Jump to content
elyon

OROCHI в София

Recommended Posts

въпрос : Кои са мъжете и жените в групата ? Обеден съм че има и от двата пола

Кога ще се разбере къде ще се провежда концерта ,както и час? :rolleyes: Определено не е за изпускане , все пак са ЯПОНЦИ :lol:

Така..аз се поразрових малко намерих скайпа на Кохаку и попитах за цена, а те взеха че ми отговориха :D честно казано не го очаквах:

[00:42:53] KOHAKU MUSIC каза: hi...tickets will be 9 euro ( in leva) available at eventim

[11:50:48] Reila каза: thanks :)

:rolleyes: а сега някой да ми го преведе? :lol: предварително благодаря :blush:

Така..аз се поразрових малко намерих скайпа на Кохаку и попитах за цена, а те взеха че ми отговориха :D честно казано не го очаквах:

[00:42:53] KOHAKU MUSIC каза: hi...tickets will be 9 euro ( in leva) available at eventim

[11:50:48] Reila каза: thanks :)

:rolleyes: а сега някой да ми го преведе? :lol: предварително благодаря :blush:

Цената, доколкото разбирам ще е равностойна на 9 евро (в лева значи около 18) и ще са налични в Евентим ;).

С всеки ден японските концерти в България поскъпват xD кризата ги лови и тях :lol:

въпрос : Кои са мъжете и жените в групата ? Обеден съм че има и от двата пола

следващия :D за сега Гилд изглеждаха най-нормално , тепърва почват изненадите :P

няма как, ще се ходи :D:D само дано тоя път сме някъде на по-широко място :rolleyes:

Надявам се да няма проблем,че нямам 18 все още..:(

Надявам се да няма проблем,че нямам 18 все още..:(

:o Дано да няма, че аз съм на 12... за съжаление ще бъда с предружители <_< каква по-голяма досада от това... -_-

аз още от сега им казах на родителите ми - ще се правя че не ги познавам :D излагация :blush:

дааа..тва с придружителите е най - досадно -.- аз съм на 13 и половина, да бяха изчакали 6 месеца нямаше да имам нужда от придружител -.- сега си търся някой над 18 да дойде с мен, че някакси не ми се ще с майка ми -.-

М да, явно пак ще си правя компания с някоя майка, като на GUILD :) лошо няма все пак и аз съм такава. За съжаление ако е на 22 април, това е първия ден от великденските празници и си мисля, че много хора няма да са в София. Впрочем коментарите са :lol: , доста се посмях...

Здравейте отново, забравих да спомена нещо, което ми се въртеше в главата относно датата за концерта, естествено ако я потвърдят. Знам, че има няколко човека от Благоевград, аз по това време ще съм там и ако искат да идват на концерта, могат да пътуват с мен, като най вероятно ще е само за вечерта и после се връщам. Има къде да се и спи. Пишете съобщение ако Ви устройва. Може да се видим и в Благоевград:)

Хора, просто ме разбивате с тези коментари. Не мога да разбера като не ви харесват защо ще идвате на концерта? Както Зенит каза "Какво като са японци?"

Че даже и придружители ще си търсите, за да идете на нещо, което не Ви харесва.... Тц, тц, тц....

И не, не са сложили един човек два пъти. Това просто са двама различни човека. Имат член Мицухиде - басиста им. Ранмару няма да идва въобще, тъй че не го чакайте. И моля ви, тъй като едва ли моя пост ще ви направо някакво впечатление, поне им научете имената преди концерта.....

Мен пък ме кефят.Грозни,не грозни,кич или не...Бая зомбоиди,обаче сега,хем ми се слушат песните,хем ми се гледа сеир.Ако ще е на мини-футуристична сцена ми е много интересно как ще размятат мечове без някой фен(добре де,явно ще е фенка като гледам коментарите :D )да се размине с поне няколко удара.

Иначе мен лично освен музиката ми е интересно и къде свирят,защото ми попадна австралийски сайт(а не ми се вярва славата чак толкова да ги предшества).

Какво да кажа,не отивам за фенсървис,надали ще им науча имената,защото ме интересува основно музиката.Но и не ми се ще да съдя другите,който каквато причина има да отиде-да ходи.Вярно е,че не ми харесва някой да ходи на място където не му се ходи,само защото групата е японска.От друга страна,не е като да идват много кабуки групи, и това е ясно.

Дано стане хубав концерт,дано не смачкам някое дете в блъсканицата(На Гилд настъпих някого доста слонски,извинявам се искрено за което :D )

А има ли някакви новини за концерта? Място, час? Цената на билетите и мястото, на което ще са налични, потвърдени ли са?

Здравейте и мен ме интересува откъде може да се купят билети. Ако някой има информация нека да драсне. Благодаря предварително!

До колкото разбрах ще е в Rock Theatre (на ул.Манастрирска No.35) http://www.rocktheater-bg.com/

билети ще има скоро на eventim.bg