Jump to content

За Южна Корея


Recommended Posts

Идеята за късите поли и деколтетата ми бе разяснена миналата седмица. Според корейската представа, късите поли се водят cute, докато дълбокото деколте е вече sexy, затова си носят всякакви миниатюрни панталонки и полички, но в по-редки случаи слагат изрязани блузи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

жестоката истина си е, че гърдите са дефицитни и няма какво да се показва. Тук са табу. Крака - колкото щеш, И красиви и слабинки и тн. За това разцъфнат ли цветята , идват и голите крака и веселието.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Някой знае ли поне за какво са проявявали интерес корейците, щото се сещам само за едно посещение на посланика във Варна и обявените там идеи?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доколкото знам, южнокорейски инвеститори имат доста голям интерес към България, във връзка с възобновяемите енергийни източници /възобновяема и алтернативна енергия/. Но ние "леко" ги ядосваме с променливите си настроения, откъм често променливото ни законодателството в тази връзка и в частност в цените за електроенергията от подобни източници. Инак земята ни в определени райони е благодат за подобен род бизнес, а още повече, че сме още нови в този занаят и има огромна почва за развитие. Особено, след като ни е наложено от Европа, да изпълним определен капацитет до определена година, касаещо получаването на енергия от възобновяеми/алтернативни източници. Та общо взето това предизвиква особен интерес при чуждестранните инвеститори, включително южнокорейските.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето ви едно кръстовище на което всички са с предимство :lol:

 

http://rutube.ru/tracks/2606986.html?v=8d8575d2c0ed250d56e4966c6967fe48

 

 

А има и светофари...Аз гледах в ютуб такива инциденти, добре са го измислили с черната кутия и камери в колите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Който се интересува от Корея може да разгледа 90 страници със снимки от Сеул. :)

 

Тук от Пусан

 

А тук има интересни природни пейзажи

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:oБлагодаря ви ! Просто ме оставихте без дъх !!! :o За какво ставало въпрос . :huh: И освен едно -цък -цък друго не мога да произнеса . Кога и нашата България ще стане толкова светеща , чиста ....... май никога. И да питам Niko карат ли си тези шедьоври на красотата и дизайна мотори HOYSUNG.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:oБлагодаря ви ! Просто ме оставихте без дъх !!! :o За какво ставало въпрос . :huh: И освен едно -цък -цък друго не мога да произнеса . Кога и нашата България ще стане толкова светеща , чиста ....... май никога. И да питам Niko карат ли си тези шедьоври на красотата и дизайна мотори HOYSUNG.

Корея е всичко друго , но не и чиста :D

Такива гадни миризми и боклуци по улиците, няма накъде.

Иначе да свети нощем и ти бърка в очите. Признавам им това, особено 10-те кръста в район от 100-200 метра, които пробождат тъмното но инак мръстно небе.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:up: Може и така да е , но това което са постигнали като просперитет никак не е малко , дай боже всекиму. Има една поговорка - ;Където има много слънце има и много сянка ;, та и те са си платили цената за това което са постигнали . На нас не ни остава нищо друго освен да я гледаме на снимки , а миризмата и боклуците - теса част от пейзажа , и неизменна част от урбанизацията на градовете . Не знам , но на мен снимките ми подействаха много емоционално , защото очакванията ми бяха по - други . Да си пожелаем да я видем и от близо . Пишете , за хубавото ,за лошото , аз с удоволствие ще чета . :yes:
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Niko , става въпрос за HOYSUNG -CRUISER-ST-7 , GT- 650 GT 250 . Моят 24 г . син ми ги показа (и каза ,ако искам да му купя мотор то да е такъв ) и аз тайничко се влюбих в тях , а има и други модификаций но не знам как даги изпиша , но това няма значение. На фона на хубавите згради и светлините отвсякъде и един мотор паркиран - това е хубава гледка . При теб нещата са най - добре - ние само пишем , а ти пишеш и го виждаш с очите си. Благодаря ти за бързия отговор .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като стана въпрос за шофиране -аз тези дни разбрах, че в Япония колите са с дясна дирекция и то случайно докато гледах един сериал , после и още един :blink:

gorchiza, вчера гледах клипове, които си правел, чак сега видях темата ти Hanlife, голяма съм блейка. Много ми харесаха всичките, особено обиколките из Myoegdong, в много тесни улички се движеше, едвам да се разминат няколко човека и реклами- колкото искаш. Другото, което ми беше интересно бе видеото от ягодовото парти, нарочно си викам сега ще ги огледам корейските младежи и девойки дали се обличат както в сериалите, ами точно така си бяха, няма лъжа и измама ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...