Jump to content

Recommended Posts

spacer.png

Love Buffet (2011)
Страна: Тайван
Също така известен като: Ai Si Bai Hui
По мангата на: Nanaji Nagamu - Parfait Tic!
Година на излъчване: 2010- Декември-19 старт
Време на излъчване: Неделя 22:00
Жанр: Романс
Канал: FTV / GTV
Епизоди: 13
Режисьор: Wang Chuan Ren , Huang Wan Bo
Субтитри: Английски, Български
Основа песен: hou Hu Xing на Fahrenheit

Участват:
Yu Hong Yuan as Hu Xiao Feng
Aaron Yan as Xing Yi Cheng
Calvin Chen as Xing Da Ye
Chen De Xiu as A Ji
Cynthia Wang as Teng Qiu Ying
Wei Wei as Xiao Sen
Wang Yi Wen as Da Lin
Wang Cai Hua as Jiang Cai Juan
Bu Xue Liang as Hu Wan Jun
Liang You Lin as Hu Lan Die
Billie as Rose
Wang Xia as Jack
Patty Hou as Yi Zhi Hui
Frances Wu as Xing Gu Du
Kris Shen as Hei Yan
An Xin Ya as Ying Jin
Wang Jing Ying as Zhuang Ya Han
Xiao Ai as Yi Cheng's boss

Резюме: Сяо Фън e момиче, което обича да работи с деца, започваща първата си година в колежа. Нейният живот се обръща с главата надолу при пристигането на новите и съседи: И Чън и Да Йе, учещи същото там, заради което тя трябва да намери начин да оцелее в училище, след като двете най-горещите и най-богати момчета споделят една къща с нея. Дали Сяо Фън ще открие истинската любов, ще успее ли да оцелее на натиска в училище и у дома?


Мангата

 

parfait.jpg


Свали с руски субтитри - тук и тук

 

Свали с английски субтитри

:essub:
Свали с български субтитри - тук и тук

Мангата е разкошна, дано и сериалчето го бива.....
 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, Лазе, изпревари ме! Но поне първа ще си дам мнението. :)

Аз го гледам тук...

Английските субтитри излизат за един ден. В неделя го качват - в понеделник субтитрите са на 95% готови. ;)

Руснаците също са много бързи, подозирам, че е заради Aaron Yan... ( онлайн и тракер със софт суб)

Сега за самия сериал...

Допадат ми тайванските екранизации по японските манги!

И тук си имаме класическия любовен триъгълник... обаче историята май няма да е с толкова класически край. (поне според мангата) :P

Допада ми и изпълнението на актьорите... Аз ли свикнах да гледам тайванците, или тези наистина не преиграват толкова? <_<

Е, да, ролята на единия е да гледа тъпо, а на другия - да се усмихва постоянно, ама на пичовете от Fahrenheit им отива . :lol2:

Мацката също е сладурана.

Само не можах да разбера колко ще са сериите...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е за това харесвам тайванците, че правят екранизации на манги. Мерси за темата. Ето къде качват руснаците сериите online линк. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз го започнах случайно, а сега не мога да се отлепя от него.Страхотно сериалче. Бях се откъснала от тайванските за няколко месеца и сега много съжалявам.Припомних си колко хубави сериали могат да правят..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още съм в началото, но ми харесва сериалчето. Е, малко са ми лигави някои герои, но нормално за тайвански сериал,просто съм им отвикнала.

Искам да попитам нещо вече гледалите го, тъй като четох едни коментари и ме загложди нещо.Та, въпросът ми е

с кой от двамата братя остава накрая момичето? Интересно ми е, защото си имам фаворит и ако тя остане с другия направо да го спирам сериала сега, да не се разочаровам от края после

Там където го гледам сериала,няма последните две серии и не мога да проверя сама,затова питам тук. Мерси предварително.

И да не е съвсем спам

3238600H.jpg

 

3238605p.jpg

3238609z.jpg

3238614x.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Та, въпросът ми е

с кой от двамата братя остава накрая момичето? Интересно ми е, защото си имам фаворит и ако тя остане с другия направо да го спирам сериала сега, да не се разочаровам от края после

 

Те са братовчеди... и в крайна сметка избра Да Йе, както си е и в магата.

Дори и да не е твоят фаворит, не се отказвай да го гледаш. ;)

 

Сериалчето е много сладурско.

На път сме да му направим и бг субтитри.

Иначе с английски субтитри може да го гледаш тук.

Има го и на руски, но последната серия още не е преведена...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Sabrina благодаря ти за отговора

Аз по принцип съм за другото момче, че по ми харесва и визуално и по характер, но щом така е в мангата,какво да се прави.А и днес докато гледах ми направи нещо впечатление, Аи /Xing Yi Cheng/ може да е затворен по характер, да не дружи с никой, но знае какво е да обичаш ,докато Да Йе е приятел с всички, всички го харесват, но никога не се е влюбвап истински .Та предполагам че целта на цялата история в сериала, сигурно и в мангата е точна такава, самият той да се влюби,да види какво е,а не всеки ден с нова

 

Ще го доизгледам, пък знам ли, може двойката да ми хареса.А когато има и бг превод може да повторя, друго си е на роден език,благодарско ,че сте се заели,и тайванските сериали си струва да се видят

И добре, че ми каза, че тия са братовчеди, аз съм останала с впечатление че са братя и си викам на една възраст са, пък не са близнаци.А тя каква била работата

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм пристрастна.. много. Към......Аарон. Защо ли прочетох спойлера, сега си скубя косата. За моя радост, няма накъде повече да побелявам, иначе и това щеше да стане. Малка шегичка! :lol2::D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много приятн, свеж сериал. Имаше моменти, в които ме разчустваха искрено. Признавам си, че мнението ми щеше да е далеч по-позитивно при малко по-различен край на сериала, но.... Истината е, че историята завърши точно така, както логиката предполага, но аз не съм почитател на логиката.

Много добре се справиха всички с ролите си. При положение, че скоро ще излязат и български субтитри, нямате никакво извинение да не го гледате. А пропуснете ли го ... смятайте, че сте загубили много. Тайванците имат едно много свежо усещане за нещата ... и някак по-реалистично гледат на любовта и живота от преданите до безумие корейци ... които прекаляват даже в дадени моменти. Ако ви е омръзнало от разплакани, влюбени до гроб мъже, от вечно противопоставящите се родители, от неизменното присъствие на поне двама недорабрани и нещастно влюбени накрая ... е попаднали сте на правилното място. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И линкове за видео, за което субтитрите ни със сигурност ще съвпадат. ;)

 

 

тук и тук

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Появиха се фенове! :P

Поздравявам ви с песента, която звучи най-често в сериала и която на мен ми допада най-много...

http://www.youtube.com/watch?v=SmFXA5tqhZs&feature=related

За съжаление няма превод...

Песента се изпълнява от групата Дун Чън Уей (Dong Cheng Wei)

и по-точно от Chen De Xiu. (актьора, изпълняващ ролята на А Дзи в сериала)

А това го пиша, защото Dong Cheng Wei е бившата група на Jiro Wang. ;)

И дори Dong Cheng/Дун Чън е истинското му име. :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От днес се качва тук.

Благодарности на ilian1!

---------

И тук...

Благодарности на Любо.

Редактирано от sabrina1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Навих се да го гледам,след като му се каня от известно време.Досега съм попадала на един тайвански сериал,изкарах го докъм средата,но не знам дали е защото не съм им свикнала още.

Поне на мен явно ми трябва тренинг с тайванските сериали,или поне история,която да ми се стори достатъчно интересна-струва ми се че действат по-бавничко,но в лучая за 13 епизода не виждам какво могат да протакат.

Аарън Ян е страхотен,за Калвин Чен мнението ми предстои да се изгради.

Може би от този калибър ''идоли'' само Джиро ми е по-симпатичен засега,още не съм се запознала с творчеството на тайванските актьори,певци и прочие. :D

 

Ще си допълня поста в процеса на гледане...Макар че не се стърпях,и заради надничане из спойлерите на предишната страница,още незапочнала знам кой ще печели

момичето.

То само от четенето на резюмето като броим и факта че е по манга,и съдейки от практиката при тези истории стана ясно че не моя човек ще спечели момичето.

А и досега освен няколко много сериозни изключения,при любовни триъгълници който от двамата хубавци ми допадне повече,автоматично ''отпада'' :D

 

А само да попитам:доколкото разбрах няма английски превод в наличност още,ако не броим разните сайтове за онлайн гледане,така ли?

И да не е съвсем без хич:

http://www.youtube.com/watch?v=gsc0lmomme0

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сериала е много хубав, изобщо не е за изпускане. Играта на актьорите беше великолепна, имаше много комични моменти, но и много драматични. Благодаря за превода! :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този сладурски сериал, на няколко пъти го заглеждах (първо нямаше никакви субтитри, после трудно се гледаше онлайн - не че там не е гот ( на 2 реда - отдолу едните, отгоре възгласи и коментари на фенки :D ) и така някой се смили над мен и го преведе. Хиляди благодарности на екипа :thanks: .

Та по същество: Много голямо удоволствие ми достави филмчето. Много красива история за любовта, през погледа на няколко различни характера: веселият и обичан от всички Да Йе, мистериозния Аи (ако трябва да го описвам, ехей) и "глуповатата" и чаровна Сяо Фън. Младежите няма да ги коментирам, въпреки, че ги гледам за пръв път, много добро екранно присъствие. А и предизвикаха бъдещи мои "интереси" в тази насока.

Reen Yu също е нова за мен, въпреки, че ако бях гледала Hot Shot (временно отложен) нямаше да е така, и е много добре подбрана за тази роля.

Героинята и е много симпатична, винаги с нова готина прическа, разбира се за наше удоволствие, много добронамерена и всеотдайна.

Но любовта на Сяо Фън доста я поизмъчи и избора между 2-мата красавци ( без да изброявам други техни предимства) и беше много труден, признавам и го

 

аз бих се спряла на идеята и някъде по-средата, че защо не може и двамата - единия за през деня , а другия през за нощта ;)

 

А освен това и да се бори и с всички други фенки, къде по "достойни" от нея.

които за нейно щастие се отказваха доста бързо и разумно.

 

Малко не типично тайландски ми изглеждаше точно този финал, но е по японска манга, нали

Защо ли ми заприлича на ББФ, като се замисля всъщност и не само финала

 

Айде и една клюка. Това е била първата нейна екранна целувка, а на двамата (Aaron Yan и Reen Yu) първата обща.

сцената като младоженци на Сяо Фън и Аи. това мислех да не го слагам в спойлер, ама как да предизвикам любопитството ви :P инфо тук

 

 

И една молба, ако някой намери превод на сцените зад кадър от 7-ма серия, ще съм му много благодарна :kissx:

 

Както се казва: Приятно гледане. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...