Jump to content

IU


Zenith

Recommended Posts

Ако ви попитат как изглеждат феите през 21 век. :wub:

 

И да, знам, че Поемата е публикувана на предната страница, но моля ви, вижте текста, ако сте го пропуснали. 

Красиво, силно, тъжно, прекрасно. 

Плача и съм благодарна едновременно. 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес съм на вълна Джи Ън, както е истинското име на IU. Абонирах се за YouTube канала й, радвах се и се смях с нея. 

Та аз знам, че отдавна е в индустрията, тази година чества 11 г., но тук споделям видео от 10-тата годишнина, от миналата година. 

Моля, запознайте се с най-красивия шемет в кпопа. :D

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

IU се премести в нова агенция...

Днес бе обявено, че тя е подписала с EDAM Entertainment, нова компания, създадена от Bae Jong Han, нейният мениджър от 12 години.

Заедно с IU, всички нейни служители, известни като "IU Team" от предишната й компания Kakao M, се преместват заедно в EDAM Entertainment.

Kakao M също е инвестирала в EDAM Entertainment и ще осигури поддръжка на агенцията, за да расте стабилно като дъщерно дружество на компанията.

IU наскоро приключи азиатското си турне и се подготвя за предстоящия си филм „Dream“.

Източник: :click:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

IU си партнира със Suga /BTS/ за предстоящото й завръщане!

Днес нейната агенция EDAM Entertainment обяви, че следващият месец певицата ще направи своето дългоочаквано завръщане.

Представител на агенцията заяви: „IU ще пусне дигитален сингъл на 6 май, а също така ще пусне и музикално видео заедно със своята музика.“

EDAM Entertainment разкри също, че IU си сътрудничи със Suga /BTS/ при създаването на нейната предстояща песен. Изтъквайки, че IU и Suga са на една и съща възраст, агенцията коментира: „Като музиканти на една и съща възраст, двамата изпълнителя бяха в състояние да се свържат един с друг и да я използват като основа за обмен на мнения. Те създадоха своя уникална синергия, която е отразена в песента им. “

IU вече завърши снимките на музикалния клип към новата песен, който агенцията й описва като различен по стил от предишната й музика. Певицата също участва лично във всеки етап от производствения процес, от композирането на музиката и текстовете до очертаването на цялостната концепция за сингъла.

 

Off Topic

 

 

 

Това ще бъде готино, тя както пее по-бавни, нежни песни по принцип и той с неговия бърз рап, аз вече чакам да видя какво ще се получи...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И видео тийзър има...

IU X SUGA '에잇 Eight (Prod. & Feat. SUGA of BTS 방탄소년단)' Official Moving Teaser

 


 

Off Topic

 

IU Digital Single <에잇(Prod. & Feat. SUGA of BTS)> Moving Teaser

#IUxSUGA #아이유 #eight #에잇

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много ми харесва и се радвам, че не е балада. Само субките ми липсват, сигурна съм, че текста е хубав.

Ех, как ме радва това момиче. :)
 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на мен ми хареса..Пък и двамата добре се допълват.

Прочетох,  че е възможно песента да е  трибют  за една от най - близките и приятелки Sulli ..

Феновете смятат, че момичето с бялата рокля е сама Sulli , a числото 8 представлява годините от тяхното запознанство и приятелство.

Смята се също, че друга песен на IU е написана отново за Сули - Red Queen , която излезе преди няколко години.

Също така бивш асистен и стилист на Сули е бил на сета при  заснемането на клипа.

 

CW5A2773.jpg

Off Topic

CW5A2035.jpgCW5A1959.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...