и от друго да е хахахахха


 


А аз с всяко слушане, все повече започвам да я смилам някак песента хахаххаха


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз със средно ухо и око гледам и слушам песента. Естетически става, защото мацките изглеждат добре, тази концепция ми харесва и стайлинг/аутфити им ходят. Може би с лайвовете повече ще я смилям песента, но честно си е каша, от самото начало до края..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днешния лайф май повече ми хареса. Завръщането им на Music Bank

Ето го и лайфа на Milk

http://vbox7.com/play:f8438f138d

 

Фотосесия за High cut

tumblr_n83wlell761qbgdrko1_1280.jpg

 

 

tumblr_n83wip50u11qbgdrko1_1280.jpgtumblr_n83wi4ivYA1qbgdrko1_1280.jpg

tumblr_n83wjvGj9D1qbgdrko1_1280.jpg

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За Milk съм пас, тотално тъпа песен. Заглавната става, факт е, че няма много кохерентност, но като отделни части ми харесва. Кефи ме брейкът към края. Гледам, много лансират Кристал и Амбър (хах, чак са зацепих, че и двете са имена на камъни). Явно това са любимките на публиката. Луна наистина много добре изглежда, а Съли ник'ва я няма. Виктория и мен ме дразни, но тук къде-къде по-малко. 

 

В общи линии добър клип, средна песен (макар че за мен досега нямат други песни освен Chocolate Love и Pinocchio, за които да кажа, че са ми харесали повече от средното). Танцът също ми е слаб изключае един-два момента. Искрено се чудя защо имат толкова гледания, предполагам заради 2-те китайки в екипа.

 

Нещо, което ми харесва тук е, че си имат стил и си го държат - не се отплесват в неща, в които няма да ги бива (каквото и да значи "бива" в случая :), 'щото от тея девойки само Луна може да пее, но пък не мога да не призная, че изглеждането добре също си е талант).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Май колкото и изпълнения да им гледам и колкото и пъти да си я завъртя песента, мнението ми няма да се промени. Началото предразполага за една много силна песен, след това идва затишието, което е гадно, но в сравнение с това, което предстои е приемливо. И накрая прибема ... БАААМ! Пуля се пред тоз монитор с отворена уста и се чудя какво по дяволите е минало през главите на продуцентите. Явно са искали да ни убият. Иначе f(x) са може би нещо като груапта на SM, с която най-обичат да експериментират чисто музикално. То и Electric Shock-а не беше кой знае колко нормално, но пък ми харесва много. Както и последанта и по-по-старите им, но тук вече просто не мога. :D

 

Че то дори Milk-a ми звучи нормално хаха.

 

little_angel знам те на къде биеш, но този път съм подготвен и знам че са сестри! Не знам защо точно сега ми се причува така, но дали беквокалите, които се чуват, не са дефакто на момичета от GG или просто наистина гласовете им са еднакви или аз нещо съм глух ... не знам кое е точно, но поне на днешния лайв открих на кой две от GG ми приличат - Те Йон и Тифани, а даже на моменти ми се причува и Сони :D А едната от f(x) е Кристал и тя май ми бие на Те Йон. Само че другата, която е не мога да я открия и сега не ми се пуска пак изпълнението да ги търся, щот и без това не мога да я слушам повече тази наподобяваща хард техно песен. Кик-а е точно такъв btw.

 

Спирам да коментирам вече, чакам албума и дано нещо друго да ми хване ухото.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Завръщанията им от MC и INKIGAYO, на които изпълняваха и All Night

 

Music Core

 

Inkigayo

 

Да кажа,че версия А носи името Sleepy Cats, като ще е пусната утре на 8 юли. B версията е с името Wild Cats и ще излезе на 10 юли.

Днес беше пуснат дигитално албума. За онлайн

// теглене.

Все още не съм го преслушала целия, но Дракула ми харесва като песен и бита на Rainbow ми допада.

tumblr_n8c0yoGuIM1qbgdrko1_500h.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еднотипно , еднотипно ...почти всичките им песни звучат еднакво. Можеби искат като се чуе една песен и веднага да се каже ,че е тяхна?Само май ,,Hot summer'' звучи мааалко по-разчупено.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Амбър започва соло промоциите си с предварителната песен Beautiful.


Мини-албума излиза на 16-ти, но първата и сцена ще е в петък 13-ти (Music Bank). Главната и песен е Shake That Brass и в нея участва Taeyeon (SNSD).



 


tumblr_njhuejX6zL1qa9lrno3_540.jpg


 


tumblr_njhuejX6zL1qa9lrno1_540.jpgtumblr_njhuejX6zL1qa9lrno2_540.jpgtumblr_njhh0fmTtl1rm7fruo1_500.jpg


 


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 Доста по-скучна от това което очаквах... иначе добра компания е събрала за клипа....


Определено Beautiful ми хареса повече.



Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От сравнително скоро се шушукаше, че някоя от големите групи е пред разпадане. Аз се страхувах това да не е Secret. Като четох из интернет доста предположения имаше за f(x), но не го вярвах това. Но ето, че е факт. Не е точно разпадане, но Sulli напуска групата, която ще стане 4-членна. Интересно, но не съм изненадан при положение, че f(x) са част от SM, а тази компания няма група, в която да не е имало промяна на членове, било то със скандали или не. Единствено f(x) бяха изключение .... до онзи ден.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Амбър с "Borders" - написан и композиран от нея. Текстът е на английски, посланието " Не предавай себе си". Думите, които Амбър държи да сподели:

 

 

 

"Before the song is released there are a couple things I'd like to share. This song took me a lot of courage to write because I was always apprehensive of the subject it talked about. I've been doing this job for a long time and right now I speak not as Amber of f(x) nor "celebrity" Amber, but just Amber. Just plain, simple, human Amber. "Borders" is more than a song; no glamorous concepts, no "trying to be cool." Its a raw and real story about reality. Its shares, not only about my personal experiences but of people very close to me. Everyone involved in this project- the producers, my team DPR, the actors, to the staff- were people specifically chosen as they have never given up on me and believed in my vision. For that, I want to thank them for making this possible for me. When you guys listen to "Borders", there is just one thing i wish everyone could take from it: NEVER give up on yourself. There is always hope in the midst of this dark, demanding world. In the end, live for those that did not get the chance to and just keep fighting. Always, thank you you guys. You guys made it possible. "

 

 

 

 

Песента е седма от новата концепция на SM Entertainment за дигитални песни проекта STATION, според която всяка седмица в течение на една година те ще пускат по една песен от различен техен или чужд изпълнител, или в колаборация.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Послушах я таз песен, ама ми е доста скучновата. Явно я готвят за следващата Боа, ама някак не го виждам, макар че Луна има по-силен глас. Да вземе отново да дигне малко килограмите, за да си възвърне сладкото излъчване, така не ме кефи, а и да и дадат някаква по-неклубна песен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...