Jump to content
mimi136

За Южна Корея

Recommended Posts

:lol: Абе корейците си обичат пазара, и на мен ми хареса пазарът там. Ако ги нямаше тези неща, нямаше да са толкова колоритни, хехе.

А този вторият - май и аз съм виждала нещо подобно. Но пък ми се вижда супер досаден, не знам как го търпят хората там :D

ето малко снимки за "пазара" в метрото :)

http://cfile222.uf.d...B4BA3567D3D7587

http://imagesearch.n...0&color=0&ccl=0

http://blog.naver.co...EG/IMG_2461.JPG

Добре де, ами линията, на която стои метрото неподвижно, не е ли проблем за останалите влакове, как го решават?

Нико, влака не се движи , нали? А дали знаеш, в чай ли ги варят тези, кафявите яйца? Или ако не е в чай с какво ги правят кафяви?

Печени? Трябва да опитам да изпека да видя какво ще стане! От сериалите съм останала с впечатлението, че ядат много яйца, особено в сауните. И се чудя - жега и яйца, не е ли опасна комбинация.

Тъй като виждам, че много хора живо се интересуват от секса в Корея, ето ви един блог на 23-годишно момиче от Великобритания, което живее в Корея от 2 години и само с корейци излиза

http://fromnoonawithlove.tumblr.com/

Та нуната доста свободно и открито говори точно по тези въпроси, пък и има опит с корейци момичето, мисля, че е надежден източник. Иначе беше написала, че корейските мъже въпреки културните различия са си мъже като всички останали на тоя свят и в същността си не се различават много от не-корейците :) Не видях да обсъжда темата за размера, но щом от две години спи само с корейци, едва ли има оплаквания :rolleyes:

Все пак ето тук има секция, в която всеки може да и зададе въпрос

http://www.formspring.me/NoonaWithLove

та може да я питате, като се има предвид какви неща споделя, едва ли ще и е проблем да говори за това :D

Здравейте :) искам да попитам кой професии в южна корея са най - почитани

Работник във фирма , каквото и да значи това.

за студенти , почасова работа , предимно сервитьори в кафета, жените често предпочитат учителки , особено на детски градини и ясли , тъй като работното време е малко , а парите много.

От спортовете обичт да стават футболни играчи като българите.

Но всеки се цели общо взето да работи в някаква фирма.

По-горе ставаше въпрос за олимпиадата , как охкате че са избрани за олимпиада , нали се сещате че вече е имало олимпиада тук ? При това лятна , която някак си е по-важна от зимата.

Да, таксиметров шофьор няма ли и него да го сложиш при почитаните професии?? Сервитьорите са с много нисък статус в обществото. Престижните професии са учител, лекар, адвокат, директор. Даже при уредените срещи с цел брак, ако жената ще се среща със зъболекар, счетоводител или адвокат, тя плаща всичко :28558: , макар че по принцип на срещи винаги мъжът плаща. Но все пак с такъв расов мъж не е лесно да се уредиш, то има толкова кандидатки :asian:

Горчица, не знам кой е охкал, но зимната олимпиада си е зимна олимпиада. То и Световно по футбол имаше, него даже го помня. Явно искат да се покажат пред света по всички възможни начини. Иначе на мен и трите спортни събития са ми еднакво безинтересни :D

gorchiza ... dete ... благодаря ви за бързия отговор :) :) :P

Не съм сигурна, че полицаите и военните са много уважавани. Да не говорим, че някои корейци още си спомнят как са потушавани бунтовете през 80-те и мразят полицаите супер много. Освен това отиват да учат за полицаи и военни тези, които другаде не ги взимат, поне така ми казаха.

Държавната работа е доста уважавана, да си чиновник :) И имаш много привилегии... Инженерите навсякъде са уважавани, но ми е странно, че поставят адвокатите пред тях :D

Цък

В Южна Корея заличават азиатските си черти, за да приличат на европейци

Все повече корейци се подлагат на пластични операции с надеждата, че така ще успеят в живота.

:asian:

Така като чета главно тук това, което пишат за Ю. Корея Нико и Дете и тук - там някоя статия, явно показността там е издигната в култ. Жалко.....

Така като чета главно тук това, което пишат за Ю. Корея Нико и Дете и тук - там някоя статия, явно показността там е издигната в култ. Жалко.....

За сметка на това големите компании пробват продуктите си на корейски пазар, а след това в другите страни. Просто стандартите на корейците са най-високи за качеството на продукта.

Не мога да коментирам там ли ги пробват, но каква е логиката? Другите жени на са ли взискателни към това, което ще ползват? Някакъв продукт може да се приема добре в Корея, но това не значи, че и в останалия свят ще е така,обратното също важи. :) Мисля, че корейските производители си пробват новите неща в Корея, френските - във Франция и т.н.

Не мога да коментирам там ли ги пробват, но каква е логиката? Другите жени на са ли взискателни към това, което ще ползват? Някакъв продукт може да се приема добре в Корея, но това не значи, че и в останалия свят ще е така,обратното също важи. :) Мисля, че корейските производители си пробват новите неща в Корея, френските - във Франция и т.н.

Дали... :rolleyes:

:click: