Jump to content

К-рап


Recommended Posts

Има ли фенове на MC Sniper и компания(The Movement Crew) и на Drunken Tiger (Tiger JK) ?

 

 

MC Sniper и компания the Movement Crew (Outsider, DJ Tony G, Double K, BK, TG, Explit и тн.) - Better than yesterday

http://www.youtube.com/watch?v=gTq2wmkfdLI

 

 

 

Jk and Tasha

 

Drunken Tiger - Monster (Feat. Rakka, Roscoe Umali, T, and Rakim)

 

Aко няма такива време е. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всъщност и да има почитатели на К-рап ще ги намериш в темата на - Outsider

 

За другите, пусни тема (кратка биография, дискография, снимки, клипове, текстове - но за различните изпълнители, различни теми) и ще разбереш :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всъщност и да има почитатели на К-рап ще ги намериш в темата на - Outsider

 

За другите, пусни тема (кратка биография, дискография, снимки, клипове, текстове - но за различните изпълнители, различни теми) и ще разбереш :)

 

това са сума ти и неща, само мене сте чакали а? :)

 

ок, скоро предстоящи теми на МС Sniper, Drunken Tiger и по натам за които няма теми, ако има фенове на някой от Crew-то и др. няма тема може и той да пусне. B момента съм капнал да преглеждам, кого освен Аутсайдера случайно се е появил с тема. Таша няма начин да я няма. :) Така или иначе много съм се разписал за вчера и днеска, малко почивка...

 

поздрав за всички с Mc Sniper - PLAY :

(Skit)
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има, има фенове..Drunken Tiger ги обожавам, в частност Tiger JK беше втория кореец, който чух да рапира (на този страненен език) и ми е много мил...а с Tasha, са ми толкова безумно сладки, че забравям вси-те американски двойки....

Слагам една моя много любима, че време днес нямам..но съм с трите си ръце за тема на Tiger JK, поне..

 

И онези добри времена, дето помагаше и правеше истински неща, сещам се за албума на Eun Ji Won и една супер песен:

Не че не твори, но последно време е повече татко сякаш, на което пак се радвам.

Слагам и от МАМА 2010:

http://www.youtube.com/watch?v=Ntuey_6GNJs

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Досега лично аз крап почти не съм открил такъв, който да ми допадне, който да олицетворява понятието субкултура, на който да му кажеш ъндърграунд, хардкор и т.н........мое мнение. Виж за японския хип хоп ( ヒップホップ ) мисля друго

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде и аз влизам в темата :lol:

обожавам Таша, не е правила албум от 2007, но няма голямо значение... невероятен изпълнител.Ето една от най-известните й~~

http://www.youtube.com/watch?v=oeFz_xNqjKI&feature=related

Почитателка съм и на L.M.N.O.P

Както и Gilme

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...