Jump to content

Моето корейско име


Recommended Posts

Ха ха ... :) .Приятно ми е Han Ji Soo!!! Как ви звучи? :unsure:

Важното е на теб да ти харесва кво значение има мнението на другите? Е освен ако не си суетна личност, в такъв случай - добре се е получило. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Park Dong Sup :wacko: Какво е това,бе?

Не ми харесва :( .Ама никак. Но, все пак...Здравейте, аз съм Park Dong Sup. А пък според генератора; Park Sung Hyo Гледам фамилията ми съвпада, ама и двете ми звучат мъжки(то,щото съм голям спец). Както и да е, казано накратко:Здрасти, аз съм 엘리.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми приятно ми е! Според първото - Jung Hyun Woo /шок и ужас/, според второто - Lee Min Rin /може би е добре да не знам какво означава, ма звучи класи пред първото, направо си е мелодия/.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми приятно ми е! Според първото - Jung Hyun Woo /шок и ужас/, според второто - Lee Min Rin /може би е добре да не знам какво означава, ма звучи класи пред първото, направо си е мелодия/.

 

 

Как да стигна до вторият начин?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздравления за темата, страхотна е :lol:

И така ... привет на всички и от мен, казвам се Kim Ha Soo :lol2: (според първият източник)

Вторият обаче упорито твърди, че името ми било Shin Seul Seul :asian: Иди се чуди на кое да вярваш :lol2: И все пак повечко клоня към първото, по звучно е някак

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как да стигна до вторият начин?

 

 

http://rumandmonkey..../namegen/10981/ или на страница трета в темичката. Silver girl е пуснала линк.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според табличката моето име е Park Soo Gun, а според генератора е Lee Min Yeon, не знам дали са женски или мъжки и дали означават нещо, но 2-то ме кефи повече! :) Така, че и на мен ми е приятно, аз съм Lee Min Yeon :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според табличката моето име е Park Soo Gun, а според генератора е Lee Min Yeon, не знам дали са женски или мъжки и дали означават нещо, но 2-то ме кефи повече! :) Така, че и на мен ми е приятно, аз съм Lee Min Yeon :P

Оооо, това звучи почти като Lee Min Ho :wub: Разбирам защо ти харесва повече :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я да видим за ко иде реч - Choi Sang Wook, пфф ужасно! :(

вярно звучи ужасно :lol: ДОбре ,че не си корейка :P Халосвам се де ))

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...