Jump to content

Recommended Posts

Благодаря ви субтитрите! Златни сте! Както винаги перфектна работа. :thanks:

 

Относно сериалът аз останах малко разочарована, това хаотично сменяне на чувства, което имаше направо ме уби.

 

Да си призная от 10-та серия натам едвам издържах филма. Може би аз не съм в настроение за подобен тип драма или е друга причината, но не нещо не ми допадна и наистина очаквах много повече.

 

Радвам се, че поне финалът бе що годе добър.

 

Съгласна съм с Мериса, че главната актриса ни предложи много вариации на прически, всяка една от тях все по-хубава и по-хубава, но през цялото време не успя да намери фризьор, който да се погрижи за израсналите и корени. Това ми вадеше очите!

 

За първи път от както гледам азиатско кино видях азиатка с бричове, това ме зашемети!

Признавам си, че това е една от най-очарователните актриси, които съм гледала в последно време, но този малък кусур я правеше още по-реалистична за мен.

 

Отново, благодаря ви за добрата работа!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много ми хареса и на мен. До сега тайвански сериал не ме е разочаровал,обачеее

този финал направо уби всичките мечти в мен. До последно се надявах да се събере с Аи. Май този край е разочаровал не само мен, но и почти всички останали.

И не на последно място искам много да благодаря на преводачите и редакторите за усилията и за това, че ни дадоха възможността и ние да се насладим на филма. Надявам се и в бъдеще да гледаме още тайвански продукции.Благодаря ви :bow: :bow: :bow:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

този финал направо уби всичките мечти в мен. До последно се надявах да се събере с Аи. Май този край е разочаровал не само мен, но и почти всички останали.

 

 

И аз като теб. Очите ми все в него гледаха. В крайна сметка, не се разочаровах много, когото и да беше избрала, щеше да е естествено. Прочетох тук, че си е така по самата манга.

 

Важното е, че историята беше доста истинска. Може да се случи на всеки. А сериалчето наистина е много сладко и стегнато.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дълго време тази драма и мен държеше в любопитство...

и колкото да се бях заблудила,че накрая ще се събере с Аи,защото още в началото си ги представих като по-добрата двойка.... не се стърпях и след 10 еп. пуснах финалните минутки на 14-ти ... останах безкрайно разочарована :( ...въпреки всичко си я до изгледах,дори и с малко яд ....

 

...станалото,станало... ~ за 2-ти път гледам тайванска драма и мога да кажа,че са ми много по-интересни от японските

..явно не само на мен ми е направило "не перфектната" фигура на главната ..на която определено не и пречеше да бъде такава сладурана ... впечатление също ми направи,че често им се повтаряха дрехите .. особено в корейските сериали се престарават да избират дрехи от най-новите тенденции и да ги сменят във всеки епизод ..тази драма определено изглеждаше много по-реалистична в очите ми!

Искам да благодаря на преводачите и редакторите за упоритата работа и да ги помоля да продължават да ни радват с нови тайвански продукции :) !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А и досега освен няколко много сериозни изключения,при любовни триъгълници който от двамата хубавци ми допадне повече,автоматично ''отпада'' :D

Ха, станахме двама.Мислех, че само аз винаги съм на страната на нещастно влюбените. :D

Филмчето ми допадна много. Отново съвсем по детски и лекичко те карат да се замислиш за някой важни неща в живота. :yes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрав с още една песен на Фаренхайт... и от сериала...

 

За не разбралите... С тази песен Да Йе се обясни в любов на мацката. ;)

 

 

Иначе е от ОСТ-а на "Хана Кими"... ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Love Buffet ми хареса, но по едно време стана банален с историите на Сяо Фън и непрекъснатите и сърдения, сълзи, вайкания между Да Йе и Аи.

С Да Йе ми харесваха повече като двойка, защото за разлика от Аи беше по-весел, по-искрен и по-привличащ. Аи също беше интересен персонаж, но много обременен от връзката си с Ин Джъ.

Тримата ми харесваха като приятели, не ги виждах като влюбени. Бяха симпатични и весели. Много несериозни, обаче. Не ми приличаха на студенти. Сяо Фън понякога ме ядосваше с цупенето си и бягането на като луда.

Като цяло, сериала беше хубав и позитивен. но малко дълъг и еднотипен. Оо, и това "Bye Bye" ме изкарваше от равновесие :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгледах го. Общо взето приятно сериалче, изненада ме хубаво - приятна визия, весело, добра игра на актьорите, музиката галеща ухото. Това което ме подразни е подхвърлянето на главната героиня като топка между двамата според техните чувства, сякаш нейните нямаха значение - това ме изуми. Тя се напастваше към тях, а не сама да определя отношенията си. Но всьо таки възможно в реалността, да. Крайна оценка - приятен филм и виждаш определена гледна точка на някого за възможни отношения, все пак и това е полезно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Определено не моя тип филм, вярно че харесвам романтични,ама за мен това беше чиста боза.Който харесва филм от типа "Яж ми сиренцето,не ми яж сиренцето" това е точния филм за него.Мангата не съм я чела,но ако и тя е представена по този начин , определено няма да ми хареса.

Но главната много ми дигаше нервите, не ми хареса как забрави единия, а пък после другия , а пък накрая и тя не знаеше кой иска.Ама и мъжките екземпляри не бяха нещо по различно същата работа, не те обичам, обичам те ....не те ....обичам те , е то лигня лигня ама чак пък толкоз .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз останах разочарована,изгледах първите три серии, а останалите само погледнах отгоре отгоре от любопитство и видяното дотолкова не ми хареса, че не можах да се принудя да го изгледам. В началото сериалът наистина ми харесваше

предварително разбрах, че момичето няма да остане с момчето, с което аз искам- Аи,малко се разочаровах, но го приех, дори ми беше интересно как ще започнат връзка с Да Йе. Обаче в един момент се изнервих и то на Аи, сам я заряза, а след това отново след нея, нямаше ли да е по-добре да си беше намерил друга и всичко да е на 6 за всички.А връзката между девойката и Да Йе беше толкова скучна и обикновена, не можеше ли да е нещо по-така, все пак са главна двойка. Че то с Аи дето и двамата не знаеха какво искат, беше по-интересно.

А това как избра с кой да е много тъпо, колко време се двуомя , а накрая се качи в колата и и просветна.Смятам, че тя избра Да Йе защото в него видя сигурност. А той накрая беше много сладък и въобще бъдещето му се промени

 

Ама пък нали действието изцяло препокрива мангата/ако не греша/,значи няма как нещата да бъдат различни и някак си по наш вкус.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хубаво беше сериалчето. Хареса ми как бяха представили различни ситуации в любовта, раиграващи се между 3-ма души.

Правилно изобразиха как момичетата са много по-чувствителни и много по-тежко възприемат любовните разочарования. Главната актриса ми направи страхотно впечатление как сияеше от щастие, когато беше влюбена и колко болезнено й се отразяваше всяка раздяла.

 

След предните коментари до последно си мислех, че краят няма да ми хареса, но напротив. Много се зарадвах на финалната двойка.

 

Аи се държеше доста безотговорно в опитите си да разруши още крехката връзка между Да Йе и Сяо Фън. А и когато имаше възможност да бъде с нея, се отдръпна. А после - "след дъжд качулка" -_-

 

Главната героиня порасна и разбра, че обича именно този човек, който винаги е бил до нея и е давал всичко от себе си за връзката помежду им :kiss2:

 

Благодарности на екипа, работил по превода на сериалчето :kissx:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 10 епизод съм, но за сега страшно ми харесва. Бях малко предубедена към тайванските сериали, но ме изненада изключително приятно. Знаех избода на момичето още преди да започна да го гледам (това пусто мое любопитство), но сега харесвам и двамата и мисля, че няма да остана разочарована.

Другото което ми се хареса е това, че героите бяха наясно с чувствата на другия, въпреки, че пак се получаваха сложни ситуации и драми.

Много хубав и радващ окото екип са събрали. Това за прическите на Сяо Фън също ми направи впечатление и определено ми се харесва, но другото което забелязах е, че често ходят с едни и същи дрехи :D дори 2 дена подред. Не ми се беше случвало в другите драми да го забележа - там дори и бедните герои и героини винаги имаха разнообразно облекло.

 

Едит: Изгледах го иии да, хареса ми. Героинята беше адски сладка и игра добре. Отнесе много прегръдки, целувки и зарязвания, но беше пич.

Към края сериала започна да ми напомня на Vampire Knight (само че там девойката беше адски тъпа, но си тръгна с по - готиния). Лично аз бих направила обратния на нея избор, ноо.. такам.

 

Гледайте го, заслужава си! :)

Редактирано от Romancee
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря много за превода на сериала. Хвърлих му едно око, стигнах до 4-5 епизод някъде и го дропнах. Просто не мога да го издържа. Нищо интересно не виждам в сериала, освен това кой ще избере момичето. Не ми е достатъчно, за да продължа да го гледам. Дори сладките актьорчета не са ми достатъчни. Просто историята не ми е интересна. Иначе става за убиване на време, но нещо мен не ме впечатли и не мога да го доизгледам. Накратко: беше ми адски скучен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тайванска му работа ( и японска де :lol: )! Само тайванците (поне според мен) притежават способността така добре да предадат емоциите, към които се стремят. Дори на моментите, когато не намирах логична причина да се разплача, се разплаквах. Е, вярно е, че по средата малко се изтърка нещо, но началото и края бяха много силни. Присъстват 2 много познати елемента - любовен триъгълник ии не чак толкова изразеното начало-комедия;край-драма ( поне така ми се стори,съдейки по емоциите, които преобладават).

Вярно е, че Сяо Фън не беше много постоянна в чувствата си - дори се чудя как може толкова бързо да забравиш понякога и колко лесно може да събудиш стари чувства, но мисля, че всичко бе естествено до колкото може. Оставете дрехите, прическите и т.н...

дупката на момичето в сърцето от Да Йе бе запълнена от Аи и всъщност, както тя каза, съжалението много лесно може да бъде объркано с любов, но не връзка, изградена върху съжалението, рано или късно се разпада. Толкова бях пленена, че в началото симпатизирах на Да Йе, после пък на Аи, но след историята със старата му любов се отказах и отново се прехвърлих към Да Йе. Смятам, че Аи бе много несигурен, сам не знаеше какво иска, придържаше се към стари емоции и спомени, живееше в миналото на прост език и не постъпи правилно. Общо взето и двамата и разбиха сърцето, Да Йе даже повече от веднъж... Но реално погледнато, как за бога си представяте Сяо Фън с Аи, дето няма една дума да и каже и стои като пън. За първи път ми се случва да не харесвам пича, който е зарязан. Да Йе е лъчезарен, с настроение и способен да направи момичето истински щастливо.

 

 

Мисля, че ако това не бе по японска манга, по моята компетентност на много малък брой изгледани тайвански продукции :huh: , бих казала, че когато Да Йе отхвърли Сяо Фън в началото, тя щеше по последователността да се влюби в Аи и до края с него да се разправя само - пример за този сюжет е развитата последователност в случая на Циу Ин и ..Дз.. нейния възлюбен.

 

Много приятен сериал, не съжалявам, че го гледах. Аз не открих проблем с прекаленото оливане и лигавщини на актьорите, даже го намирам за забавно и впечатляващо, отличително. Спокойно мога да кажа, че се нарежда почти до нивото на Devil Beside You ( макар и адски различните сюжети, говоря като ниво на запалване на необикновения огън в душата ). И най-хубавото - оставя те с приятно пълно чувство, без празнина.

 

Пп.: Абе на мен ли ми се стори, или този Аи наистина бе с черен молив около очите? Дано да е така, защото ако наистина са му така очите...

 

И една подсказка: ако негледалите се чудите ( като мен например ) с кого ще остане Сяо Фън, погледнете:

 

в началото в самото интро с началната песничка на кого подава балона и след рекламите на плажа при буквите кой е на преден план ;)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С този сериал се озорих до последно, чудех се как ли ще свърши и с кой ще е до последно

доволна съм в крайна сметка, че така стана, то нямаше иначе да е честно, тя и двамата обичаше по своему и те нея, така че пак да бъдат заедно тримата ми хареса

. Общото взето ми хареса сериала, много премерено беше всичко, без излишни моменти и емоции. С много хубави чувства, добре изразени и не като в някои сериали досаждащи, тук всичко си вървеше последователно, с естествен ход и твърде логично, препоръчвам го на всички романтици :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Приятно младежко филмче, леко и разтоварващо. Сладури са главните, особено Aaron Yan, много красиво това момче, напомня ми на Lee Jun Ki. Като за певци и младоци добре се справиха, а момичето си беше на ниво. Ама много нисичка, бе - с Aaron изглеждаше съвсем съразмерно, но с Calvin Chen направо смешно беше. Както и да е, това да му е кусурът на филма. По средата се разтегли историята, пък и това кой да избере и все "иди ми, доди ми" леко ме отегчи, но не толкова, че да ме откаже. Непретенциозно и забавно е и с една много приятна песничка. Хубавко!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз нали първо чета коментарите, и особено спойлерите, после гледам, та да си кажа отсега - радвам се, че финалът ще е такъв. Много си приличат двамата, дето се вика на един акъл са ;) Двете момчета не са сред най-големите красавци, които съм виждала, обаче пък в клипа на Super Hot са... оле майко! B) А този Аи така ми прилича на Джи Хо от BOF, също толкова нагримиран и също с толкова безизразно лице като на кукла, че няма какво да му харесам.

Сериалът не е нищо особено откъм история, но пък е сладурски и ще си го догледам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...