Jump to content

За Южна Корея


Recommended Posts

Хубаво, че е толкова отдадена! Винаги съм била против операции, освен ако от тях не зависи човешки живот. Това е лично мое мнение. Това ми се вижда просто като прищявка. <_<

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря много на всички, които отговарят на въпросите :P Много интерсна тема , вчера цял ден съм я чела хД

 

И аз имам няколко въпроса :rolleyes: 1во Мога ли да попитам знаете ли премерно по-малките деца ходят ли масово на градина или повечето семейства предпочитат да ги гледат сами ? До каква степен имат свобода ? Както и по-големите ученици ? Също така спазват ли се законите , примерно възможно ли е в Корея да продадат на непълнолетен цигари и алкохол както тук не рядко се случва ? :huh: 2ро Кое беше първото нещо, което ви хареса в тази далечна държава и с кое и досега не можете да свикнете ?

 

Между другото споделяли сте за храната , а монду някой опитвал ли е ? Ако да , как му се е сторило на вкус ? Има ли някоя корейска манджа, която да се доближава като вкус да нашенските ястия :D Благодаря ви много и предварително се извинявам, ако въпросите ми са глупави .. биане просто ми е интересно :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А, има една манджа свинско с кимчи, на мен ми прилича на нашето свинско със зеле, а и един кореец, който ми беше на гости, много хареса нашето свинско със зеле, защото му приличало на корейската манджа :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, то в манджата вкусът на кимчито е по-различен. В общи линии разликата между нашето и тахното е, че тяхното свинско със зеле е по-люто и може би малко по-кисело. Тъй че поне тази манджа има шанс да ти хареса. (ако ти харесва българската де) :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Полицията в южнокорейската столица Сеул демонстрира електрически колички, с които ще патрулира из града. Екоколите, тежащи само 146 килограма, могат да развиват до 40 км/час и ще се използват срещу криминални и терористични действия по площади и летища.

 

0083-large.jpg

 

http://www.segabg.com/online/new/articlenew.asp?issueid=10093&sectionid=4&id=0000707

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отново период на адаптация, така ли :lol: Дано този път да е по-кратък. Погледни го като сплотяване на семейството (не само край масата)... когато всички се струпват пред вратата на тоалетната, а ти си от другата й страна :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет Нико, тъкмо се чудех дали си заминал вече и ти писа. Там е по-топло от тук в момента и сигурно е много приятно, ако не се брои храната, която на теб не ти харесва и трябва пак да свикваш с нея!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз още не знам , де е отишъл тоз човек :lol:

 

Аз чакам още пътуващите на екскурзия до Сеул , да се разпишат , впечатления , истории и тн ... искам да почета.

Мовро мнение попринцип винаги е доста негативно за нещата тук (:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...