Jump to content

Recommended Posts

spacer.png

 

 

 

AsianmediaWiki

 

ПРОСТО БЯГАЙ!

 

Година: 2002

Жанр: Екшън, Комедия

Режисьор: Чо Уи Сок

Държава: Южна Корея

Език: корейски

Продължителност: 104 мин.

 

Актьори:

Сонг Сънг Хон (송승헌) като Сонг Хуан

Ким Йонг Джун (김영준) като Чин Уон

Куон Санг У (권상우) като У Соп

И Пом Су (이범수) като Чи Хьонг

 

Резюме: Трима гимназисти - Сонг Хуан, У Соп и Чин Уон, се връщат  от празненството по случай рождения ден на бащата на Сонг Хуан. Няколко минути по-късно огромна сума пари и кървав труп се приземяват върху колата им. Със само част  от  секундата, в която трябва да направят избор, пред тях няма друго решение... Междувременно, отдаден на професията млад детектив на име Чи Хьонг заподозира, че Сонг Хуан, У Соп и Чи Уон крият пари, и наблюдава всеки техен ход. В същото време, истинските крадци и безскрупулна банда си търсят парите. След като разследването приключва, Сонг Хуан, У Соп и Чи Уон тайно отиват до мястото, където Сонг Хуан е скрил парите. Поглеждайки в дупката, където трябва да са те, младежите откриват нова изненада...

:essub:

 

Сваляне с български субтитри: :click: :click:

Онлайн с български субтитри: :click:

С английски субтитри: :click:

С руско озвучаване: :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много откачен филм. Как полудяха всички, не е истина направо. Макар да напомня на известна американска комедия, пак е доста добре направен. За актьорския състав няма какво да кажа- само любимци.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То за теб има ли корейски филм, в който да няма култови моменти? :P:lol:

 

 

Има "Sex is zero". Явно не съм дорасла за този филм. :lol::P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми като гледам, все си подкарала заглавия със скрит или явен еротичен подтекст, що не гледаш и този за Либидото? B)

Таман ще се навърже с тоя тук, дето смятам да го пропусна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам що, ама филма ми мязаше малко на " Две димящи дула" на Гай Ричи, не че ги сравнявам. Иначе е много забавен, пълна лудница. Kwon Sang Woo и батко Song Seung Hun са яка партия. А на Lee Bum Soo колко му се радвах в тази роля, не е истина. Много му тичаше.

А и да отбележа: бива ли всички да пушеха толкова много и да бяха толкова секси докато го правеха?!! И така като ги гледах, неусетно си опатках и аз половин кутия за час и нещо.

:asian:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интригуващ ми се струва филма,актьорския състав е... Хммм секси .. :)

А кате колкото до теб и пушенето - съмнявам се,че е във филма причината .. хахах

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Любимец до любимеца, мила моя майно льо, идиот до идиота :xaxa: Много шантави, сладки и млади :P

Огромни благодарности за субтитрите :thanks:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Филмчето е имало онлайн опция за гледане: :click:

 

Редактирано от bealonenomore
Добавям в първия пост :)
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...