Jump to content

OROCHI в София


Recommended Posts

На 22 април 2011 в София ще се проведе концерт на групата OROCHI (инфо взето от официалния сайт на Kohaku Music).

 

l_b7adfc60c16948039cd2b88184d0bb0f.jpg

 

Ето и официалния сайт на групата :)

 

Аз лично направо не мога да повярвам, че това се случва отново, при това по-малко от година след GUILD. Да си призна, отново не съм запозната с групата, въпреки че като име май съм ги чувала, но този път поне имам време за наваксване с материала :P Визията им е малко странна (особено на този с розовата перука), ама все ще се преживее някак. А песничката, която се върти на сайта, също е доста заразителна :)

 

 

Билети - Eventim

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е добре, малко повече се раздвижи българската ъндърграунд сцена. Дано интереса бъде по голям от обичайните 200 човека. Е там сме B) И да се радваме на колорита но още такива групи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е да естествено, че ще са те -_- -_- ...ще ги видим как ще се представят този път..

 

Иначе сме там...аз знам за тези господа от доста време...определено са по-различни и ще ми е интересно да ги видя...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз много се надявам този път мястото да е по-широко. Иначе с този техен стил направо си представям някой от тях размахва декоративен меч, част от реквизита, и нечия глава хвръква :lol: Или просто как фенгърлите се нахвърлят на готините дрешки xD

 

А на мен ми е интересно дали имената на членовете на групата са специално подбрани или е просто случайност. По-скоро първото. Имам предвид, че имената и на четиримата съвпадат с имена на исторически личности - USHIWAKA (Ушивака, рожденото име на Минамото-но Йошицуне), RAN-MARU (Ранмару, един от най-верните следовници на Ода Нобунага), YUKIMURA (Санада Юкимура, много известен самурай), GENJI-BOTARU (буквално вид светулка, кръстена на един от най-могъщите и влиятелни родове в японската история - Генджи (源氏), или другото име, под което е известен рода Минамото (源)).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този със самурайският меч е най-култов. Поне на мен най-много ми харесва....

 

Прости за невежеството ми, ама тоя кой по-точно е от онези 4-та от постера по-горе? :blink:

 

Толкова не изглеждащи на живи хора същества не съм виждала, така че ще дойда да гледам сеир със сигурност!!!

Даже ме зарибиха :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интересен въпрос ;ДД

 

този до момчето със синята коса би трябвало да е ... ;ДД

 

l_394f8a8f88484517a317fa48b183ceb3.jpg

 

l_6688f2c44d5043b6b896d8880491644f.jpg

 

тук например...само розовия мога да разпозная

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А, и синекосия се познава - този долу в средата, дето свири на нещо (или поне аз така мисля). А този с меча на първия постер би трябвало да е този горе вляво, виждат му се леко обеците на устната ;)

 

Иначе като поразгледах малко техни снимки и клипчета от предишни лайвове се поуспокоих, че всъщност няма да излязат на сцената с интересните шарени перуки :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма как да е този горе вляво. Виж снимката на 4-мата от сайта...не може да сложат един човек 2 пъти ;Д

 

l_205ae479094c4fcb8c56c8e9b08cac2f.jpg

 

ето още една по-голямка ;Д

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имах предвид снимката от първия ми пост ;) Там не са подредени като на твоята снимка :) А както и да го гледам, все виждам там едни обички на устната :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

elyon, браво за откритието на историческата нишка в имената им. Знаех си, че имат връзка с Яматано орочи. Те задълбават дори в митологията чрез избора на думата Орочи. Това е 8-главата змия, която е убита от древния бог Сусано-о.

На мен ми заприличаха на Кагра, когато разбрах, че комбинират рок с традиционно звучене. А и някои от костюмите им са подобни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не мисля, че за момента има обявено каквото и да е. Има доста време все пак. То и за Гирудо колко време преди самия концерт се разбра окончателното място и време, преди това имаше промени и т.н. За цените... Предполагам, че пак ще е нещо от сорта на 14-15лв., но нищо не мога да потвърдя за момента.

 

Наистина има доста традиционни неща у тях. Много ми беше странно да гледам хора, облечени в кимона и свирещи на електрически китари xD

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имах предвид снимката от първия ми пост ;) Там не са подредени като на твоята снимка :) А както и да го гледам, все виждам там едни обички на устната :28558:

 

мда и аз имам предвид снимката от първият пост...Ако този със самурайският меч е горе вляво, то на снимката в сайта излиза, че са го сложили два пъти http://www.kohakumusic.com/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Tия са сто на сто нарутарди :lol:

 

Ако пак сме в ейнджъл харт се заричам, че ще отвлека на собствениците детето и ше изискам да разрушат ненужните стени, ама да не се блъскам с 13годишни.

 

Ма са бая грознички всичките поне на снимки. Единям мяза на Урсула и Ерик Екзотик в едно.

 

С розовата коса е китарист, залагам си ухото за това. А първият е вокалът. ВСИЧКИ вижуъл вокалисти все едно една майка ги е раждала, не знам как става...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може да са грозни, ама имат цветни коси и мечове! :). Аз пък мисля, йобо, че са гледали Инуяша laugh.gif - те там има много дракони и прочие. Като цяло кимоната им ме радват.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...