Jump to content

Корейски групи дебютирали през 2010-та година


  

63 гласа

  1. 1. Коя група дебютирала през 2010-та година най-много харесвате?

  2. 2. Мислите ли, че тези нови групи ще успеят да задържат популярността си дълго време?



Recommended Posts

Коя група, дебютирала през 2010-та година, харесвате най-много? Гласувайте ^______^

 

 

ZE:A

 

2927769w.jpg

 

 

Teen Top

 

2927839M.jpg

 

 

One Way

 

2927771z.jpg

 

 

Code - V

 

2927786d.jpg

 

 

Co-Ed School

 

2927787M.jpg

 

 

F.Cuz

 

2927788U.jpg

 

 

Infinite

 

2927797o.jpg

 

 

Touch

 

2927768H.png

 

 

Sistar

 

2930140Q.jpg

 

 

Miss A

 

2930135e.jpg

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много труден избор.Но според мен Тееn Top,тъй като са ми най-симпатични, а и имат големи гласови възможности.Но групи като Co-Ed School / F.Cuz / Infinite / Тоuch също са страхотни,но незнам гласувах за "Тееn Top" .

Пoжелавам на всички банди успехи в музикалната индустрия,а може би скоро и в актьорската :]

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

~Teen Top <33

не знам дали ще бъдат известни и в бъдеще,но силно се надявам .. защото имат какво все още да покажат

~ F-cuz,co-ed и Infinite определено ми се набиха на уши и очи последно време ..и вече съм ги причислила към силните групи .. ^^

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще си помисля още малко. Колебая се между Touch и Teen Top. И двете групи притежават уникално, различно и страхотно звучене. Направили са невероятни албуми и страхотни песни, които са ме впечатлили по един или друг начин. Стилът им е сходен, но и различен и наистина не знам ... ;х ;х ;х ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От гореизброените - F.Cuz. Песните им са разнообразни и запомнящи се. Другите не съм ги слушала въобще или не съм ги слушала достатъчно, за да имам мнение. Имам сами инфинит освен Ф.къз на плейъра си, ама нещо не ме хващат.

 

Разбирам, че тука са повече фенгърлите, ама е срамота да се пропуснат групи от калибъра на Систар и Мис А (които на МАМА спечелиха и наградата за нова група...). Аз лично си имам и сантимент към една по-малко известна група - Girl's Day.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Си Ен Блу са друга ракия. Техния официален дебют е през август 2009 с "Now or Never" в Япония. Този мини-албум не се слави

с особена популярност сред феновете. Не че не е добър. А групата нашумя през 2010 и то заради участието на лидера в YAB. (пак през 2009 :rolleyes: )

Иначе от изброените съм за Инфинит. Не само, че се различават от масовката, ами правят страхотна полу-рок, полу-поп музика.

Не виждам обаче Dalmatian. :rolleyes: И те изгряха мин. година, нищо, че си имат само 1 песна :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...