Jump to content

Jiro Wang (Джиро Уан)


Recommended Posts

Здравче, и този ли? Аз си мислех, че бургаската група сте само на корейци,

а ти си решила и тайванчето да ми вземеш! :P

Така... ти си падаш по сериозни драми! Джиро не е участвал в такива! :lol:

Актьорските му умения са леко... спорни! Като полуидиот е страхотен...<_<

Но ако говориш за "актьорските му умения", във всяка драма го държат порядъчно разсъблечен. ;)

ПП. За редакторството не се подигравай, защото хич не ми е работа да се занимавам,

а на други хора им е... чувам. :896767:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оле, какво ми трябваше да влизам посред нощите в Спирита!

Сабринче, душо, бях се зарекла вече, да имам само по двама любимци от държава- двама корейци, двама японци и само тайванците ми останаха в повече. Тях не можах да ги отсея. Не стига, че са цели четирима - Джое, Аарон, Майк и У, ами сега, като видях снимките в тая темичка, да прибавя още един ли? Имай милост, моля! :rolleyes:

Момчето било страхотно! :o Гледала съм го само в Целувката и в Хана Кими, ролите му бяха доста лигавички и някак го подминавах досега. Обаче си взимам бележка! Все пак... искам да го видя в наистина сериозен образ, да няма много преиграване и лигавщини. Дано му се случи да направи и нещо по- различно.

А за корейката - гласувам с две ръце за смяна на актрисата, ама...няма да стане. Тая дама е упорита, ще си вземе ролята. Е, вече съм й свикнала, мога да си я гледам преспокойно. :wub:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Все пак... искам да го видя в наистина сериозен образ, да няма много преиграване и лигавщини. Дано му се случи да направи и нещо по-различно.

Все пак има и една малко по-сериозна роля - в ToGetHer...

В началото има олигофренски изцепки, докато се изживяваше като звезда, ама след като го "приземиха" стана интересно. ;)

Това е песен на Фаренхайт от ОСТа на сериалчето, изпята от Джиро. ;)

http://www.youtube.com/watch?v=bxUi4Os8Buc&feature=related

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Мислех си днес да пропусна темата, ама...

Специално за Ивето, Ивето и... Здравчето. :P

--------------

Допълвам си поста... на клипчето частта с жълтия бански е малко замъглена... :i love this:

0ca06e4f343f1092.jpg

8bdec168afd337b1.jpg

0a3ab77bb79b6b19.jpg

Редактирано от sabrina1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мога да кажа само едно голямо БЛАГОДАРЯ, че не пропусна темата, направи деня на една голяма фенка доста по-хубав :D

а това е поздравче за теб :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тц, тц...срама нямат някои хора. Благодаря за клипчето, Гале. Миии, много показателни доказателства за "актьорските му умения", особено с тези жълти гащенца не мога се нарадвам на "качествата му". Моят материал не показва така добре "възможностите му", но Сабрина е спец в изнамирането им. :lol: Обаче любима си ми остава тази normalea61552ab99de909d.jpg

 

А иначе тука гледам някаква мадама и в поста беше споменато, че е бивша приятелка, ама са много сладки.216730100572db60be45.jpg

И танцуваме, ако правилно си спомням това е от преди 5 години, ама как ли беше името на партньорката? :huh:f767065e4bc16fd5f59351b.jpg

А на мен не знам защо, но ми е най-лицеприятен с тъмни косици.

jirowang.jpgjirowangfahrenheit3.jpgjirojirowang17352430800.jpgjirojirowang17352465600.jpg

И съжалявам, че не казах нищо смислено, но понякога снимките казват много повече и от хиляда изречени думи. jirojirowang17352663800.jpg

 

Опитах се да го гледам в тайванския сериал Rolling Love, но незнайно защо вградените субтитри от линковете, дадени в темата му, се оказаха само йероглифни. Някой да има идеи как да го гледам с английски или руски буквички? :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Опитах се да го гледам в тайванския сериал Rolling Love, но незнайно защо вградените субтитри от линковете, дадени в темата му, се оказаха само йероглифни. Някой да има идеи как да го гледам с английски или руски буквички? :)

 

Аз преди време го гледах от тук с английски субтитри, но честно казано сериала ми беше малко скучен и не го довърших.

http://www.mysoju.com/taiwanese-drama/rolling-love-go-fried-rice/

 

P.S. sabrina благодаря много за умопомрачаващите снимки.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щом се появиха фенки, и аз се активизирам. Подготвила съм ви още... изненади. :lol:

 

И танцуваме, ако правилно си спомням това е от преди 5 години, ама как ли беше името на партньорката? :huh:

Здравче, танцът е от този сериал (2009 г.) -тук.

 

Опитах се да го гледам в тайванския сериал Rolling Love, но незнайно защо вградените субтитри от линковете, дадени в темата му, се оказаха само йероглифни. Някой да има идеи как да го гледам с английски или руски буквички? :)

 

Реши да гледаш единствения негов сериал, които аз още не съм гледала.

И на мен ми се вижда скучен... и не мога да се реша. ;)

 

С руски до 7 серия. Ако руските ти излизат на маймуняци, пиши ми в скайпа, ще ти ги пратя оправени.

С английски субтитри.

ПП. Азиатците с тъмни коси са си най-хубави. Естественото си е естествено. ;)

Strayt, благодаря за поздрава! И за този клип имам какво да кажа... B) Ама другия път.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А иначе тука гледам някаква мадама и в поста беше споменато, че е бивша приятелка, ама са много сладки.

Здравче, слава Богу, бившето му гадже е... жена... че имах известни притеснения! :28558:

 

Иначе... не знам мацката, за която пеят, дали е секси, ама те са! (особено Джиро и Арон)

И четиримата са перфектни просто!!! <_<

http://www.youtube.com/watch?v=taYuHMrcAgA&NR=1

Поздрав за всички, четящи темата! :kissx:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря Сабрина. И не се притеснявай да си пишеш в темата, знаеш аз чета, гледам внимателно, слушам песнички и поздравчета...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Джиро е завършил снимките на филма си! И май са започнали да снимат "Идеалният любовник"...

55e3263c85ea4872.jpg

А уж беше недоволна от замяната. Не й личи. :lol:

Кредит: alliance-fansub

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ужас! Баси как похабяват момчето. <_<

Сабрина знаеш мнението ми за актрисата от снимката горе, но пък я се постави на нейно място... колко недоволна можеш да изглеждаш при това положение?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Сабрина знаеш мнението ми за актрисата от снимката горе, но пък я се постави на нейно място... колко недоволна можеш да изглеждаш при това положение?

По-добре да не се поставям на нейно място. Все пак съм на работа още... :lol:

Иначе... на тази снимка ми изглежда симпатична...

Явно наистина Джиро прави всичко около себе си по-приятно. ;)

------------

Допълвам си постта...

По-горе се споменаваше нещо за танци...

Ето и клип на плахите му опити... ;)

http://www.youtube.com/watch?v=9-fpkyqqAqc&feature=player_embedded

Редактирано от sabrina1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъй като не бях следяла темата от няколко дни, реших да наваксам малко и да те допълня откъм снимките на драмата sabrina1. А колкото до актрисата - тя даже похвалила Жиро за страхотно изглеждащото му тяло и усилията, които е положил за постигането му.

 

r7q92s.jpg

aoq64w.jpg

 

Sabrina заслужаваш едно огромно благодаря за всички снимки, новинки и клипчета, който споделяш с нас и затова реших да те поздравя с едно мое любимо негово изпълнение.

П.С. Поправям си грешката с другото клипче.

Редактирано от Fade-bloom
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Fade-bloom, благодаря за поздрава! :)

Иначе... и аз като корейката съм впечатлена...

И как няма да съм... :i love this:

От това момченце...

... да се превърнеш в такъв мъж...

77c78bab12072cad.jpg90f6d6771a2866ad.jpg

486f68d0c57d9530.jpg0423419a15769928.jpg

(за сравнение прилагам картинки от Атласа по анатомия на Синелников, том 1, мускули... ;) )

...се иска много труд...

 

 

във фитнеса...

552b7df37092fc28.jpg66f56d3c062c2b53.jpg

cf2835f1f7d207ea.jpg

и добър гримьор. ;)

 

 

Кредит: 1fantasia;

seoul-fahrenheit

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ауу, това второто клипче, което си постнала го врътнах поне 50 пъти, страхотно са го спретнали и избора не песничката...много точно попадение :D а на първото клипче почти го познах :lol2: доста труд е хвърлило момчето по себе си.

малко любимки и от мен :P550593.jpg

550591.jpg550592.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като гледах поста на sabrina1 се сетих за едно предаване, което бях гледала за Фаренхайт и имаше част точно за това какви са били като по-малки и изрових това клипче за Жиро.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не може да се пишат и показват само хубавите неща... :28558:

Да хвърля един камък в градинката му... с това "живо" изпълнение...

http://www.youtube.com/watch?v=DrN_fZU5zSg&feature=related

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...