Jump to content

Recommended Posts

На Бинито съм си му фен ,а тук като видях ,че ще си партнира с една прекрасна китайска актриса - Уей Танг ,която много харесах в "Похот,Внимание" и си казах,това не трябва да се пропуска. Да,всичко беше сиво и мрачно,но не винаги живота е цветна картинка все пак. Определено трябва подходящо настроение преди да седнеш този филм,инак рискуваш да го спреш най-много до средата. Поне при мен така се случи първият път,но след това отново си го пуснах и вторият определено бях много по доволен от видяното. Но за да съм искрен,ако не бяха тия двмацата,може би нямаше и вторият път да догледам филма. Нещо му липсваше,но не знам какво,може би някаква тайнствена съставка,която да ме очарова. huh.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много време отлагах този филм и добре, че се случи така, че исках да се пробвам да зарибя мои приятели за азиатско и реших да е с този филм, защото поне действието се развива в Щатите. Та на тях горе-долу им хареса, на мен не особено, най-вече заради супер мудното действие. Иначе и Бини и Tang Wei са големи симпатяги, ама нещо ми липсваше.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този филм си го пазих дълго време, за момента, в който почувствам силна нужда от Хьон. И ето, че днес му дойде момента...
Не очаквах нищо от филма, просто знаех, че ще гледам невероятна актьорска игра и това ми стигаше, за да догледам лентата на един дъх.
Да, филмът не бе кой знае какво, да, беше малко муден, и да, на мен ми хареса! Имаше някаква нотка на носталгия, присвита някъде в сърцето ми...Гледайки как двама напълно непознати се разбират толкова добре...
Шедьовър бе сцената, в която тя разказваше своята история на китайски, а той вметваше "добре" и "лошо" и нищо не разбираше...И въпреки това те се усмихваха...

Може би образа на Ана бе по-завладяващия...Тежката съдба винаги грабва повече зрителя, връхлетян от чувство за съпричастност и съчувствие...
Краят бе толкова очаквано неочакван...Сякаш размениха съдбите си и тя предаде от своето нещастие и на него...И ето как щастието на Ана отново се изплъзна от ръцете й....Но пък има ли нещо по-скъпо от това да бъдеш свободен? И ако има, какво е то? Да бъдеш обичан или да обичаш? Или пък просто да имаш някой до себе си, който те кара да се усмихваш...



За целувката нямам коментар...Още не съм готова да го направя! biggrin.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно и аз съм изпитала голяма нужда да видя Бини, след като и на мен този филм подейства прекрасно. Знам, че историята не беше нещо непознато и супер оригинално, съдържаше някои типични лирични отклонения, но играта на тези двамата я направи незабравима. Ето защо искам да гледам азиатските артисти в повече филми. Там могат най-пълно да разгърнат таланта си. Мисля, че трябва да има повече междуазиатски проекти, които да се подкрепят от големи имена. Забележете, че продуцент тук е съпругата на Цуи Харк - Нансун Ши.

Финалът ми допадна. Остана отворен и у мен се появи чувството, че ако камерата се беше задържала повече време в ресторанта, Бини щеше да ни се усмихне отново.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

най-накрая се наканих да го гледам този филм .... изобщо не ме очарова,имах големи очаквания, но уви доста заспал филм и странен .. определено не е за всеки 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...