Jump to content

Jiro Wang (Джиро Уан)


Recommended Posts


spacer.png
Jiro Wang

Профил:
Истинско име: 汪東城 / Wang Dong Cheng
Роден на 24 август 1981 г. в Тайван
Ръст: 180 см.
Тегло: 67 кг.
Професия: певец, актьор и модел
Член на Fahrenheit


Сериали:

 

Falling Into You (2020)

Mengfei Comes Across (2018)

Rakshasa Street (2017)

The Crossing Hero (2015)

Singles Villa (2015

Fabulous Boys (2013)

KO One Return (2012)

Drama Go Go Go (2012)
Absolute Boyfriend (2012)
Sunshine Angel (2011)
Momo Love (2009)
K.O.3an Guo (2009)
ToGetHer (2009)
Rolling Love (2008)
They Kiss Again (2007)
The X-Family (2007)
Hana Kimi (2006)
KO One (2005)
It Started with a Kiss (2005)
The Pawnshop No. 8 (2004)

Spicy Teacher (2003)

 

Филми:

 

Foolish Plan (2015)

Bloody Doll (2014)

Mystery (2014)

Broadcasting Girl (2014)

My Boyfriend (2013)

My Beautiful Kingdom (2013)

Seeing (2012)

The Purple House (2010)


Снимки
 

 


f5ddb696-d372-499b-83a4-70aaff30c171.jpgJiro-Wang-fahrenheit-taiwanese-band-2951tumblr_mxckzwRcJU1r7db8ko1_500.jpg800full-jiro-wang.jpg

ccb756ec8b8f74cb35f08c20989714a7.jpgeab06145d2a25dfa2576f2a03ac5ef39.jpg



И музикалните му изпълнения...
 

 



Лично мнение: По-добър актьор, отколкото певец... wink.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малее, к`ъв е този близък план? Не знаеш ли, че не е здравословно :lol: Помня го от Целувката. Беше много досаден, упорит и симпатяга. И е пораснал ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да Сабрина - жестоко е от твоя страна да вмъкваш подобни снимки в спойлера и да не предупреждаваш. Поне пиши нещо от рода на: "...отваряте този спойлер на своя отговорност!"

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мале, не се сдържа а! :lol: Каза направи го.

Защо ми крадеш бебето? Че си сложила и оная снимка! Е и аз повече го харесвам като актьор, добър е даже и в лигавщините.

И като певец не е зле, поне това е моето мнение, има най-красивия глас от квартета.

Песните им си заслужават да се чуят.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво, има още двама-трима, които му симпатизират, затова ще пусна още малко снимки...

Фотосесията с любимата ви снимка е за някакво списание от 2009 г.

И останалите снимки... (Уни–кат, гледай на собствена отговорност. ;) )

 

mb2z.jpgmb1iv.jpg

mb4n.jpg

mb5j.jpg

 

 

Възможно е за горните да е играл фотошопа, ама следващото, мисля, е най-близо до действителността...

dwg1j.jpg

Човекът има някакви пристрастия към италианския спорт... явно.

Доказателства:

снимките в спойлера;

във всеки сериал се размотава в тениски на националния отбор на Италия по футбол;

името, което си е избрал - Джиро (както аз си го чета)... така наричат колоездачната обиколка на Италия... :lol:

И още едно нещо ми направи голямо впечатление в неговата биография...

Навсякъде дебело е подчертано, че е отбил военната си служба. :)

И снимка за доказателство...

vojnik.jpg

(много ги гримират бе, тцтцтц :lol: )

И последно... интерпретация на американския филм "Дух". Джиро в ролята на Деми Мур.

А в ролята на Патрик Суейзи... ;)

 

duhw.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Успях да открия и пряка връзка между Джиро, Италия и спорта. ;)

Оказва се, че момчето е/е бил рекламно лице на известната италианска спортна марка Kappa...

 

kappa1.png

kappa2.jpg

kappa8.jpg

И още...

 

kappa7.jpg

kappa6n.jpg

kappa5.jpg

kappa3uh.jpg

 

 

Намерих връзка и между пича и колоезденето, ама си оставям материал за следващия път... ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://vbox7.com/play:5242e6b6



http://vbox7.com/play:c7a1673a



На първата качеството не е много добро, но песничките ми харесват. Заслушайте се в гласовете. Момчето е супер!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Миме, беше права за гласа му. Особен е.

Оказва се, че е баритенор/бари-тенор/бари тенор. ("по-нисък от тенора, почти баритон", каквото и да означава това) <_<

Но имал доста проблеми с него - често го губел. Затова и извън сцената бил много тихичък. ;)

Изявява се като писател и май може да рисува. (Това в спойлера май той го е рисувал) <_<

Има издадена книга през 2010 г - "Van Gogh & I: All About Jiro". Снимките са от представянето й.

 

 

vg2c.jpgvg1.jpg

 

През 2011 се очаква и филм с негово участие... <_<

filmb.jpg

Дали се справя добре с пеенето, актьорството, писането или рисуването - не знам!

За едно съм сигурна обаче - изглежда добре на снимки... поне на повечето. :lol:

 

 

dwm3.jpgdwm2.jpg

dwm4.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

risunka.jpg

Това е рисувано от Джиро... Харесва ми, но тематиката ме стресна!!! :o

Явно е фен на Леонардо ди Каприо!!!

Този факт силно ме притеснява! :wacko:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Миме, беше права за гласа му. Особен е.

Оказва се, че е баритенор/бари-тенор/бари тенор. ("по-нисък от тенора, почти баритон", каквото и да означава това)

 

 

В българския се използва термина тенор-баритон. Обикновино поп-идолите, които срещам тук са си чисти тенори. Успя да събудиш любопитството ми.

 

А иначе, защо да не е фен на Кейт Уинслет? Макар че, като гледам снимката от интерпретацията на американския филм "Дух", където Джиро в ролята на Деми Мур... почвам да се почесвам зад врата, чудейки се дали все пак интереса му не е насочен по-скоро към Ди Каприо.

Дума да няма - младежът изглежда страхотно и може да ускори пулса на всяка нормална жена. Особено с тази колекция от снимки, която сте подредили на страницата... blush.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еее! Аз ви пускам мухи... сега е редно да го защитя момчето... или да го закопая още повече. :lol2:

За азиатските айдъли/идоли трудно можеш да разбереш каква им е сексуалната ориентация!

И да имат някакви връзки (независимо дали са с мъже или жени), се крият много усилено.

Темата за откачените фенки е многократно обсъждана...

Та тези момчета от сутрин до вечер са по някакви снимки и предавания... и ги карат да правят всякакви откачени неща.

Както е случаят с "Дух"... В някакво ТВ предаване трябва да разиграят сцената. Ама Арончо нещо се "заиграл" и Джиро ядосано го попитал "Няма ли да приключваш вече?" То се вижда и по физиономиите им на кой му е хубаво и кой е стреснат. :i love this:

И още една снимка...

kissn.jpg

Относно рисунките... "Титаник" си беше култов филм! Възможно е да е повлиял на нежната тийнейджърска душа на Джиро...

В негова защита ще кажа, че поне от филма "Ромео и Жулиета" е нарисувал момичето... ;)

Има един друг притеснителен факт... момчето обича да се снима с всякакви плюшени играчки. <_<

Ама аз такива снимки не искам да поствам! По-добре такива... ;)

dwm6.jpgdwm5.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

jwh1.jpg

Снимка с момиче :28558:

jwh2.jpg

Да, този младеж определено се харесва и обича да се снима.

В нета вече се появи дата за начало на излъчването на сериала "Sunshine Angel" - 22 май.

Разбира се, при тайванците никога не е сигурно...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Докато още ме гони ентусиазмът, да се отчета и в любимата си тема. То е ясно, че ще си пиша само аз тук. :lol:

Какво ново покрай Джиро... (Така си го наричам, не знам дали е правилно.)

Снима си момчето упорито филма. Ето няколко интересни снимки...

film3.jpg

 

film2qc.jpg

film1w.jpg

 

 

На някаква пресконференция казал, че иска да спре да играе олигофрен в идол драмите.

Бил на 30 години и било крайно време да изгради по-мъжествен имидж :i love this:

и да започне да получава по-сериозни и по-разнообразни роли. <_<

И след това изказване в нета се появиха два вида снимки, освен тези от снимачната площадка. ;)

Първи вид...

myjestven.jpg

 

myj3.jpg

 

 

Втори вид...

tren2q.jpg

 

trenq.jpg

 

Хубаво е, че зобът му позволява да натрупа малко мускулна маса, ама няма да е лошо и мустаците му да сгъсти!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Една добра новина... поне за мен! :)

Джиро ще играе в тайванската версия на Zettai Kareshi/Absolute Boyfriend...

Поема ролята на влюбения робот Тенджо Найт, след като У Чун отказа всичките си участия... :28558:

Сега ако сменят и корейката, която ще играе Рико, с някоя друга, ще са златни.

А и дано я снимат по-скоро(в близките 5 години), че моят човек съвсем ще престарее.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, крайно време и аз да се разпиша тук. Жиро ми е един от най-големите и любимци и просто не мога да остана безучастна. Наистина има много интересен глас, което ми твърдение се потвърди няколко поста по-горе. Честно за пръв път чувам за тенор-баритон или нещо такова. Много се впечатлих от него, когато бях прочела, че си е изкарал казармата за разлика от повечето айдъли и също така е работил истинска работа(което например не мога да кажа за богаташките синчета Аарон и У Чун), за да изплати семейните дългове доколкото си спомням. Също така съм много впечатлена и от рисувалните му умения. Отдавна също се каня да се разтърся за английски превод на книгата му. Отначало ми беше странно, че е написал книга да си призная, но после разбрах, че той е много отличителен и различен айдъл, тъй че вече не се съмнявам в него. :) Аз също се надявам да го гледам в някоя по-зряла роля, защото си е малко странно 30-годишни мъже да играят толкова да си го кажа направо детински роли, но пък от друга страна той не е актьор, а певец, тъй че това малко го оправдава.

 

A за малко да забравя да кажа нещо и за драмите му. Моят личен фаворит е Hana Kimi. Hana Kimi беше първата азиатска драма, която гледах и сигурно ако не беше Жиро изобщо нямаше да се разтърся за други. Неговото представяне беше просто уникално. Веднага заобичах неговия герой, който за мен си остана най-добрия, защото У Чун ми беше малко еднообразен и скучен честно казано. Смяла съм се с часове на тази драма.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И след като каза, че иска сериозни роли, Джиро ще играе... робота любовник. ;)

Малко си противоречи, но в крайна сметка прави това, което му кажат!

Zettai Kareshi ми е любимият японски сериал, така че не съжалявам...

Защо поема ролята... Харесал му сценария и щял да даде всичко от себе си.

От друга страна, партньорката му, корейската актриса Goo Hye Sun, била малко разочарована от замяната на Чун...

Обаче не се е отказала да участва. Причините: харесала сценария (това явно е стандартен отговор),

щяла да натрупа опит като актриса и след като се е снимала в клип на Фаренхайт, разбрала...

"По време на снимките разбрах какъв прекрасен човек е Джиро.

Прави атмосферата около себе си много приятна..." :i love this:

Ето ги двамата...

97963931c628eefe.jpg

Клипът на Фаренхайт...и песента реклама на Тайван...

http://www.youtube.com/watch?v=CNr5kTFJ71g

Тайван докосна моето сърце... ;)

Кредит: alliance-fansub

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

била малко разочарована от замяната на Чун...

Обаче не се е отказала да участва.

Да се беше отказала, като се е разочаровала чак толкова / стойки и чалъми на актриса/.

 

...след като се е снимала в клип на Фаренхайт, разбрала...

"По време на снимките разбрах какъв прекрасен човек е Джиро.

Прави атмосферата около себе си много приятна..."

И при всичкото разочарование отпосле й просветнало това дето на нас ни е ясно и без да участваме в клипове. Айде моля ви се, рисува добре, но като актриса дори със заучени фрази не е убедителна. Това явно ще е от сериалите, които ще пропусна, защото и аз като нея силно се разочаровах от избора на актриса.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хаха, доста се посмях на песничката. Те са добре, но за бога цялата работа изглежда доста смешно. Никога не съм ги харесвала тези песнички-реклами. Да си похвалят страната в поп песничка ми изглежда същото като тези новите реклами, в които пеят рап песничка за телефони, сладоледи и там каквото ти дойде на ум. Знам че тях в повечето случаи никой не ги пита какво искат ама все пак. :huh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уни-кат, спокойно. Има голяма вероятност да се откаже, ако не започнат да снимат скоро...

Тайванските проекти са така! Забавят ги някакви природни бедствия или фасони...

И така, когато започнат снимките, обикновено 5 години след първоначалната идея, актьорите са съвсем други.

Дано този го снимат по-бързо... докато Джиро е във форма, че бая гол ще трябва да постои. :P

Помисли си дали да пропуснеш... <_<

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това момче ми е много непознато, ама пусто любопитство да видя кое е любимото пиле на неуморимата ни редакторка :kiss2: и гледай ти къде попаднах. :lol2: А Фаренхайт ги слушах по едно време, но не ми задържаха вниманието. Няма се връщам на тях, но какво бихте ми препоръчали да гледам, за да се запозная по-детайлно с...актьорските му способности? Ама е хубаво момчето, особено на местата, където не са му стигнали паричките да се дооблече. :rofl:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...