Jump to content

Recommended Posts

spacer.png

Страна: Южна Корея
Година: 2007
Жанр: Романтичен, Комедия
Епизоди: 16
Режисьор: Lee Min Woo

В главните роли:
Shin Eun Gyung
Ryu Soo Young
Choi Jung Yoon
Byun Jung Soo
Yoo Gun
Chae Min Seo

Сюжет: Драмата разказва за редакторката на модно списание Ким Данг Джа (Shin Eun Gyung), на която изведнъж ѝ се приисква да има бебе, въпреки че не иска да се омъжи. Историята разкрива как Данг Джа се бори да намери мъж с перфектни гени, за да осъществи мечтата си. Ги Чан (Ryu Soo Young) се оказва нейната "мишена". Данг Джа трябва да го убеди да го направят без никакво обвързване, тъй като той смята, че секс без брак не е правилен.

 

 

С български субтитри:  :click: 

Онлайн с български субтитри: :click:

С английски субтитри:  :click:

С руски субтитри:  :click:


laugh.giflaugh.giflaugh.gif Много весел сериал, особено как пичът ѝ бягаше като девица.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

този сериал започнах да го гледам преди няколко месеца, като очакванията ми не бяха кой знае колко големи, но още след първия епизод успя да ме грабне. Свежа комедия, която макар и да не предлага нещо кой знае колко различно, поне успява да те развесели. Да-да, само така си мислех.... Накрая така извъртяха нещата, че си стана драма отвсякъде и толкова започна да ме дразни, че не догледах последните два епизода. Кой знае, може точно тогава нещата да не се развият толкова гадно, колкото предполагам, и всичко да свърши както се очаква от романтична комедия.

Както и да е, по корейски направена история, която хвърля зрителя в двете крайности - смях и сълзи, за да се получи накрая смях през сълзи. Имаше много забавни персонажи като девствения професор и цялото му странно семейство или пък главната героиня, която поне според мен нямаше почти нищо общо с невъзпитаните, цапнати в устата, ядащи като разпрани момичета, така обичайни за корейските сериали.Тъкмо напротив, наш'то момиче се явява образована, ерудирана жена, знаеща какво иска от живота и как да го постигне ( колкото и странни методи да използва ).

Филмът загатва някои доста интересни теми като мястото на жената в брака - през призмата на вечната кариеристка, на любовницата, на жената, изгубила себе си в името на семейството и на другата, равна във всичко на съпруга си, уважавана и обичана.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наистина добър е сериала, не е за изпускане! За лятото идеален е!

В последните епизоди вкараха драматизъм и заради него не успяха да завършат добре сериала,

уж можеше само едно бебе тя взе, че роди главната цели две, но както й да е, поне нейния край бе затворен.

Докато на другата така и не можах да разбера с кого остана накрая с младичкия или със съпруга си? За което ме доядя най-вече и най-много!!! :(

 

Но сериала е интересен и е добре да се изгледа от всеки :)

Редактирано от parab
Използвай спойлери !!!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наистина добър е сериала, не е за изпускане! За лятото идеален е!

В последните епизоди вкараха драматизъм и заради него не успяха да завършат добре сериала,

уж можеше само едно бебе тя взе, че роди главната цели две, но както й да е, поне нейния край бе затворен.

Докато на другата така и не можах да разбера с кого остана накрая с младичкия или със съпруга си? За което ме доядя най-вече и най-много!!! :(

 

Но сериала е интересен и е добре да се изгледа от всеки :)

 

С младичкия останаха добри приятели,

А мъжът и, засега остана в немилост, но заради детето може и да му прости ...някога

.Но, наистина развалиха филма с този драматизъм, разбираш защо. Е, добре, че краят беше добър.

И ще преведа филма, както обещах, някога, във времето.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

изгледах първите два епизода.....еми грабна ме ,стана ми интересен .Нямам търпение да видя и другите епизоди.

Благодаря на екипа ,който се е заел с превода,очертава се добро сериалче  :up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имате ли представа кога ще качат следващите епизоди. Последно изгледах 10 епизод, развълнувана съм и нямам търпение да разбера как ще се развият нещата.

Много приятен сериал.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много мудно започна първата серия, едва я изгледах ! Давам шанс и на втора и ако все така се прозявам приключвам с мъките. Малко много ми дойдоха

Гащите, които пъхаха под чаршафа, че спомагали за зачеването :( абе корейска му работа, ако не са "тоалетни" сцени ще са кюлотите на някоя аджума.

 

 

 

Добрееее вече съм на 6-ти епизод и надеждата ме води напред с пълна сила :) хареса ми определено в последвалите серии. Като цяло нищо ново, но пък успя, да ме разсмее в някои моменти и определено ме накара, да се забавлявам.

 

Защо, защо, защо ...

пак злокачествени тумори, абе тези корейци тази диагноза при тях, като бронхита при нас :) офффф, дано няма жертви на финала !!!

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нещо не ми хареса  главната актриса ама вообще не ми хареса .. визуално , но мога да и призная героинята и е много луда глава , пълна откачалка , какви постановки само завихря, много ми хареса тази и черта ... с признанието си ме разби накараме чак да пророня една сълзичка .... много готина роля са и дали спор няма ...

 Мел аз пък едно не мога да разбера защо пишат романтична комедия , като от  5-6 епизод винаги го обръщат на драма ....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Корейците по принцип са основоположници на един нов вид викат му :' Драматична романтика", дето се чудиш дали, да се радваш на любовта на двама влюбени, като знаеш, че

1.единия почти задължително ще умре от непредвидима, почти естествена и абсолютно неочаквана смърт.

2. ще замине надалеч и да са заедно е невъзможно.

3.всички умират и ще чакат следващ живот, че да се пробват пак :)

 

иначе драмичката е хубава, главната има и хубави черти, като й свикнеш. Малко края ми дойде лигав на фона на целия драматизъм.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз лично не успях да и свикна на физиономията , особено като се усмихнеше ... сигурна съм ,че има хубави черти просто аз не ги видях ... :)

 

giphy.gifвидях го и се сетих за теб Мел , опитах да ти го пратя на личен но не успях , ако не го изтрият радвай му се на хубавата усмивка

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хубав сериал! Най-вече ми хареса главната героиня, че я бяха лишили от така дразнещите, типични за корейската жена характерни черти. Едно съвсем нормално съвременно борбено момиче, как ли са го допуснали да не е мазохистка, може би защото нямаше обременителния антураж от досадни роднини. Не беше кой знае каква красавица актрисата, но чудесно се справи с ролята си и я захаресваш. Добре стоеше до Рю, тоя сладур, прекрасен, както винаги, най-сетне да го видя в главна роля, много чаровен и зверски талантлив актьор, и има най-заразителната усмивка! Отношенията им бяха толкова естествени и свежи и изобщо ни ги прецапаха в последните 5 минути на финала, както имат обичай да правят. А той, финалът, доста приказен, даже гадаех като как ще го измислят, `щото както ги развиваха нещата във втората половина на сериите, вървеше към мрак работата, ама нали са си царе на антилогиката - справиха се /пък и аз предпочитам така, измислено, отколкото реализма, `щото в живота това е невъзможно, мисля/. Поддържащите образи си бяха много типични, обаче от мен да мине. Най ме доядя за приятелката, обожествяваща неверния си съпруг, тая будала, хубаво прогледна, ама защо историята й завърши толкова по корейски, не й дадоха, гадовете, да следва естествения ход на нещата, аман от тая цензура. Заради трите приятелки и това как показаха отношенията им, филмът малко ми напомня за "Искам романтика". 

Струва си човек да отдели време и да се позабавлява с него! Препоръчвам!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първите няколко епизода бяха много свежи, после го обърнаха на познатата ни корейска боза, но не ми попречи да го изгледам целия.

Само не схванах едно - 

само в Корея ли рака се лекува???

Щото покрай мен толкова народ си отиде, а тук... Даже и като на филм не ми се връзва. 

Че чак пък и две деца роди!

Съвсем за абдали ни имат пустите корейци...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...