Jump to content

Кои изпълнители бихте желали да посетят България?


  

305 гласа

  1. 1. Кои изпълнители бихте желали да посетят България?



Recommended Posts

Зен, на първо време така, пък след първоначалното отсяване, може да се мисли за по-подходяща анкета.

Аз бих се радвала наистина на почти всички, но трябва да се види колко наистина е фен базата на поне някои, така че да се прецени фокусът.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз разбирам цялата идея, но просто възможностите ми се струват твърде много...Личи си как е ориентирана фенщината тук, можеше примерно само 5 или 6 групи, но пък така се губи цялостта. В крайна сметка, нека си гласуваме и се надяваме. Няма да има по-доволен от мен фен.

 

Пак казвам, дори и да се случи мога да гарантирам, че нито една от дебютиращите в Япония групи тази година няма да се навие, а те са много .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Натиснах абсолютно всички квадратчета.

Ако трябва да се започне с някоя по-непретенциозна група, бих се радвала да видя Dear cloud.

Може и за Япония да се направи подобна анкета.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Засега анкетата е за корейски изпълнители, защото

А) има някаква уговорка с корейското посолство или надежда за такава

Б) вероятност корейците да са по-навити

В) друго

Нищо, че Рейн ще ходи в казармата, ние да се абонираме :lol: "Други" корейци - не са споменати Outsider, Seo Taiji и BoA.

Ако става дума за "Други" като различни от корейци - The GazettE, Dir en Grey или който и да е от излизалите вече извън Япония (ако това би било някакво предимство).

 

Както и да е, който и да е, ще е толкова голяма крачка :es: .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Анкетата не се провежда само тук, но и по други всевъзможни български сайтове и форуми. Идеята е да се определи фен базата на всеки един изпълнител. След преглеждане на резултатите и обсъждане на възможностите, най-вероятно ще се направи нова анкета. За момента става дума единствено за корейски изпълнители, защото "преговорите" са с корейското посолство.

 

Зенит, не пречи да опитаме... Ако не опитаме, няма как да разберем дали ще стане. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нещо ми се губи бутона "Всички изброени" :) Всички ги искам, един по един ли ще са всички заедно ли ще са, да идват. Иначе като най най - U-Kiss, MBLAQ, T-ara, Jo Sung Mo, BoA, 2PM, TVXQ, B2ST, Wonder Girls, Jewelry и KARA може. Еххххх мечти, но както има една приказка "от опит глава не боли", така че да се пробваме.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Big Bang най ги искам, но никого не връщам! Те нека дойдат!

И нямам нищо против да видя/ чуя на живо например K. Will - да ми пее на ушенце :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гласувах за SUPER JUNIOR,BEAST & U-KISS, няма да откажа и другите групи ^^ Ще бъде чудо, ако наистина някоя група или соло изпълнител дойде, но все пак имам надежда =))

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Начии .. Аз никой не бих върнала .. На който и да е бих се изкефила на макс и бих отишла.

 

Но вече за Биг Бенг и 2НЕ1 ще трепя който и да е , за да отида !

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Определено се вижда на къде клони везната:) но все пак да спомена, че бих се радвала да чуя на живо и " Jaurim", "Nell", "Mot" и други банди. :D A, но ако дойде от някоя от другите k-pop групички в България обещавам да си купя от онези светещите пръчици :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...