Jump to content

Nell


Recommended Posts

Nell също се присъединява към това да е част от драмата The King: Eternal Monarch:panda-145:

Jong Wan  изпълнява трака Gravity. Още един стимул да погледна драмата освен Woo DoHwan :d

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Излезе, но в вариант  Lyric Video:panda-145:

Обложката, нямаше как да не е споделя, защото е супер яка.~

Image

 

 

 2 версии има, където има суб на корейски и на английски ~

NELL(넬) ‘듀엣’ Official Lyric Video

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~`

NELL(넬) ‘duet’ Official Lyric Video [English Ver.]

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~`

Тренд сме в Мелон Класацията

Image

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Когато си мислех, че няма как да заобичам Nell повече и те БАМ ни предоставят и субтитри :wub: Много чудно обаче защо са пуснали два отделни клипа. Не се интересувам изобщо от брой гледания, но и двата вида субтитъра според мен можеха да се съберат на един клип. Относно песента, очаквах да е с подобно звучене като на последния им албум, както беше случаят с Loop, но останах приятно изненадана. Има много нежно звучене!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не мисля, че е за гледанията. Защото май от тези лирикс видеа не се събират гледания. Само от тип официалните с видеоклипове.

Всеки път ни изненадват с нещо различно и специфично.:panda-145:

Следя ги от 2012 :D И досега не са ме разочаровали. Прекрасно с кафето сутринтa или с морето вечер.

Какво пуснаха преди няколко дена :D

 

NELL(넬) '듀엣' REC CAM

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

О, разбира се, че няма нищо общо с гледанията. То и официалните им клипове не събират много гледания, но не мисля, че е от значение. Лекото ми недоволство дойде от факта, че когато видях качените клипове за първи път и реших, че в едната версия Джонг Уан пее на корейски, а в другата - на английски. Досега са пускали само оригинални песни на английски, а аз отдавна имам желание да видя как една и съща песен ще звучи различно на тези два езика.

Колко хубаво, че си ги открила рано. Аз малко по-късно - през 2014 година. И наистина веднъж започнеш ли да харесваш музиката им, трудно е да останеш разочарован. И досега ми е непосилно да си избера любима песен или албум. Всичко ми харесва :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази сутрин са качили два клипа за Crash със субтитри. Песента в комбинация с вълните вдъхва неописуемо спокойствие.

 И в спойлер с корейските

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес беше първият ден от фестивала Incheon Pentaport Rock Festival, който се излъчва на живо тази годинаЕто я и частта на Nell

 

Изпълненията са много хубави. Зарадвах се много да чуя Slow Motion и All This Fxxking Time от последния им албум.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес онлайн платформата Onstage отбеляза 10-тата си годишнина с Nell и O.WHEN

Пуснаха и песен на име Remember  по повода. Кратка част от нея може да чуете към края на първия клип (14:57).

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрав!

 

И тъй като миналата година не можаха да имат концерти около Коледа, пуснаха годишната фотокнига онлайн. Можете да  я свалите на посочения линк от тук.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пуснаха го в официалният канал на групата :panda-145:

Представяне на една от песните от турне от 2019

NELL(넬) - Love It When It Rains (NELL’S ROOM 2019 LIVE)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 Jong Wan е дал гласа си за първият ОСт на драмичката:She Would Never Know :panda-145:

Клипа има кадри от сериала ~

[MV] 김종완 of NELL - 나는 그래 (Lean On Me) [선배, 그 립스틱 바르지 마요 OST Part.1(She Would Never Know OST Part.1)]

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Групата NELL е първата група, включена в историческия брой на Rolling Stone Korea.

Интервюто с Rolling Stone Korea подчертава тяхното силно приятелство и любов към музиката.

E0w-VXWl-XMAIVUz6.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...