Jump to content

Liar Game: The Final Stage (2010)


Recommended Posts

Eто го и в торрент файл. клик

Искам да го гледам,а нямам много свободно време.Така че и аз ще изчакам българските субтитри :) Благодаря предварително :Р

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

може ли преводача на филма да каже до къде е превел субтитрите в % и да ги очакваме ли преди коледа или като новогодишен подарък благодаря предварително

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отказах се да го превеждам, защото съм твърде зает. Превел съм първите 25 минути и ако някой иска да го довърши, може да ме потърси, за да му ги дам. Ако не се намери желаещ, ще трябва да почакате първо да довърша Slave Hunters, който ми е приоритетен, и тогава ще приключа и този. Съжалявам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е , щафетата бе предадена на мен !

Заемам се с превода , но да предупредя че това ми е първия ''проект'' . Вече започнах и за сега ми е лесно - пък и имам много свободно време ... Стискайте палци ! :)

Благодаря на Ragnos за съветите !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е , щафетата бе предадена на мен !

Заемам се с превода , но да предупредя че това ми е първия ''проект'' . Вече започнах и за сега ми е лесно - пък и имам много свободно време ... Стискайте палци ! :)

Благодаря на Ragnos за съветите !

С риск да прозвучи банално и да повторя съветите на Ragnos ( нещо не ги видях ) бих те посъветвал да прегледаш английските субтитри има доста добри такива. Желая ти успех в трудното начинание :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъй като не намерих тема за този филм в раздела със субтитрите, ще попитам тук.

Може ли да ми кажете (hris или който там се занимава с това) до къде сте стигнали с превода и кога горе-долу да го очакваме, защото брат ми напира да го гледа и не знам дали да чакам вашите субтитри или да го преведа сама.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъй като не намерих тема за този филм в раздела със субтитрите, ще попитам тук.

Може ли да ми кажете (hris или който там се занимава с това) до къде сте стигнали с превода и кога горе-долу да го очакваме, защото брат ми напира да го гледа и не знам дали да чакам вашите субтитри или да го преведа сама.

До края на седмицата ще са готови :) Съжелявам за закъснението ! Само че , няма да имат редакция - още не съм наясно на кого да ги изпратя за това

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за отговора. Радвам се, че си успял/а да се справиш толкова бързо ^^

 

ПС: След ъплоуда на субовете, ще помоля модераторите да изтрият постовете ми, тъй като не са свързани с темата. Благодаря

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако не сте намерили редактор на този филм, мога аз да се заема. Не намерих темата за субките, за това пиша тука.

Ooo ще бъда много благодарна ако се заемеш с редактирането !!

Неделя най-късно ще се свържа , за да ти ги предам :)

А ако има възможност за по-нетърпеливите да се пуснат тогава субтитрите - ще е супер

Извинявам се за закъснението - но бях болна и такам...

Май вече си намерих редактор !!! :es:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преводът е напълно завършен. Преводачката предаде щафетата. Остана да се направи редакция и КК, другата седмица ще се качи най-вероятно. Така че, още малко търпение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уж щяха да бедат кадачени субтитрите тая седмица кажи-речи вече свърши, а субтитри още няма :subs::( :( :( :( :(

Когато започнеш да правиш субтитри, ще разбереш, че нещата не са само черно и бяло.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уж щяха да бедат кадачени субтитрите тая седмица кажи-речи вече свърши, а субтитри още няма :subs::( :( :( :( :(

Абе аз не разбирам едно нещо. Слаед като си толкова нетърпелив/а, ами има и английски субтитри. Гледай с тях. Ако английският език не е зик, който владееш, потърси субтитри на други езици. А ако и това не е вариант за теб, ами просто търпеливо изчакай, без да се държи сметка, на коякой, който върши нещо съвсем добровлоно и без дивидент от това. Не е нужно да се дава зор излишно. Все пак всеки има и личен живот, нали? Нищо лично към никой, просто изказвам мнение, с което по никакъв начин не искам да засягам никого. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моля за още малко търпение. Грипът е виновен :lol: обездвижи ме и физически и психически за няколко дни, за което време бях планирала да довърша субките. А те на свой ред също имат трески за дялане. Ще ви държа в течение как вървят нещата. Ще се уверите, че си е заслужавало чакането.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...