Jump to content

Aaron Yan (Арън Йен)


Recommended Posts

Красотата на Арън Йен е очевадна, но неустоимият му чар и завладяващото актьорско присъствие го правят № 1! Няма как да не му си фен! :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тия дни, не знам защо се присетих за него и даже щях да влизам тук да питам дали някой знае какво става около него.

После реших да проверя сама. Нали в края на 2018 неговия бивш приятел беше пуснал някакви снимки и го обвини, че му изневерявал с още двама докато били заедно или нещо такова беше, позабравила съм вече. Но по-важното е, че тогава излезе наяве за пръв път, че е хомосексуалист. Имаше скандал около това и въщност ми беше интересно как са се развили нещата от тук нататък. Понеже нищо не съм виждала за него, притесних се, че може кариерата му да е приключила, а не го искам, аз много го харесвам. Хич не ми пречи, че е гей.

Ами не е приключила кариерата му. Скандала е преминал бързо, естествено имало е извинения от негова страна.

Снимал се е в три сериала миналата година, и тази година в един засега.

 

Off Topic

 

Чета сега също, че на 15 септември  мин. година нетизен му е писал и го попитал дали е гей.

Арън явно се е ядосал доста, публикувал е екранна снимка на сторито си на този въпрос.

Здравейте, искам да ви задам въпрос. Вие сте гей, нали? " - пита фенът.

На което Арън отговаря: „Здравейте, искам да ви задам въпрос. Защо, по дяволите, има значение за вас? “

Освен това той добавя още една червена линия в червено, казвайки: „Образованието за сексуално равенство не успява“.

Публикацията също е била качена във фейсбука му. „Образованието за сексуално равенство трябва да започне сега. Благодаря на Mirror Media за това, че ми създава проблеми през целия живот “, написа Арън. Mirror Media е тайванският таблоид, който за първи път публикува интимните снимки на Арън с партньорите му, като по този начин разкрива сексуалната ориентация на звездата.

Източник: :click:

 

 

Феновете бързо защитават Арън, като много от тях критикуват небрежния нетизен.

„Има хора, на които не липсват само знания за равенството в сексуалността, но и основно уважение“, скарва се фен.

„Просто игнорирайте такива хора, не си струва да разваляте настроението си така“, насърчава друг.

 

П.П: Радвам се, че Арън продължава напред.

Радвам се, че има фенове, които го защитават.

Жалкото е, че няма как, със сигурност все ще има хора, които ще го нападат заради ориентацията му...

А той дори не го е признал публично, а и защо трябва да го прави де...Това си е лична негова работа.

 

Ето сериалите, в които е участвал от 2019 насам...

Please Give Me A Pair of Wings (2019)

Kiss, Love and Taste (2019)

Endless Love (2019)

Ru: Taiwan Express (2020)

 

И едно клипче ми попадна сега, с актрисата от Refresh man, на парти са май, забавляват се.

Аз много го харесвам този сериал, сега се усетих, че то профилната ми снимка е с тях двамата...:wub:

:Eng Sub: Refresh man Aaron Yan and Joanne Tseng kissing scene

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Постоянно ми излизат новини около нови сериали/филми и сега преди малко пак. 

Честно казано чак като прочетох кой ще играе го разпознах. Става въпрос за Aaron Yan.

Историческият уеб филм Immortal of Mr. Gong , в ролите Aaron Yan и Lai Yumeng , обяви премиера на 20 ноември в Tencent.

 

Emrrfpy-XMAE8y-P0.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Покрай темата на Джиро се разрових да видя нещо за него, а то взеха, че ми заизкачаха клипове с Аарън.
Никога не ми е бил кой знае какъв любимец, нито пък особено се развълнувах от новината за сексуалната му ориентация тогава, но не знам защо реших да видя какво пък толкова казва в интервютата си... и ми загорча. 
Младежът е минал не само дълъг, но и доста трънлив път в кариерата си. В интервюто по-долу (което мисля е от 2019 г.), особено в част 2, споделя доста лични, и бих казала мъдри неща.
Някои извадки:
За Фаренхайд и момента на възход: "Ужасявах се да не се изгубя в аплодисментите и да нямам шанс да израсна. По това време наистина страдах... Не исках... Не исках да напускам групата. По съвпадение У Чун също минаваше през вътрешен конфликт. Казах в компанията, че искам да дебютирам като соло артист. Бях любопитен да видя колко далеч мога дастигна сам... колко мога да израстна, ако положа услия."
За разпадането на групата: "Мисля, че най-голямата причина... В един момент моите фенове се караха и водеха битки с феновете на другите членове на групата. Докато бяхме на сцената чувахме кавгата между двата фендъма, това ми късаше сърцето. Не можех да го понеса. Мислех, че феновете трябва да са задружни след като са почитатели на една група. Обаче имаше толкова много недоразумения и нехаресване между фен базите на отделните членове. Беше напълно различно от това, което си представях, когато влязох в групата. Мислех, че ще се стремим заедно като група, ще се радваме на компанията си, ще се подкрепяме... Имаше време в което, като се прибирах в дома си в Тейпе 20-30 души ме чакаха в подножието на стълбите. Това продължи доста време. Нямах лично пространство и усамотение в онзи период. Обичам феновете си, но когато правят такива неща, като да ме чакат в дома ми... Не мога да се сдържам, чувствам... Противоречивост. Не знам как да се справям с тази амбивалентност (чувство на двойнственост, противоречие), как да се справя с такава ситуация... Бяхме на по 19, 20 г. и не знаехме много за живота, за реалния свят... Отчаяно се нуждаехме от пети човек или може би шефа ни, или някой друг... Да ни каже, че сме в шоубизнеса, че трябва...  Имахме толкова много недоразумения и конфликти между нас (в групата), но нямаше кой да ни помогне да ги решим.... Продължаваха да бутат напред Фаренхайд и нямах никакво време за почивка. Постоянно - работа, после право вкъщи, работа, после вкъщи... И всеки ден трябваше да се усмихвам до степен в която, когато се прибирах част от мускулите ми тук (сочи бузите си) бяха възпалени...Не знаехме, не бяхме подготвени, колко психически нездравословно е да се живее така... Мисля, че ако имаше медиатор, който да ни помогне да комуникираме един с друг по-добре, вярвам, че Фаренхайд щеше да съществува много, много по-дълго... Да, причините са различни (за разпада на групата), но накрая няма злодей в сценария. Защото Фаренхайд е причината да сме успешни днес. Ако говорим реално, изкарахме доста пари от това..." 
Финалните му думи, послание към зрителите: "Здравейте на всички, които гледате предаването Jing Talk Show. Може би сте мой фен или сте просто зрител, приятно ми е да се запознаем. Аз съм Аарън Ян. Знам, че повечето от вас вероятно ме знаят от Фаренхайд и ме помните като момчето от тази група. Но оттогава аз доста пораснах и по пътя си намерих своя собствен глас. Надявам се, че ще видите отдадеността, която влагам в музиката. Моята искреност и нещата, които искам да кажа чрез нея. Надявам се да ви хареса. Надявам се и че всеки един от вас може да блести със своя светлина, както с ничия друга. Имайте силата да се изправите срещу своя "Dear Monster". Приемете се каквито сте и живейте без принуда/ограничение."
 

Off Topic

 

Част 1


Част 2

 

 

Песента Dear Monster (2018)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@kandala, на мен винаги ми е бил много сладък, гледала съм старите му сериали.

Каква му  е сексуалната ориентация? Да разбирам, че е от модерните младежи?

 

Благодаря за извадките, превода и времето, което си отделила :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не помня да съм гледал нещо с негово участие. Може ли феновете му да ми препоръчат нещо, че да се запозная и аз с това проблемно момче.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Последно гледах с него "Refresh Man". Страхотен актьор е Арън. Не знам какво са се хванали с него предвид, че напоследък най-гледаните филми са за гей двойки, което пък е загадка за мен :huh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е загадка популярността на БЛ сериалите. Хората търсят емоции и там ги намират. Другите теми станаха доста скучни. Благодаря ти за препоръката. А ориентацията на Аарън няма нищо общо с таланта му. Всеки има право сам да избира личния си живот.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм гледала само старите му сериали, когато почнах азиатското (беше отдавна).

Kато цяло ми е голям сладур, не ми пука с кой си ляга :) Талант и визия да има за феновете, другото ми е все тая :D 

 

Love Buffet ( 2010)
They Kiss Again (2007)
It Started with a Kiss (2005)

 

@bond, тези съм гледала :D 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знаех,че за него се говорят такива неща,ужас:mad: И мен не ме интересува за личният му живот.Има право да си е какъвто си поиска,и каквото чувства най вече:)

Иначе с него съм гледала само драмата Fall in Love with Me (2014)

Тук играе 2 роли на богат и на беден.Много се забавлявах с него.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като гледам предложените сериали, разбирам, че съм го гледала в много повече, отколкото си мислех.

Но и аз бих предложила Refresh Man и то защото това беше първият азиатски сериал, който изгледах през 2018, след като 4 год. не бях гледала нищо азиатско.

И от там се започна пак. То даже профилната ми снимка е на двамата главни герои...

Готина романтична история, която доста ми хареса. Пък и той е сравнително най-нов сериал с негово участие /тогава поне/ и визията му ми допадна доста...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Радвам се, че темата на този младеж се възроди. От край време харесвам трапчинките му, а тялото... няма да коментирам! Новите му драми следях и чаках с нетърпение и в един момент... мисля, че беше точно след Refresh man той реши да спре! Някъде четох, че ще ходи да учи в чужбина, феновете посърнали, не искаха да повярват, че ще спре да снима и то за дълъг период. Аз лично тогава реших, че е решил да приключи с филмовата си кариера. После се оказа, че не е заминал, Пишеше сериозни неща из ФБ, правеше ми впечатление че силно се вълнува от опазването на околната среда, току качеше нещо да някакви глобални катастрофи, пожари и т.н.... 

После реши да се завърне и то с музиката си. Не съм го слушала... пак ще повторя интересът ми към него е бил винаги свързан с прекрасната усмивка и трапчинки. Съживетана тема ми показа, че е снимал някакви неща 2019. Има ли някой пресни наблюдения върху тях? Тайванците много рядко правят силни драми, поне според мен, така че и драмите му като цяло не са нещо особено, той е основния чар в тях! :D 

А лично за мен, макар да не влагам никакво чувство в това, е много странно това с гей историята... прави страхотна химия с всяка своя партньорка. Ако действително е 100% гей, то е много добър актьор.

Припомнихте ми за Аарон Ян. Дали да не си пусна нещо с него...  

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледам вчера Джонгъп /от Кпоп групата B.A.P/ качил следното стори в Инстаграм с надпис: Утре, 8/29, 19:00. в Youtube канала на Aaron Yan.

:o Пха, викам си какво става тука, двама любимци на едно място, ама нали все пак са от различни държави, за какво ли иде реч.

Днес излезе въпросното видео и доколкото подразбирам, Арън в своя ютуб канал е започнал нова поредица IconiA, в която провежда онлайн интервю с разни изпълнители, изглежда говорят за техните нови албуми. Това с Джонгъп всъщност е втори епизод от тази поредица, в първи епизод гост е била Кпоп групата ASTRO.

E93ii-MAXo-Ac6f-Cz.jpg

 

【IconiA】EP2:文鐘業 solo 發行首張 Mini Album《US》,與炎亞綸大談爆衣興趣!

 

Off Topic

 

【IconiA】EP1 : 炎亞綸首訪 ASTRO 新輯《SWITCH ON》ASTRO 準備招入第七位成員?!

 

 

П.П: Направи ми впечатление, че по-нагоре качените видеа в постовете с него явно са премахнати.

Странно.

Иначе феновете сега се вълнуват от това, че той и тайландската звезда Mew Suppasit взаимно са се последвали в Инстаграм.

Друго при Арън, вчера е започнало ново тайванско шоу за оцеляване за момчета "Be The One", където той е ментор.

E966oe-FXEAE5-Y4b.jpg

 

Off Topic

 

E9x-Yu1-Vk-AEDIp-D.jpg

 

《BE THE ONE A級戰場》EP1

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Арън добавя една много ценна статуетка в колекцията си - тези дни се проведоха 56тите тайвански телевизионни награди Golden bell awards, където той, заедно със свой две колежки, бяха  отличени в категорията "Най - добър водещ на вариете шоу"  със своето шоу "36 Questions".

56th+Television+Golden+Bell+Awards+Taipe

ad303310-2391-11ec-a6ff-9313b4d30b76

 

Арън - златният костюм е Вивиан Уестууд, а ботите Collini Milano 1937. Бижута Tiffany & Co ... и една лъчезарна усмивка:)

Off Topic

6158A1552AC7D1633198421.jpegFAsJ3d5UcAcZiQ4.jpgFAsJ4pXUYAY-ibd.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...