Jump to content

Първият корейски сериал по българска телевизия


Recommended Posts

А стига бе - туку що видях реклама на ''Ирис'' по БиТиВи.

Ще се излъчва в национален ефир и то май в праймтайма.

Дано не съм се объркала, че така се втрещих като видях рекламата.

Значи все пак ''Хиляди пъти любов'' постигна целта си.

 

да, значи не съм се объркала, ето инфо My link

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не си, не си, и аз го видях. Сезонът е отпускарски, но пък и беден откъм интересни неща за гледане, така че се надявам да го гледат доста хора. :es: Мисля, че е отличен избор.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

IRIS е много голям, само че като ги знам пак ще направят дублаж и ще прецакат всичко.... мн ми е чудно как ще звучи ТОП дублиран... ;) а най-добре ще ония дългия и плешивия да го махант завинаги и това да си стане запазена място за КПОП ;) и след 1-2 години Мюзик банк да правят изнесен запис тука... хехе замечтах се ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Леле,страхотна новина. Верно само да не прецакат много нещата с бг дублажа,но пък това е най-малкото зло. БтВ - прайм тайм - може ли да има по добра новина :) А и сериала си е меко казано,страхотен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еййййй, браво, браво :es: . Добър избор :yes: . Вярвам, че този път ще има повече заинтригувани и по-специално от мъжката част на зрителите. А колкото до дублажа, ако го има, все пак за несвикналите с корейската реч като нас ще е по-добре, какъвто и да е той.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

IRIS е много голям, само че като ги знам пак ще направят дублаж и ще прецакат всичко.... мн ми е чудно как ще звучи ТОП дублиран... ;) а най-добре ще ония дългия и плешивия да го махант завинаги и това да си стане запазена място за КПОП ;) и след 1-2 години Мюзик банк да правят изнесен запис тука... хехе замечтах се ;)

Че той ТОП имаше ли реплики :unsure:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ОЛЕЕЕЕ !!! Не мога да повярвам!!!! Наистина ли ще дават любимият ми сериал по БиТиВи!!! направо крещя от радост!!!

Сепер! Край на турските сериали! :es:

 

Гледала съм го и ще го гледам още 1000+ пъти и пак няма да ми омръзне!

Само дано дублажът е поносим, че на Хиляди пъти любов не можах да го понеса!

 

Както и да е отивам да разпространявам новината на всеки познат! :up:

 

:asian:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Че той ТОП имаше ли реплики :unsure:

Имаше две-три там.

 

А колкото до новината... много се радвам. Чудесен избор са направили, а и наистина е по-добре, отколкото да дават "Шоуто на Слави" :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като за първи сериал по национална телевизия изборът наистина е отличен. Остава въпросът с превода и дублажа-честно казано страх ме хваща като си помисля какви могат да ги надробят. Но да стиснем палци и да започнем зарибяването, т.е. пропагандата. :yes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

странното е, че няма новини за сериала в официалният сайт на БиТиВи!

а по принцип винаги пускат по нещо за очакване!!!

 

Много странно! И реклама не съм виждала, но може би просто съм я пропуснала- щом вече някои хора са я видели!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз точно това си мислех...Как може толкова скоро да започва, а никъде да няма друго инфо, особено в сайта на телевизията по която ще го дават. Изгледах хиляда реклами по БТВ, нарочно го пуснах, но засега не са я давали. Дано я хвана по някое време.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

значи не съм единствената!

 

Много ми се иска да не е някаква грешна новина и накрая да се окаже само слух!

 

Наистина ми се гледа сериала! И аз пуснах БиТиВи и само чакам рекламите да дойдат!

 

Ако я видя ще съобщя веднага!

Стискайте палци да не е само слух!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди малко на една от рекламите споменаха, че Шоуто на Слави ще е до 29 Юли..Тоест, не че са го казали така, но на рекламата показваха разни кадри и тая дата... края на Юли. Може би наистина не е само слух и наистина ще го изместят с "Ирис", за което наистина стискам палци. Но ако беше грешна новина, защо им е на хората да лъжат или да всяват напразни надежди на аудиторията. Наистина имам доброто предчувствие, че ще го дават!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Корейският полуостров е единствената останала разделена държава в света. САЩ, Русия, Китай и Япония – великите сили, ограждащи Северна и Южна Корея, са в непрестанно политическо и военно напрежение заради ядрената политика и шестстранните преговори. Сериалът "Ирис” разказва историята на двама специални агенти, посветени в рискована мисия за предотвратяването на втора Корейска война. Ким Хун-Джун и Джин Се-у са приятели от детинство. Неразделни, както винаги, те се присъединяват към 707-и Батальон за Специални Мисии.

Без да осъзнават, те са се влюбили в едно и също момиче. Една нощ Ким и Джин са отвлечени от базата си и откарани в секретно отделение. След дълго изтезание за проверка на издръжливостта им, двамата са вербувани да станат агенти на корейските тайни служби. Тогава Ким и Джин разбират, че тяхната любима е агент под прикритие, който търси нови попълнения в тайните служби. Мисия му обаче не е призната дори от корейското правителството.

Полето им на изява е скрито от обикновените хора. Няма организация или закон, който да ги защити, защото те действат против човешкия инстинкт, за да спасят животи. Правителството отказва да признае тяхното съществуване. Те могат да разчитат единствено на себе си, за да оцелеят.

Но едно нещо излиза от техния контрол. Най-голямата опасност и табу за тези перфектно тренирани агенти е любовта. Ще успеят ли двамата приятели да преодолеят чувствата, за да спасят живота си, зрителите на bTV ще разберат от новия корейски сериал "Ирис” от 1 август, всеки делничен ден от 22:30 ч. по bTV.

 

информация bTV

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ДА, ДА , ДА!!! Видях рекламата, току що! Страхотно...Ах, наистина ще зариби бая народ, предчувствам го. Направо подскочих от радост.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Wowwwwwwww!!! Yesss!

 

СУПЕР НОВИНИ! Сега вече се успокоих!!!! И крещя от радост! Супер! Лятото ще е страхотно!

Щом го обявиха вече официално и има новини и реклами - ВСИЧКО Е СИГУРНО!

 

Значи се притеснявах за нищо! Няма значение!

Сега остава само да видя рекламата- как може да съм я пропуснала ? <_<

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Направо не мога да повярвам, че БиТиВи са закупили този сериал!

Наистина добър дори отличен избор! Сигурна съм, че ще има висок рейтинг!

Браво за избора- ще има много доволни и мисля, че за в бъдеще ще се пускат много повече нови и интересни азиатски сериали!

 

IRIS наистина е добро начало и мисля че ще заинтригува много хора!

Актьорите са страхотни и талантливи- едни от най- добрите, а историята е невероятна и интересна!

Наистина препоръчвам на тези, които не са гледали сериала да го направят, защото няма за съжаляват!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...