Jump to content

За Южна Корея


Recommended Posts

Ох! И какви снимкииии!Ох…/ Но понеже темата в момента е манджа, ще оставя сватбата..........................

 

Нико24, от тези приятели разбрах, че има български ресторант в Сеул / че и снимки видях, ресторантът е в български стил./ с прекрасна , нашенска си храна. Има даже и кисело мляко, заквасват си го на место.:-))

 

А не в тея жеги, много манджа не е хубаво:D Все ще намерим възможност да обърнем внимание на тая сватба, ако успяваш да доловиш тона ми;)

 

А ако не се лъжа, собствениците на ресторант "Зелен" имат още един в Сеул.

 

Честото хранене забързва метаболизма, колкото по-рядко ядеш, толкова по-бавен става метаболизма! То затова няма много дебели там!

Хм, правилно, само дето зависи какво ядеш и по колко:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разбрах тона ти, о, Цезарю! С удоволствие бих постнала снимките, но не съм питала собствениците на физиономиите по тях. Даже ми е малко неудобно , че преразказвам думите им тук:-))

Етично е, за да мога да разчитам , че пак ще споделят с мен:-)) Иначе щях да ги "изпържоля" направо във Фейсбук.

Но ще питам. Още когато гледах снимките, се сетих за тази тема.

Иначе сватбата е по всички правила. Дамите/ майката, бабата и цялата женска рода/ са с ханбоци, булката е с пълния комплект традиционни одежди. Всичко е много ярко, по- ярко и от сериал. Несъчитаеми съчитания от цветове, както по дрехите, така и в букетите. Всичко е много мило. Много са хубави.

Тези дни ще гледам и филма от сватбата.:-))

Радвам се , че има и втори български ресторант в Сеул. Нашите приятели са говорили със собствениците и са очаровани. На Наш`то мОмче / т.е. корейския зет/ много му липсва бяло саламурено сирене, та това е нещото, което се изпраща нататък.

 

да знам, наскоро, миналата година май беше, отвориха и втори ресторант, ял съм таратор там и беше хубав, но не съм ги питал подробности как правят млякото :)

а твоя познат в Сеул ли живее? като се върнем в Корея може да се запознаем ако иска, там няма много българи женени за корейци. :D

 

 

Да, в Инчон живеят. Мисля, че ще се радват:-))

Закваската на киселото мляко пристига чрез самолетните полети. И някои други нещица. Абе, знаех си аз, че знаеш за ресторанта:-)) В България ли си в момента? Извинявай, не е просташко любопитство...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разбрах тона ти, о, Цезарю! С удоволствие бих постнала снимките, но не съм питала собствениците на физиономиите по тях. Даже ми е малко неудобно , че преразказвам думите им тук:-))

Етично е, за да мога да разчитам , че пак ще споделят с мен:-)) Иначе щях да ги "изпържоля" направо във Фейсбук.

 

Да, очевидно е било нетактично от моя страна. Извинявам се.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чудесна тема!

Имам един въпрос към niko24, ако няма нищо против да сподели с нас малко лична информация.

 

Как се чувства жена ти тук, какво й харесва и какво – не ?

Какво й се струва странно - в храната, в отношенията между хората и разни такива неща.

 

Не е точно по темата и не искам да прозвучи като нездраво любопитство, но ми е интересно да разбера как изглеждаме в очите на човек, израснал в различна култура и т.н.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тези снимки като гледам , са от днес, една снимка ми направи впечатление, третата, човека с чадъра. На улицата колко е висока водата, а на тротоара няма.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Горките..дано се справят по-бързо с всичко и да продължат да живеят нормално..

 

Между другото изключително интересна тема, изчетох всички страници на един дъх!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аве Нико ти каза че си живял в Чайната, я кажи как ти се струват корейките в сравнение с китайките. Аз въпреки че обожавам корейското кино все си мисля че китайките са си по-хубави. Щото от тези дето са на екрана до тези дето вървят по улиците разликата винаги е бая голяма :D .

 

Иначе от азиатките съм останал с впечатлението че японките са с хубави лица и големи очи но малко трътлести и пухкави, а виетнамките са слаби и симпатични. Останалите са малко (или много) мургави за моя вкус :D .

 

Кажи си впечатленията че ми е много интересно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...