Jump to content

Моето корейско име


Recommended Posts

Shin Rae Soo

 

Малко тъп въпрос все още съм нова тук ъъ на Rae, е-то четели се? и Soo как се прознася Со или Су?

 

адашка ;) Shin Rae Soo. ( Шин Ре Су)

 

 

- тоя генератор май съм го ползвал преди 6-7 години, само че тогава уж беше японски и тогава ми извади китайско име, което прилича и на сегашното.

Shin Min Min (Шин Мин Мин ) лол , ама и ме уцели, че имам 2 еднакви имена в името.

 

И отново съм Шин... и на 1вото и на генератора... съвпадение?

 

Shin is a Korean family name

Оцели ме, че съм Кореец обаче. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според генератора - Han Min Seul... това Съл накрая не ме кефи, ама кво да се прави.

Според Crunchyroll - Kim Soo Joon... това малко на мъжко ми бие, но сякаш е по-благозвучно от първото.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най ми допада името ,което се получава когато си изпиша името в генератора на кирилица. А именно >> Park Ji Ji . Та аз съм Ji Ji и ми е много приятно :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според таблицата - Sung Sang Soo

Генератора - Shin Seung Sang

 

Някой да помага с произношението на български ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според таблицата - Sung Sang Soo

Генератора - Shin Seung Sang

 

Някой да помага с произношението на български ...

 

Сонг Санг Су

Шин Сънг Санг

 

Тия "г"-та накрая почти не се чуват, да не те плашат ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Генератора - Park Min Rin , Пак Мин Рин е доста страмно, но пък оригинално. Мин Рин - ши :)

Crunchyroll - Lee Hye Ki това И Хе Ги е перфектното име, лесно се ппомни, лесно е за произнасяне ( няма Кьонг в него :) ) има само един проблем - Хе Ги - ши, това като си го произнасям все едно е японско :unsure:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хех доста забавна тема браво на автора =) Та според системата съм Song Ji Wook, а генератора ме изкара Shim Ji Sang! :D Чудих се кое по ми хареса и накрая реших, че ако се представям с такова име да взаимствам и от двете, един вид компромис - Song Ji Sang. Пък и Сонг е фамилията на една от любимите ми героини И Кьонг от 49 days. :panda-145:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...