Jump to content
mimi136

За Южна Корея

Recommended Posts

Прекрасен клип, който ме накара да настръхна по едно време...

О, божее.. това не е ли прекалено?! :mellow::slap:

Нищо прекалено не виждам ,имала е вроден къс език. И операцията е рутинна. Нищо лошо.Даже браво ,заради отдадеността й :)

Хубаво, че е толкова отдадена! Винаги съм била против операции, освен ако от тях не зависи човешки живот. Това е лично мое мнение. Това ми се вижда просто като прищявка. <_<

Сега ще може спокойно да казва Кхххъ тцтцтц айгоо, айгооо :rolleyes:

До къде стигна тоя свят... :(

Благодаря много на всички, които отговарят на въпросите :P Много интерсна тема , вчера цял ден съм я чела хД

И аз имам няколко въпроса :rolleyes: 1во Мога ли да попитам знаете ли премерно по-малките деца ходят ли масово на градина или повечето семейства предпочитат да ги гледат сами ? До каква степен имат свобода ? Както и по-големите ученици ? Също така спазват ли се законите , примерно възможно ли е в Корея да продадат на непълнолетен цигари и алкохол както тук не рядко се случва ? :huh: 2ро Кое беше първото нещо, което ви хареса в тази далечна държава и с кое и досега не можете да свикнете ?

Между другото споделяли сте за храната , а монду някой опитвал ли е ? Ако да , как му се е сторило на вкус ? Има ли някоя корейска манджа, която да се доближава като вкус да нашенските ястия :D Благодаря ви много и предварително се извинявам, ако въпросите ми са глупави .. биане просто ми е интересно :rolleyes:

А, има една манджа свинско с кимчи, на мен ми прилича на нашето свинско със зеле, а и един кореец, който ми беше на гости, много хареса нашето свинско със зеле, защото му приличало на корейската манджа :)

Е, то в манджата вкусът на кимчито е по-различен. В общи линии разликата между нашето и тахното е, че тяхното свинско със зеле е по-люто и може би малко по-кисело. Тъй че поне тази манджа има шанс да ти хареса. (ако ти харесва българската де) :)

Полицията в южнокорейската столица Сеул демонстрира електрически колички, с които ще патрулира из града. Екоколите, тежащи само 146 килограма, могат да развиват до 40 км/час и ще се използват срещу криминални и терористични действия по площади и летища.

0083-large.jpg

http://www.segabg.com/online/new/articlenew.asp?issueid=10093&sectionid=4&id=0000707

Отново период на адаптация, така ли :lol: Дано този път да е по-кратък. Погледни го като сплотяване на семейството (не само край масата)... когато всички се струпват пред вратата на тоалетната, а ти си от другата й страна :lol:

Привет Нико, тъкмо се чудех дали си заминал вече и ти писа. Там е по-топло от тук в момента и сигурно е много приятно, ако не се брои храната, която на теб не ти харесва и трябва пак да свикваш с нея!

Нико, обади се като се установите.... :) Мога да си представя какво изживяваш... вече.

Ще устроим една нова сеулска среща скоро :).

аз още не знам , де е отишъл тоз човек :lol:

Аз чакам още пътуващите на екскурзия до Сеул , да се разпишат , впечатления , истории и тн ... искам да почета.

Мовро мнение попринцип винаги е доста негативно за нещата тук (: