Jump to content

F(x)


Recommended Posts

Мен пък Луна много ме уцели с тази песен. Въртя я супер много тия дни и много се кефя. Пък и малко UK клубно ми звучи и понеже съм на Острова ми е още по-приятна. Много ме радва! Доволен!

 

А това да я гласят за следващата BoA ..... няма начин. Няма как да има следваща BoA. Тя е една и няма конкуренция.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кристъл за "Мари Клер" на Чеджу

 

Krystal_1500400714_1500365161-48-org.jpg

 

Krystal_1500400726_1500365176-96-org.jpg
 

Spoiler


Krystal_1500400736_1500365186-87-org.jpg

 

Krystal_1500400746_1500365200-0-org.jpg

 

 

Освен че го раздава "божествено" във фентъзи сериала "Bride of the Water God" , за нея обявиха, че ще играе в драмата 'Sensible Prison Life' на tvN.

 

Krystal,Shin-Se-Kyung,gong-myung,nam-joo

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След соловия проект на Amber:

 

 

Вече имаме тийзъри и за наближаващия сингъл "Night Reminiscin'" на Luna, който ще излезе на 24.04.

4mc2LL0.jpg

JHmGQYt.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За съжаление няма такива новини още. И благодаря, много мило, че го казваш.

 

Тук е и музикалния тийзър за солото на Luna:

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 1 септември Амбър обяви чрез социалните медии, че договорът й със SM Entertainment е приключил.

Тя каза в ръкописно съобщение: „Хей всички, бих искала да обявя, че договорът ми със SM Entertainment приключи днес и реших да се разделя с компанията. От сърцето си искам да благодаря на всички, които вярваха в мен и бяха търпеливи с мен през всичките тези години. Нямам търпение да ви покажа какво се предлага в следващата глава от моята кариера. Отново и винаги, благодаря !! Любов, мир и Боба - Лама. “

Off Topic

 

amber.jpg

 

На  6 септември пак чрез социалните мрежи съобщи, че ще работи с американската агенция за управление и производство Steel Wool Entertainment. 

В Instagram тя написа: „Предстоят нови приключения със Steel Wool Entertainment'' , а в Twitter тя каза: „Официално в семейството на Steel Wool Entertainment. Нека го вземем!"

Работата на Амбър със Steel Wool Entertainment започна миналата година, когато тя подписа с тях, за да управляват нейните дейности в САЩ, докато SM Entertainment все още отговаряше за нейните дейности в Корея. Сега, когато договорът й със SM Entertainment приключи, изглежда, че Steel Wool Entertainment ще отговаря за всичките й дейности.

 

И изглежда се задава нещо ново от нея...Озаглавен „X“, изданието ще включва шест песни:“Hands Behind My Back,” “Other People,” “Curiosity,” “Numb,” “Ready For The Ride,” и “Stay Calm.” Дата все още не е споделена...

fx-Amber.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Luna се присъедини към нова агенция!

Днес Humap Contents официално обяви: „Безкрайно талантливата Луна наскоро подписа ексклузивен договор с нашата агенция.“

Представител на агенцията добави: „Използвайки силните си страни в чужбина и нашите специализирани умения за A&R, ние ще дадем на Луна нашата пълна и подходяща подкрепа, така че тя да може напълно да покаже уникалните прелести и музикални таланти, които все още не е успяла да покаже. , Молим ви да проявите много любов и интерес към бъдещите дейности на Луна. "

След като дебютира през 2009 г. като член на f (x), наскоро Луна се раздели с бившата си агенция SM Entertainment след изтичането на договора си. В момента тя участва в мюзикъла „Mamma Mia”, който се планира да излезе до края на годината. Статия: :click:

 

Допълвам:

Krystal ще се появи в първия си комерсиален филм “Sweet and Sour”...Статия::click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По-рано днес Сули е намерена мъртва в дома си. Смъртта й е вследствие на самоубийство. 

 

Последната й песен. 

 

RIP, Sulli! 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Макар, че обновявам доста теми тук, всъщност аз не познавам по-голямата част от изпълнителите. И да съм видяла информация за нейното последно завръщане, а ми се струва познато, та явно съм го видяла, като не знам коя е, просто съм го пропуснала... Но вчера като научих за смъртта й, в първия момент ми се стори позната, в последствие разбрах, че е от тази група, а едва тази сутрин от един коментар в сериал, в който е участвала разбрах коя е. Значи и аз съм я гледала. 

Не, че това променя нещо. И преди това пак ми стана кофти...Младо момиче, на 25...

Как ли се е чувствала, за да вземе това решение....:( Жалко, тъжно....

 

Не знам точно нейната история, но от разни коментари разбрах, че е била доста тормозена, критикувана и мразена.

Доста злобни коментари е имало за нея. И явно и е дошло в повече вече... 

 

Няколко статии в Soompi.

Отменени събития заради смъртта на Сули...:click:

Известни личности изразяват скръбта си за Сули... :click:

Off Topic

 

В коментарите хората са обърнали внимание на постта на Ahn Jae Hyun, изглежда те са били приятели и тъй като явно и той самия в момента страда от депресия, покрай случващото се и с него, доста се опасяват да не направи нещо подобно и той...

 

През 2012 IU пише песен за Сули  и днес тя отново излезе на преден план.

 

Off Topic

 

"“Peach" на IU се превърна в балсам за сърцата на опечалените, които скърбят за Съли. Песента, която е от албума през 2012 на IU „The Spring of Twenty“, дори излезе отново в корейските музикални класации, тъй като мнозина са слушали песента в памет на покойната певица-актриса.

По време на излизането IU разкри, че е написала песента за Сули. Тя каза: „Написах текстовете за Сули от гледна точка на мъж.“

Сули също говори за песента по време на изява в радиостанцията на MBC през август 2012 г. Тя каза: „IU и аз бяхме домакин на музикална програма заедно и тя ми каза, че ще напише песен за мен. Моите фенове ме наричат "Peach", така че когато излезе новата й песен, аз се обадих да я попитам за това и тя потвърди, че песента е за мен. "

"Текстовете бяха комплименти и неща, които IU ще ми казва, когато ме види", каза Сули. 

 

 

Статия: :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, сериозно тия хора не са добре.

Преди малко случайно ми попадна този клип, само малко гледах от него и ми е предостатъчно...

Нищо чудно, че момичето не е издържало.

 

Off Topic

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Amber Liu говори за Sulli и злонамерени коментари + споделя мисли за натиска в рамките на индустрията и друго...

Off Topic

 

 

 

 

 

А вчера Luna стартира нов официален Twitter. През септември тя напусна SM Entertainment и през октомври подписа с Humap Contents.

Off Topic

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...