Jump to content

Untouchable


A Love To Kill

Recommended Posts

Untouchable

(TS Entertainment)

untouchable2_jinha1015.jpg

 

Sleepy 슬리피 (Kim Seong Won 김성원)

62129_1370662433285_1433462492_30762649_71996_n.jpg

 

Роден е на - 21.02.1984 година

Висок е - 186 см

Тежи - 75 кг

Кръвна група - А

 

 

The Action 디액션 (Park Kyung Wook 박경욱)

62069_1370663633315_1433462492_30762651_4885098_n.jpg

 

Роден е на - 14.01.1985 година

Висок е - 180 см

Теци - 73 кг

Кръвна група - О

 

Момчетата дебютират през 2008 година спесента "It's Okay", която е в дует с Hwayobi, но иначе първата им песе ефакт още през 2006година.

отличават се с доста приятен рап застъпващ теми, като любовта, приятелстото и живота като цяло ...

Лично мнение:

Доста са търсени за включване в различни песни тъй като са доста добри в жанра си макар и с по- малко опит от хит-мейкърите ;) !

Горещо препоръчвам да се обърне внимание на текстовете им....

 

20110106_untouchable.jpg?w=448&h=459

 

АЛБУМИ!

Untouchable

It's Okay

fxxbo8.jpg

 

Untouchable

Quiet Storm

263ujax.jpg

 

 

Untouchable

Untouchable

9rj8t1.jpg

 

сингъл

Untouchable

Merry Christmas (Untouchable)

 

 

Untouchable

Untouchable 2nd Mini Album

co.jpg

 

сингъл

Untouchable

Merry Go Round

 

 

сингъл

Untouchable

Jiggy Get Down

coverlk.jpg

 

 

За последните албуми - Страхотни са ! ....не е нужно да си луд фен на хип-хопа или R & B за да си харесаш поне две или три песни

Untouchable

Who’s Hot

5240986660d6f0a3b76a.jpg

 

 

Untouchable

Untouchable 3rd Mini Album

coverby.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В тази тема има голямо затише хаха...Попаднах на тях случайно докато гледах предебютните неща на B.A.P .Песента им Tell Me Why от един месец ми е влязла в главата и не излиза..След като през май 2011 пускат  “You You“ която става голям хит двамата влизат заедно в армията през август..Днес двамата ги освобождават. Казват,че ще си вземат лека почивка и скоро ще зарадват феновете си с нова музика от тях. 

Иначе и в армията са изнасяли концерти и са радвали публиката със своите хитове.

Разбрах,че Hwayobi и Sleepy са били заедно около година - 2009 март  официално са го обявили чрез снимки и други неща до към март 2010, когато фирмите им са казали,че са се разделили и са останали само приятели

 

 

 

tumblr_mm3mp1orLm1rnqu5so1_1280.jpg

 

 

tumblr_mm3mh6SzTW1rnqu5so1_1280.jpg

 

tumblr_mm3n7oxcXb1rnqu5so1_1280.jpg

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчетата се завръщат с две песни..


Главната с участието на Andrew Choi  ​за него повече  от тук


И другата им песен онлайн:  Lucky Man (feat. Hwa Young ) 


 


 


На мен ми хареса ~ 


 



Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Засега канала  TS  в YouTube не работи..Такова нещо е ставало и миналата година.


 


Момчетата ще направят завръщане.


Промото от Music Core от днес за другата седмица....


 


http://vbox7.com/play:bf0edffb60


 


Още от 21 октомври пуснаха тази снимка,където се вижда,че заснемат фотосесия/клип


tumblr_mv0a6bitUT1rnqu5so1_500.jpg


 


 


И една снимка  заедно с семейството им: B.A.P  & Secret & актрисата Han Soo Yeon


 


tumblr_mum4czfCBm1rnqu5so1_500.jpg


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Канала на Ts вече работи.


Мини албума : 4-ти мини албум TRAP


Главната песен : VAIN


Клип и албума се очакват да излязат  : 11 ноември


Първата им сцена:  6 ноември на SHOW CHAMPION


 


tumblr_mvq4fvas861sw7zlho1_500h.jpg


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Taзи седмица бяха на повечето предавания:

Сцени по завръщането им:

 

 - SHOW CHAMPION [06/11/13]

Vain feat. Koonta  - MUSIC BANK [08/11/13]

-  MUSIC CORE  [09/11/13]

  - INKIGAYO [10/11/13]

 

Tрак листа също излезе :

 

 

 

 

TRIP
NO MAKE UP
배인 (VAIN) (Feat. KOONTA of Rude Paper)
KEEP IN TOUCH (Feat.도희)
연락 좀 자주해 (Feat.앤드류 최)

 

 

 

tumblr_inline_mvzxgkDnwD1qat3au.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Албума им ми хареса..

И не знам но Keep In Touch много ми допадна и засега я въртя най - много ..

Песента с ANDrew CHo също e вътре.

 


Албума им ОНЛАЙН

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Излезе още един клип, на песента TRIP. Трябва да отбележа, че във Vain много ми допада частта на Koonta има страхотен и много интересн глас и когато беше с тях на музикалните предавания гледах песента без да я превъртам хахахахаха


 



Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчетата с нов сингъл: Take Out заедно с участието на Mayson the Soul.

Видях промо за участието им в INKIGAYO следващата седмица сигурно ще участват и в другите предавания.

 

Песента е направена от продуценския тийм Star Track, които са правили песните на SECRET - Magic и Madonna и на B.A.P. Power и One Shot

tumblr_n7jaazGtDg1rr3mewo1_500.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да сложа едно тяхно интервю от промоциите на Take Out..

 

Да сложа клипчето, което от фирмата са пуснали  за 6-тата им годишнина:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди месец, а може би и два да е било Sleepy качи пост в IG, където написа RIP TS. Дори Йонг Гук /B.A.P/ го хареса това. Тогава си помислих, че може би е напуснал компанията, даже се изкефих, че и той го е направил, но не бях сигурна дели наистина е това. Тия дни обаче почна да излиза информация около това, да напуснал е, но естествено като всичко свързано с тая компания и тази история си е чиста помия.

Най-общо, през април Sleepy подава искане за потвърждаване на недействителността на изключителния му договор с TS Entertainment. Месец по-късно той подава искане за прекратяване на договора. Той твърди: „Агенцията не ми предостави документи относно плащанията и никога не ми показа физическо копие на нашия договор. Вярата ми в тях се разпадна поради фактори като проблеми с управлението. "

TS Entertainment опровергава твърденията и заявява, че са предоставили документите и са платили Sleepy на договорените дати, че Sleepy е видял документите и не е направил възражения по това време, а агенцията вече се стабилизира и се управлява без никакви въпроси.

През юни съда отхвърли молбата на Sleepy да прекрати договора му. На 29 август е открито изслушване по случая и под ръководството на съда и двете страни се съгласяват да се разделят и Sleepy напуска TS Entertainment.

TS Entertainment обаче обвини Sleepy в присвояване, което той отрече на 19 септември той чрез пост в IG.

Off Topic

 

Здравейте, аз съм Sleepy.

Първо, много съжалявам, че ви поздравявам с тази злощастна новина.

Моят изключителен договор с агенцията, който прекарах повече от 10 години, след като дебютът ми беше прекратен чрез правен спор.

В миналото, когато колегите ми съдиха агенцията, аз вярвах на агенцията отново и отново. Въпреки това, след като изпълнителният директор почина миналия април, възникнаха въпроси, които не можах да разбера.

Помолих няколко пъти да ми се показват извлечения от акаунта, но никога не ми беше показан подходящ.

След като ми показа няколко произволно написани страници, сегашното ръководство ми каза, че са ми показали всичко. Дори сега, тъй като не знам как точно са използвани таксите за външен вид, които спечелих по време на промотиране, този проблем не е само мой.

Всъщност, тъй като таксите за управление и наемът за общежитието ми бяха непрекъснато изтласквани назад седем до 12 месеца, аз живеех неприятно с прекъсването на водата и електричеството и в крайна сметка бях изгонен.

Страхувах се да съдя и понеже наемането на адвокат щеше да натовари моето и без това трудно финансово положение, аз наистина работих усилено, за да се справя с него до последния момент. Тъй като обаче агенцията дори беше иззела плащанията ми за излъчване на излъчване от кредитори, аз не можах да го взема и реших да предявя иск.

Чувствам, че е жалко, че сегашното ръководство заяви, че ще предприемат законови мерки срещу мен за присвояване на пари, въпреки че моят изключителен договор вече беше прекратен.

Не съм присвоил пари. Всъщност се опитвам да си възстановя правата, като получа парите, които са ми били задържани чрез съда срещу агенцията. Винаги искам да ви поздравя с добри новини, но понеже не бих могъл да го направя, съжалявам. Няма да се отчайвам обаче. Аз наистина работя усилено всеки ден. Искам да преодолея това и ще го направя.

Благодаря ви, че прочетохте моето мърморене.

 

Затова днес той разкри и разговорите за чат между него и служителите в TS Entertainment, както и копие от изключителния си договор чрез Dispatch.

Off Topic

 

Според документите на Dispatch, първият договор на Sleepy и TS Entertainment заедно е подписан на 10 октомври 2008 г. Срокът на договора е седем години, а съотношението на плащанията е 1: 9 (Sleepy ще получи 10 процента от печалбата, а агенцията ще получи 90 процента) , Това съотношение на плащанията беше приложено към нетните печалби на Sleepy, което означава, че разходите за промоциите на развлекателната му индустрия бяха извадени от общите му печалби преди извършването на плащанията.

Съотношението на плащанията е 1: 9 в областта на музиката, филми, драма и събития, но 5: 5 (50 процента и в двете посоки) в областта на рекламите. Договорът също така посочва, че след третия студиен албум, разпределението на печалбата на изпълнителя в областта на музиката ще нарасне до 20 процента (коефициент на плащане 2: 8).

Dispatch съобщава, че Sleepy в крайна сметка изпадна в дългове, за да покрие ежедневните си разходи, като заема 1,1 милиона спечелени (около 900 долара) всеки месец в продължение на три години. При един инцидент бившият му мениджър открадва авансовото плащане, което TS Entertainment е направила, за да покрие разходите за събитията на Sleepy. TS Entertainment обвини мениджъра и не върна това плащане на Sleepy. Едва когато той навърши шест години от договора си,   Sleepy най-накрая получава първия си бонус.

Dispatch допълнително съобщи, че Sleepy и TS Entertainment са подписали удължаване на договора на 1 февруари 2016 г. Авансовото плащане за това удължаване на договора е 120 милиона спечелени (около $ 100 000). TS Entertainment плаща 5 милиона спечелени (около $ 4000) предварително и обещава да изплаща остатъка в 2 милиона спечелени (около $ 1600) вноски всеки месец.

Съотношението на плащанията е преразгледано за този нов договор, като 45 процента отиват в Sleepy и 55 процента отиват в TS Entertainment. Според анекс споразумение, Sleepy също трябва да получи 60 процента от печалбата от своите телевизионни и радио изяви. Той също трябва да получи 40 процента от нетната печалба от своите търговски изяви.

Той обаче продължава да се бори да посреща ежедневните разходи, включително вода, газ и електричество за дома си. Наемът му също и му е казано да напусне къщата си, от наемодателя. Проблемът е в месечната вноска на авансовото му плащане, която TS Entertainment обеща да направи. TS Entertainment силно противоречи на плащанията и често пропуска един месец и плаща два пъти следващия месец.

Според записите в чата, получени от Dispatch, Sleepy често е трябвало директно да отправя петиции към агенцията си относно месечните си плащания. Той им разказа и за финансовите проблеми на домакинството си и предостави фото доказателства. Освен това Dispatch посочи, че авансовото плащане по договор е трябвало да се извърши при подписването на договора, а не на месечни вноски.
Sleepy твърди в съдебното си дело, че агенцията е преизчислила разходите си и е преизчислила печалбите си. Той заяви, че през последните 13 години е спечелил около 200 милиона спечелени (около 167 000 долара). Изключвайки бонусите и авансовите плащания, той е направил около 120 милиона вона (около 100 000 долара). Това стига до по-малко от 10 милиона вона (около 8000 долара) годишно.

Междувременно TS Entertainment твърди, че Sleepy е спечелил пари чрез реклами в Instagram, без да споделя това знание с агенцията си. Той твърди, че е говорил за това по „Радио Стар“ и че агенцията му е била наясно със спонсорските му дейности.

 

Аз като прочетох всичко това, направо се чудя как се е задържал толкова време там. И тия имат наглостта да заплашват, че ще го съдят.

Тая компания е пълен ужас...Ето днес илезе наяве, че и Nahyun и Sumin от SONAMOO, женска група от тая компания са изпратили сертификат за съдържание на TS Entertainment, за да прекратят договорите си още през май.

Off Topic

 

Съобщава се, че TS Entertainment отказа да извърши сертифицирането на съдържанието, а Nahyun и Sumin заведоха дело през август, за да потвърдят несъществуването на техните изключителни договори.

Юридическата фирма, която отговаря за случая, потвърди доклада пред Star News и каза, че TS Entertainment все още не е отговорила на подаването. Адвокатът добави, че Nahyun и Sumin ще изчакат до началото на октомври за отговор, преди да продължат други действия, определени от съда.

Попитан за изявление, TS Entertainment отговори: „Потвърдихме, че Nahyun и Sumin са завели дело срещу нашата агенция, твърдейки, че изключителният ни договор не съществува. Ще организираме официален отговор възможно най-скоро. “

 

 

Освен тези две момичета и Sleepy агенцията урежда делото си с друг бивш артист Jun Hyosung, по-рано тази година, но заяви, че възнамеряват да заведат още едно дело срещу нея. Агенцията също обяви намерението си да продължи съдебни действия срещу Song Ji Eun, която прекрати договора си с тях през април.

 

А въпросната Song Ji Eun, бивш член на женската група Secret показа подкрепа за Sleepy. На 21 септември тя сподели пост в IG към новия сингъл на Sleepy “Dispute”.  в който участва Bang Yong Guk / B.A.P/, който напусна TS Entertainment, когато договорът му с тях изтече миналия август. Текстовете на песента са написани от Sleepy и Bang Yong Guk и са директно насочени към агенцията, като текстът е „Yo TS почивай в мир“ и „Тези, които са извършили престъпление, трябва да бъдат наказани. Медиите и обществеността не вярват на техните истории. "

Заедно с постта, Song Ji Eun цитира текстовете „Направи правилно“ и включи # „Sleepy“ и „Dispute“.

Off Topic

 

 

 

Много дълго стана, но тия са за убиване в тая компания. Мисля си, почти всичките им артисти ги съдят и те все още се имат за невинни.То бива наглост, ама тяхното. 

Не се учудвам, то какви неща съм чела за отношението им към B.A.P. От всичко най ме хваща яд, че развалят такива хубави групи. Радвам се обаче, че тия момчета и момичета вече нямат нищо общо с тях... Само моите сладурчета TRCNG са още там, но пък ако напуснат или тия от TS вземат, че фалират сега, като остават без хора, то и те, тоест TRCNG най-вероятно ще се разпаднат... Интересно ми е защо други компании не помагат в такъв случай, в смисъл да привличат тия групи или нещо такова, вместо да казват тия са стари или пропаднали, по-добре да правим нови, отколкото да се занимаваме с тях. И така работата на тези момчета или момичета просто отива на вятъра, и по-лошото-мечтите им... Взех да разсъждавам тук, но честно казано това ми е болна тема, това отношение там в Корея...

 

Приключвам, тия дни ще гледам да добавя каквото липсва в тази тема, за Sleepy обаче, др. момче от Untouchable за него нищо не намерих, а пък предполагам, че и дуета отдавна вече не съществува, така че... И песента с Йонг Гук ще кача...И сори за романа, дето написах...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...