Jump to content

Азиатско парти във Варна


Recommended Posts

3121977M.png

Ще се организира парти със Kpop & Jpop музика - гр. Варна

Място: ГАЛИАНО БАР - ул. "ШАР" 1, срещу Пикадили център
Дата: 27 май 2011
Час: след 20.00 до когато има хора :rolleyes:
Вход: свободен :rolleyes:





3121978A.png

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотна идея ! Ако е другия месец може да дойда. :blush:

Изчакайте да ме приемат във Варна и ако трябва всяка седмица ще идвам на азиатско парти ! :inlove:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Беше една страхотна нощ. Благодаря на организаторите и дано да се случва често. За първи път бях на подобна среща и не ми стигат думите да изразя, колко добре се почувствах всъщност. Запознах се с няколко души от форума, което също попълни емоциите ми. Не очаквах, че ще е чак толкова пълно и явно 21:30ч. беше късно пристигане, защото местата се оказаха дефицит, но пък това нямаше никакво значение. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, за този петък става въпрос.

Плейлиста е почти готов - обичайните заподозрени са включени, така че със сигурност ще чуете поне по едно парче от тези на по-известните изпълнители :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте :)

 

Искате ли да направим KPOP парти през месец Юли, отвори се възможност в latino club Bachata? (google map е линка, намира се между ВИНС и Медицинския Университет)?

 

Поздрави,

Вал

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

През месец октомври ресторант Fancy предлага индонезийска кухня и по-специално Бали. По този случай ресторанта разиграва томбола с награда седемдневна екскурзия до Бали. Писнал съм и малко снимков материал на някои от предложенията в Софийската секция. Късмет на участниците.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...