Jump to content

За Южна Корея


Recommended Posts

niko24 направи клипче на някое обществено място тип заведение имам предвид да е закрито :)

А вие защо решихте все пак да живеете в Корея а не в България колко често си идвате в БГ може и да си отговарял на тези въпроси но аз съм пропуснала

Колко добре научи корейския език

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Планирах да не пиша нищо по във форума докатo не се върна в БГ, но вече не мога да се стърпя :)

Днес с Нико бяхме в Лотте Уърлд и попаднахме на снимачната площадка на The color of woman, където успях да си открадна една снимка с Jae Hee. (която се надявам да успея да публикувам правилно хахаха). За разлика от колежката си, която категорично отказа снимки, Jae Hee дори помоли бодигарда си да ни снима.

 

bb9c9f3d67739d2d.JPG

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Снимката е разкошна! :yes: Браво, Velinad. Ще чакаме с нетърпение да разказваш, като се върнеш.

Ех, това Лоте...дано някой ден стигнем и ние до него. :lol:

Нико, големи благодарности за инфото и клипчетата!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Великолепна снимка!!! Ще имаш много да разказваш , като се върнеш в БГ! :rolleyes: И задължително трябва отново да дойдеш в София :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Velinad, aко знаеш как се зарадвах на снимката ви !

Jae Hee ми е голяма слабост :inlove:

Като пишеш поста си после искам да напишеш за него още нещо .....моля.... :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много ми хареса клипчето, гледах го със сълзи на очи и съжалявах, че внука никога няма да го види това. Там не можем да отидем, тук няма такова нещо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер клипче :) гледах го два три пъти :) оф и аз как съжалявам че и тук няма такива неща и на мен ми се ходи

а жената ме изуми как си плете спокойно в претъпканото метро :o аз в такова претъпкано метро или автобус не бих шавнала и как има нервите въобще

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нико, многооо благодаря за клипчето. :es: Най-накрая видях Лотето, колко бях слушала за него... Наистина е невероятно!!! :asian:

Не си го представях, че е толкова голямо... направо ми събра очите. Красота!

Много сладички бяха всичките преминаващи и балоните...наистина страхотно! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нико, аз имах "глупостта" да гледам клипчето с дъщеря си, след което последва: Моля те, мамо, заведи ме! Моля те, мамо, заведи ме! Моля те, мамо, заведи ме! :panda-145::282::282::282: Много ти благодарим за възможността, макар и за малко да се потопим в тази коледна магия! :thanks:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От няколко дни се каня да пиша. Искам да благодаря на всички които отделят от времето си, за да споделят впечатленията си, изключително ми е интересна цялата тема. За около седмица я прочетох и наистина е много хубаво да знаеш нещата от "първа ръка" както се казва. Ако може да споделите и мнението си за облеклото (мисля че не го срещнах никъде). Забелязвам, че носят изключително къси поли и къси панталонки, но не са с големи деколтета както при нас. Това естествено е в клиповете и сериялите, искам да питам наистина ли в ежедневието си носят толкова къси поли/панталонки. Изобщо за облеклото като цяло.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ех, Everland .....красота! :asian: Защо и тук си нямаме такива места...Наистина е огромно това място.

Тигрите бяха разкошни, а мечетата накрая ми обраха точките. :D

И този лайгър беше много интересен и много странен... :blink:

Сградите, люлките, украсата...всичко е невероятно! Благодаря, Нико!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз много, много благодаря на Нико за клипчетата и информацията. Макар да не коментирам, винаги следя новостите тук.

 

А на meggi_08 се изкушавам да отговоря като цитирам Горчицата : Корейката се състои от две части - корейката и нейните крака. (Извинявам се, ако цитата не е със сто процентна точност :lol: ) Доколкото знам наистина много обичат да си показват краката и толкова малко деколтето. Което ми напомни за едно забавно клипче. Гледайте и го приемайте с хумор, но ми се струва, че трябва и с голяма доза реализъм.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен обичат да си показват да си показват краката и не толкова деколтето, просто защото повечето корейки (поне на мен ми изглеждат) плоски горе. Нали знаете как са жените.. показват едно, за да прикрият недостатъка на друго. ;) Ама само Нико може да каже със сигурност.. :D

А Лотето.. какво да кажа.. приказка е! Това е едно нещата, което е хубаво човек да види! :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега въпрос на гледна точка. Според теб са поли, според мен колани... :D

Иначе е пълно с ултра къси поли и панталони, факт. Факт е и, че сигурно половината корейки с такова облекло имат или криви, или ужасно кльощави крака и късата е пола е последното, което трябва да носят, но... щом така им харесва. И наистина не носят деколтета, дори и потници не носят, смята се за неприлично да си с презрамки. Почти всичките им блузи и рокли са с ръкави. Дори раменете не си показват. Предполагам, че до няколко години това ще се промени, защото няма голяма логика да е неприлично да си показваш рамената, а да е съвсем нормално да носиш поли тип колан.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега въпрос на гледна точка. Според теб са поли, според мен колани... :D

Иначе е пълно с ултра къси поли и панталони, факт. Факт е и, че сигурно половината корейки с такова облекло имат или криви, или ужасно кльощави крака и късата е пола е последното, което трябва да носят, но... щом така им харесва. И наистина не носят деколтета, дори и потници не носят, смята се за неприлично да си с презрамки. Почти всичките им блузи и рокли са с ръкави. Дори раменете не си показват. Предполагам, че до няколко години това ще се промени, защото няма голяма логика да е неприлично да си показваш рамената, а да е съвсем нормално да носиш поли тип колан.

 

Да! Винаги съм се чудила на това.. Можеш да си показваш краката от горе до долу, ама горе са забулени до шия! Наистина няма логика.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...