Jump to content

OROCHI в София


Recommended Posts

Така..аз се поразрових малко намерих скайпа на Кохаку и попитах за цена, а те взеха че ми отговориха :D честно казано не го очаквах:

[00:42:53] KOHAKU MUSIC каза: hi...tickets will be 9 euro ( in leva) available at eventim

[11:50:48] Reila каза: thanks :)

 

:rolleyes: а сега някой да ми го преведе? :lol: предварително благодаря :blush:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така..аз се поразрових малко намерих скайпа на Кохаку и попитах за цена, а те взеха че ми отговориха :D честно казано не го очаквах:

[00:42:53] KOHAKU MUSIC каза: hi...tickets will be 9 euro ( in leva) available at eventim

[11:50:48] Reila каза: thanks :)

 

:rolleyes: а сега някой да ми го преведе? :lol: предварително благодаря :blush:

 

Цената, доколкото разбирам ще е равностойна на 9 евро (в лева значи около 18) и ще са налични в Евентим ;).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С всеки ден японските концерти в България поскъпват xD кризата ги лови и тях :lol:

въпрос : Кои са мъжете и жените в групата ? Обеден съм че има и от двата пола

следващия :D за сега Гилд изглеждаха най-нормално , тепърва почват изненадите :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Надявам се да няма проблем,че нямам 18 все още..:(

:o Дано да няма, че аз съм на 12... за съжаление ще бъда с предружители <_< каква по-голяма досада от това... -_-

аз още от сега им казах на родителите ми - ще се правя че не ги познавам :D излагация :blush:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

дааа..тва с придружителите е най - досадно -.- аз съм на 13 и половина, да бяха изчакали 6 месеца нямаше да имам нужда от придружител -.- сега си търся някой над 18 да дойде с мен, че някакси не ми се ще с майка ми -.-

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

М да, явно пак ще си правя компания с някоя майка, като на GUILD :) лошо няма все пак и аз съм такава. За съжаление ако е на 22 април, това е първия ден от великденските празници и си мисля, че много хора няма да са в София. Впрочем коментарите са :lol: , доста се посмях...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте отново, забравих да спомена нещо, което ми се въртеше в главата относно датата за концерта, естествено ако я потвърдят. Знам, че има няколко човека от Благоевград, аз по това време ще съм там и ако искат да идват на концерта, могат да пътуват с мен, като най вероятно ще е само за вечерта и после се връщам. Има къде да се и спи. Пишете съобщение ако Ви устройва. Може да се видим и в Благоевград:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хора, просто ме разбивате с тези коментари. Не мога да разбера като не ви харесват защо ще идвате на концерта? Както Зенит каза "Какво като са японци?"

Че даже и придружители ще си търсите, за да идете на нещо, което не Ви харесва.... Тц, тц, тц....

И не, не са сложили един човек два пъти. Това просто са двама различни човека. Имат член Мицухиде - басиста им. Ранмару няма да идва въобще, тъй че не го чакайте. И моля ви, тъй като едва ли моя пост ще ви направо някакво впечатление, поне им научете имената преди концерта.....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мен пък ме кефят.Грозни,не грозни,кич или не...Бая зомбоиди,обаче сега,хем ми се слушат песните,хем ми се гледа сеир.Ако ще е на мини-футуристична сцена ми е много интересно как ще размятат мечове без някой фен(добре де,явно ще е фенка като гледам коментарите :D )да се размине с поне няколко удара.

Иначе мен лично освен музиката ми е интересно и къде свирят,защото ми попадна австралийски сайт(а не ми се вярва славата чак толкова да ги предшества).

Какво да кажа,не отивам за фенсървис,надали ще им науча имената,защото ме интересува основно музиката.Но и не ми се ще да съдя другите,който каквато причина има да отиде-да ходи.Вярно е,че не ми харесва някой да ходи на място където не му се ходи,само защото групата е японска.От друга страна,не е като да идват много кабуки групи, и това е ясно.

Дано стане хубав концерт,дано не смачкам някое дете в блъсканицата(На Гилд настъпих някого доста слонски,извинявам се искрено за което :D )

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте и мен ме интересува откъде може да се купят билети. Ако някой има информация нека да драсне. Благодаря предварително!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...