Jump to content

Finding Mr. Destiny (2010)


lazeto

Recommended Posts

spacer.png


Finding Mr. Destiny (2010)
Страна: Южна Корея
Също така известен като: Kim Jong-Ok Chatgi
Година на излъчване: 9 oекември 2010
Времетраене: 112 мин.
Жанр: Комедия, Романс, Мелодрама
Режисьор: Min Jin Soo, Min Kyu Dong
IMDB
 

Участват:
Im Soo Jung - Seo Ji Woo
Gong Yoo - Han Gi-Joon
Cheon Ho Jin - Seo Dae Ryung
Lee Chung Ah - Ji Hye
Jeon Su Kyeong - Soo Kyung
Ryu Seung Soo - Gi Joon's brother-in-law
Shin Sung Rok - Choi Ki Jang
Jeong Seong Hwa - tour guide
Kim Mu Yeol - employee at airline
Jeong Jun Ha - farmer Kim Jong Ok
Won Ki Jun - Dr. Kim Jong Ok
Lee Je Hoon - Woo Hyung

Резюме: Жена на име Со Джи У (Im Soo Jung) пътува до Индия и там среща първата си истинска любов Ким Джонг Ок. От този момент Джи У не може да забрави тази любов. Връщайки се в Корея, тя се свързва с фирмата "첫사랑 찾기 주식회사" - което означава буквално "Намиране на първата истинска любов ", за да открият Ким Джонг Ок.
Хан Ги Джув (Gong Yoo) започва работа в "Намиране на първата истинска любов", поемайки Джи У като първия клиент на компанията. Двамата пътуват из цяла Корея, за да го намерят, но в процеса на търсенето Ги Джун осъзнава, че започва да се влюбва в своя първи клиент...

 

 

Торент с :subs:

Български субтитри

С английски субтитри

С руски субтитри

Най-после филма с Gong Yoo laugh.gif, как ми се гледаше този човек.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като цяло ми хареса, но очаквах повече. Някак историята не ми допадна.

 

Но поне тук нямаше "допиране на устни по корейски".

 

Иначе, Gong Yoo беше невероятен! С тази зализана коса, очилата и стойката "глътнал бастун"... Как може човек да не му стане фен? :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Леле, доживях да гледам Gong Yoo като загубеняк... и пак си остава сред любимците ми! Много разпускащо филмче, с много добре премерена доза хумор... Всъщност не очаквах да ме изненада така приятно... а мадамата... Мислех, че само моя бретон може да се седи ужасно, ама тя бие по точки. За тези които са отлагали гледането на филма като мен и са чакали български субтитри, сега е момента, просто си заслужава...

Bg sub

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Филмчето много ми хареса!Спокойно,леко без много драма,просто филм за почивка на мозъка.

 

Това,което най ми хареса от него беше самият край.Тя намери точно мъжа-съдба. :) Ето,че този,който е твоята истинска любов не е нужно да бъде първият в живота ти.Хареса ми това,че заглавието на филма е точно по темата,а не както обикновено слагат някое,което да има бегла връзка с филма,но да привлича внимание.

 

 

Гледайте филмчето-заслужава си.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Определено много ми хареса, и то, не само заради Gong Yoo ( заради което го и гледах).

 

Много комични моменти имаше - Gong Yoo го играеше пълен ретард, в смисъл, заюхан такъв, а Im Soo-Jung беше много темпераментна.. :Д

Много ми хареса момента с преобразяването й за мюзикъла - Gong Yoo гледаше като ненормален :д

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хъх неочаквах да е толкова забавен :lol2: задължителен е за гледане :yes:

изкефи ме когато той лежеше на леглото си и подчертаваше с розов маркер нейните думи ..хилеше се като ученичка :i love this:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този свеж филм го гледах в самолета на път за Австралия, явно има защо да са го избрали като един от шестте корейски филма в плейлистата: много позитивен и приятен, дори си заслужи и повторното гледане в следващия самолет на същата компания:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доста приятен филм, макар че очаквах много повече като химия, при положение че главните актьори са двойка и в живота (заради което и гледах филма). Целувките за мен си бях точно допиране на устни, въпреки старанието на известния майстор Гонг Йо <_< Не случайно прякорът на Им Су Джонг е Ice Queen :28558: - явно не може да се отпусне пред камера и това си е! Иначе е добра актриса и танцьорка - това не мога да го отрека :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен не ми допадна особено... действието и самата история ми бяха мудни и скучни.Още повече,че и персонажите не ми харесаха.Навих се заради главните,но се видя,че не всичко,което очакваш ще оправдае очакванията ти.

За пореден път се убеждавам и то все от драми,че японките са луди по главния от Winter sonata ..явно вече има такъв бизнес ..някой кореец да се облече като него и да развеселява японски лелички :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Филмчето ми хареса. Кара те да се усмихнеш. Не знаех, че актьорите са двойка в живота. На мацката разбира се не мога да й запомня името, но Гонг Йо - вече няма да бъркам дали е с Ю или Йо :-) Много ми хареса отново след Coffee Prince, а какви целувки раздава ... Особено ми допадна тази на летището :kissx:

Препоръчвам го за добро настроение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен филмчето ми хареса, много забавни моменти имаше. :P Интересен сюжет, добра актьорска игра - мен ме остави заредена с много приятни емоции :yes::thanks:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 9/22/2011 at 3:58 AM, allisan said:

На мен не ми допадна особено... действието и самата история ми бяха мудни и скучни.Още повече,че и персонажите не ми харесаха.Навих се заради главните,но се видя,че не всичко,което очакваш ще оправдае очакванията ти.

И на мен не ми хареса. Много скучен сюжет, язък за актьорите. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам как съ го изтървала този филм , но почивката от тайландското днес ме зареди с нови положителни емоции ... Никак не  елошо филмчето.Леко и приятно за отмора ... без обвързване както ми харесва ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много сладък филм! Романтика, красиви места и приятни емоции на килограм. Хареса ми! Пак ще го гледам!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...