Jump to content

OROCHI в София


Recommended Posts

Ха-ха! Развеселиха ме! Казаха "Добър ден!" Чакаме ги!

С това облекло Ушиуака ми прилича по-скоро на Санзо.

Ето едно интересно интервю с тях. Личи си, че не са същества от нашия свят...

Линк

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мм задължително ли е непълнолетните да ходят с придружител?

Лицата под 18 г. нямат проблем да са в клуба до 22:00 часа. (Тези,които имат 14 предполагам)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

то и аз ще ходя :)) даже ми идват в квартала :Д:Д искате ли да се съберем нещо по-рано или направо който както дойде...

Брутал защо са ти три билета? :unsure:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

след това обяснение не звучи вече токлова странно по-горният ти пост :D;)

някой ще сподели ли горе-долу към колко смята да се замъква до фестивална? :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз ще ходя,събрахме се компактна групичка.Остава само да измислим с какво се стига до фестивална,но и това е лесно :)

Иначе готина идея да се съберем някъде предварително, glorfindel133 след като ти е в квартала сигурно може да измислим и място.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами току що видях, че ukio ми е писала да се видим към 2 на Плиска. Ако искате всички от форума там да се видим :))

а ако искате сами да идвате просто хванете 72 от Плиска за три спирки (вижда се един храм от отсрещната страна) и сте там- той клуба е нов (не е особено видим поне според мен) с дървени маси и пейки отпред....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съжелявам за двойния постинг, но за да се прочете го правя така..та сори

Сега първо, оказва се, че ще пътувам в провинцията и тръгваме към 7 в петък, т.е. няма да мога да съм на концерта.:(

Ще дойда в два на Плиска в два да ви видя и да ви заведа до мястото така, че не се притеснявайте за това.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

почти никой от форума не познавам и не знам как ще ви позная ако се събирате,а така се получи,че трябва да съм самичка :D

само тези,които си се познавате ли ще се видите преди това,за да не се получи да се довлека неканена ? :D :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...