Jump to content

Моето корейско име


Recommended Posts

Park Sung Hyo -кирилица

Park Ra Ra - латиница

 

това са според генератора

Второто изглежда ... пълна безсмислица.

 

а по таблицата - Dong Hwa

Как се чете може ли някой да каже, че не съм много сигурна?

 

Донг Хуа

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Понеже в тая тема влизам веднъж на високосна, моля който ще ме пита кое как се чете, да пише на ЛС.

 

Гесер, в грешка си, мой човек. Пред И или йотирана гласна ㅅ се чете именно Ш. Гледай като даваш компетентни мнения, поне да са верни. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Язе съм Shin Hyo Hwa, което ако мога да разчиатм на обширните си познания по корейски трябва да е Шин Хьо Хуа...Кефи ма, ама мъжо е Шим, а не Шин...Мъка, мъка.

 

Иначе, ако някой знае на какъв принцип се получават корейските имена, защото например съм забелязвала, че при звезди родени извън Корея и имащи некорейско име им се пише И корейското, което обаче не знам сами ли си го измислят или има няква норма поне в такива случаи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте :) хубавичко си спорите -ням ада ви прекъсвам ,но и аз си видях името: Kang Hyun Sun и искам да попитам как се чете,че нещо не ми звучи много приятно :unsure:

 

Благодаря! Поздрави!

 

 

П.С.: И весело посрещане на 2011г :beer:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Името според това кога си роден - се казвам Park Rae In, ама не можах да намеря къде да си гнерирам истинското ми име,хиххи!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моето е Shin Sang Ra, anyo!

Знам, че е възможно да се кръстиш с корейско име, ама този начин ми е много подозрителен - така доста хора ще имат еднакви имена. Но името ми ми харесва и поне също започва със "С". :P

Според този генератор на корейски имена ( http://rumandmonkey.com/widgets/toys/namegen/10981/ ) пък се казвъм Park Seo Ra. Поне за С-то и Ра-то се повтаряме O_o

 

Цитирам поста на Silver_girl в отговор на Мая - къде се намира генератора за имена.

 

Моето корейско име е Lee Eun Jin, а според генератора се казвам Moon Yeon Ra.

 

Много моля НИКОЙ да НЕ ми казва как се пише или произнася. Понеже съм само среднист - има опасност да не ви разбера :rofl:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От първия сайт ми е Kang Ha Ra.

 

От втория на латиница ми е Cha Sung Chan , а на кирилица е Park Sung Hyo.

 

Може би най - много ми харесва третото име ..

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Такааааа, според сайта - Han Rae Yoo, а генератора ми каза, че съм Lee Min Young :rolleyes:

Харесвам си и двете, но ако трябва да избирам, то предпочитам второто :asian:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По таблицата - Lee Rae Ae :(

 

По генератора - на кирилица - Park Sung Hyo - все пак е по-добре от горното :D

на латиница - Shin Tae Tae - по-зле дори и от първото :blink:

Впрочем интересното е, че излизаше едни и същи резултат без значение дали пише Станислава или Стаси.

Аз си избирам вория вариянт, така че приятно ми е да се запознаем, аз съм Park Sung Hyo :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...