Jump to content

Recommended Posts

spacer.png

Legend of Hyang Dan (2007)
Страна: Южна Корея
Период на излъчване: 3 септември 2007 - 4 септември 2007
Жанр: романс, комедия
Режисьор: Kim Sang Ho
Епизоди: 2

Участват:
Choi Si Won (Super Junior) - Lee Mong Ryong
Seo Ji Hye - Hyang Dan
Lee Ji Soo - Chun Hyang
Huh Jung Min - Bang Ja
Bang Eun Hee - Wol Mae
Im Hyun Sik - Huh Joon
Jung Han Hun - Shim Hak Gyu
Kim Dong Hyun - Suk Ho Pil
Kim Se Ah - Suk Ho Soon
Lee Sung Min - Ban Hak Do
Kim Kwang Gyu - Eui Jik

Резюме: Драмата ни връща към добре познатата легенда за Чун Хянг. Големият въпрос се върти около това какво ще стане, ако тази, която И Монг Ньонг обича, не е Чун Хянг, а Хянг Дан?
:essub:

С БЪЛГАРСКИ СУБТИТРИ

ОНЛАЙН С БЪЛГАРСКИ СУБТИТРИ

С АНГЛИЙСКИ СУБТИТРИ

С РУСКИ СУБТИТРИ


На този сериал гледах едно трейлърче и ми се стори интересно, затова реших да го намеря, то се оказа много свежо, главните герои са такива сладури. А и като видях, че в главната роля е сладурът от Super Junior Choi Si Won, реших, че трябва да се гледа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Филмчето е леко и приятно. Ши Уон не блести особено, но е такъв сладур с тези трапчинки! Ако имате време за губене, гледайте. Някои моменти са доста забавни.

 

Когато освобождаваха Хянг Дан от затвора - музиката от Prison Break и татуировката направо ме убиха!

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Красива любовна история и тъй като е разказана само в два епизода няма никакво протакване, точно обратното, всичко се случваше много бързо.Имаше както тъжни моменти, така и доста комични

а препратката към "Бягство от затвора" и на мен ми хареса



Този човек най-сетне да го видя в друга роля, освен на мазен папарак.В тоя сериал е много забавен

особено, като беше облечен като жена или като връщаше откраднатите бали



Майката на богаташката беше хитра лисица, какви планове измисляше само.Въобще всички герои си изиграха ролите много добре.Харесаха ми и момичетата, които пееха.


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледах го в "историческия" си период, даже и не бях чувала за Siwon :) Хареса ми, както и казаното по-горе - леко, забавно и непретенциозно. Напомни ми българска театрална постановка хахаххахахха :28558: , особено моментите с майчето и щерката ми докарваха на "Криворазбраната цивилизация" не по тематика просто по начин на игра.

Ако имате нужда от разведряване и оправяне на настроението започвайте го !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зарадвах се, като видях преведен филм с Ши Уон, но нещо не ми се получи. Дали, защото беше само две серии, но не ми беше интересно, някак повърхностно или претупано. И двамата главни харесвам и се справиха прилично, но не съм очарована от филма. Все пак благодаря за субтитрите и за труда!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съвсем случайно натиснах на тази тема:D Видях че е само 2 епизода.Видях главните.По принцип Ши Уон не ми допада,главната е симпатична.Темата е историческа,също не е по мой вкус.Започнах да го гледам от Вбоксът.Втората част от първа серия,не ми тръгна въобще,и все пак го изгледах до краят.Дано не съм пропуснала нещо интерестно и от значение. Като цяло ми допадна,леко комично и без излишни драми.Хареса ми.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...