Jump to content
zaharchee

Кои изпълнители бихте желали да посетят България?

301 members have voted

1. 1. Кои изпълнители бихте желали да посетят България?

Recommended Posts

Аз добавям и MissA като група, която много ще радвам да видя

Най-много ми се иска да видя Big Bang и Super Junior, а иначе съм и за FT Island, SS501, U-Kiss.

нека да си признаем че dbsk , beast и itfinite биха направили най голямо шоу като танци , но dbsk (tvxq) като савкупност от песни и танци няма кой да ги размине

Признавам си! Най-голямо ШОУ биха направили 2NE1 & Big Bang (в тази последователност :P)! :)

Най-много искам да видя JYJ/TVXQ на живо и Big Bang

B.A.P. най-вече заради Bang Yong Gook. Но и BIG BANG да дойдат, не е лошо.Гласувах още за 2ne1 ,C.N Blue, MBLAQ, Infinite,SNSD и Super Junior.

И IU не бих отказала да видя.

Аз искам да попитам защо не може да се гласува отделно за JYJ, тъй като TVXQ за съжаление вече не се състои от петимата. И на мен не ми харесва да ги деля, но ако помислим, че TVXQ надделят е повече от ясно, че компанията им няма да разреши да се съберат петимата и да дойдат. И поради тази причина мисля, че по-добре е да може да се гласува поотделно за JYJиTVXQ

Гласуването трябва да е разделено на мъжки и женски групи и мъже и жени-изпълнители съоветно. Слагането на всички в един кюп не гарантира представителност- просто мъжете във форума са много малко. Така ще се изпълни желанието на Румен -защо не и 2NE1, и BIGBANG едновременно. Иначе 2NE1 е над всички. Останалите може и да ги пропусна.

Ееее много жени има тук! Аз бих искал да видя пък 2NE1 и Girls' Generation ! Също няма да пропусна да отида на 4 Minute или Sister! :) Но за жалост това надали ще се случи някога :( Да съм жив и здрав, да отида на техен концерт в Южна Корея!!!

Мечтата ми е да отида някога на концерт на CN Blue или на F.T.Island :i love this: ,а ако дойдат случайно(което е невероятно и дори и в най-смелите си сънища не смея да сънувам това) ще е супер,супер яко :yes::es: За мен тези две групи са най-добрите изпълнители в Южна Корея!

Гласувам за Shinhwa и JYJ.

Най-много бих се радвала на някое от 3-те "B"-та: B2st, Big Bang или Bi rain, но гласувах и за още няколко други разбира се :P но в крайна сметка няма значение кой ще дойде - важното е да стане шоу :D

Аз съм страстна фенка на бацко Рейн :tongue: (що ли?) Обаче сега като се замисля, искам всичките изброени и тези, които ги няма в анкетата, да дойдат. И на концертите им ще отида. Леле, дълбок джоб трябва да отворя, ако има шанс да се случи нещо такова. :i love this:

Единственото, което може да се разбере от подобни "гласувания" е кои са повече в даден форум-мъжете или жените. При нас са определено жените и ако следваме само техните желания ще дочакаме корейска женска група в България на куково лято. :(

Хубава анкета, повечето от групите ми харесват и имам доста дискография, но един въпрос, някой ще идва ли? Може ли ако някой разбере нещо по въпроса да сподели... :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: ПС: Аз гласувах за C.N Blue, защото са ми любимци

За мен няма значение , просто много бих искала да присъствам на концерт на корейски изпълнителели - дали са мъже или жени не е важно. Максимално ще се наслаждавам на музиката им. :D:D:D