Jump to content
Sign in to follow this  
k1227

Spring Breeze (2003)

Recommended Posts

884109.jpg

ОТНЕСЕНИ ОТ ПРОЛЕТНИЯ БРИЗ

Година: 2003

Жанр: Романтична комедия

Режисьор: Чанг Ханг Джун (장항준)

Държава: Южна Корея

Език: корейски

Продължителност: 113 мин.

Актьори:

Ким Сънг У (김승우) като Сон Гук

Ким Чонг Ън (김정은) като Хуа Джонг

Сонг Чи Ру (성지루)

Пьон Хи Бонг (변희봉)

Чанг Хьон Сонг (장현성)

Резюме: Мъж, който никога не е харчил и стотинка по срещи... Мъж, който предпочита да стои на студено през зимата, вместо да си пусне отоплението... Мъж, който настоява да използва пейджъра си в 21 век, ерата на мобилните устройства, за да си спести от телефонната сметка... е най-стиснатият човек на земята! Той е скандалният писател Сон Гук! Докато се бори с недовършения (и много закъснял) ръкопис, в къщата му неочаквано се нанася жена. "Аз съм уважаван мъж! Не мога да живея с такава простачка!"

Жена, която се сприятелява с млади гимназисти и побелели старчета със сладкия си, но нестандартен сексапил... Жена, която пътува натам, където я отвее вятърът със скутера си, докато доставя кафе... Жена, която е наета да бъде новият PR мениджър в кафене 'Не-Ме-Забравяй'... Тя е Хуа Джонг! За новата си работа се премества в покрайнините на Сеул и си намира чудесна стая на втория етаж в къща с добре изглеждащ пич за хазяин. "Здравейте. Аз съм Хуа Джонг! Много ми е приятно да се запознаем!"

Сон Гук е изритан от собствената си спалня на втория етаж на собствената си къща. А Хуа Джонг се нанася. Всички правила, които е създал, всички принципи, които е следвал като господин Стисня, са напълно разбити. След като вече има некакнен гост, ситуацията в къщата му се превръща в неспиращ купон! Плюс това, дори наивният му ученик се влюбва в сексапила й. Как Сон Гук ще се спаси от всички тези неочаквани проблеми?

С АНГЛИЙСКИ СУБТИТРИ