Jump to content

Recommended Posts

love-you-10000-years-2010-1.jpg

 

 

 

N92747-85896R.jpg

 


Love You 10000 Years (2010)
Страна: Тайван
Също така известен като: Love of Ten Thousand Years
Премиера: 6 август 2010
Времетраене: 108 мин.
Жанр: Романс, Комедия
Режисьор: Toyo Kitamura
Субтитри: Английски

Участват:
Vic Chou
Kato Youki
Yuzhi Lin (Na-Dow)
Yue Wang
Huang Deng Hui
Hao Lei
Li Bo En
Chen Shan

Резюме: Wu Qi Feng (Vic Chou) е водещ вокал в местна рок банда, наречена "Monkey Electric Boy Band", кото свири в Тайчунг. Останалите в групата са Da Dou (Huang Deng Hui), Xiao Ji (Li Bo En) и Ah Yan (Chen Shan). Wu няма късмет в любовта и никога не е бил с едно и също момиче за повече от три месеца. Sakurada (Kato Youki) е японско момиче, което, след раздялата с гаджето си, заминава на тримесечно посещение в Тайван, за да учи китайски език в езиков център. Тя има кратка афера с Wu и по-късно той я моли да подпише договор да му стане приятелка за 90 дни. Но едно от условията е, че двамата трябва да се разделят след това. Въпреки всичко, след като се опознават добре и връзката им може да се окаже истинската любов, те не са склонни да се разделят, когато датата наближи.
Какъв ще бъде резултатът от тяхната любовна история?

 


С БЪЛГАРСКИ СУБТИТРИ

С БЪЛГАРСКИ СУБТИТРИ 2
С АНГЛИЙСКИ СУБТИТРИ

С РУСКИ СУБТИТРИ

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

lazeto, благодаря за темичка! Най-накрая, след толкова време, да гледам любимеца ми Вик. :es:

 

Филмчето точно си отговаря на жанра - романтична комедия. Тривиална любовна история, но поднесена с много комични моменти.

Какво да кажа за Вик - страхотна визия: прическа, дрехи. Играта му няма нужда от коментар. С една дума - наслада за окото.

За първи път гледам Kato Youki. Много сладка актриса.

Много ме зарадва фактът, че Вик пее песните във филма.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ох, ни моа, ш'са разпиша днес...

Т'ва не е филм, т'ва е луда, шашава, ненормална, безумна, изкукала, шарено-розова олигофрения на ента степен! :lol: Колкото сценария беше липсващ, толкова кретенизма на режисьора се беше включил на макс. Ужасно, безумно смешно нещо, което обаче ми разчекна устата да им се хиля с простотиите. Сценариста сигурно е писал след лоботомия, а режисьора явно е бил надрусан, ма на кого му дреме, щом Вик язди рисувана панда? :lol:

 

Абе в общи линии, извадете си мозъка от главата, дайте го на химическо чистене и сядайте да гледате, докато ви го върнат.

 

Мерси, Лазе, направи ми вечерта.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз благодаря за темата. Преди месец бях пуснала питане в Търся... точно за този филм, защото ми се стори, че ще е щура комедия, но без резултат. Радвам се, че най после е качен някъде! :)

 

P.S.: Да споделя впечатленията си след като го изгледах - забавна комедия, на моменти голяма лудница.

 

Например, когато двамата с мацката се оказаха в автобуса с лудия ревнив шофьор или когато той осъзна, че е влюбен, започна да му се привижда лицето й и се натисна на хазяйката травестит.А като излязоха на сцената с тези розови костюми - не е истина просто.

 

Песничката "Love You 10000 Years" също е много готина и ме зарежда с енергия.

2в1 - двете ми любими песни събрани в един клип

 

http://www.youtube.com/watch?v=L00Hq58XOq4

Вик си е голям чаровник, тук е един такъв раздърпан, супер неглиже, но определено с дългите коси от "Марс" си го харесвам повече.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Спийди, всичко пробвах, просто субтитрите са на маймунски :( В крайна сметка седнах без субс да гледам, ама издържах до 15-тата минута и се отказах.. Май ще го подмина тоя филм, за което адски ме е яд ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Спийди, всичко пробвах, просто субтитрите са на маймунски :( В крайна сметка седнах без субс да гледам, ама издържах до 15-тата минута и се отказах.. Май ще го подмина тоя филм, за което адски ме е яд ...

Не знам непременно ли държиш да е с английски букви, затова пускам два линка, но ти трябва регистрация.

Гледала съм го онлайн и не знам как са файловете.

 

:click: /с английски суб/

 

:click: /с руски суб/

 

ТУК намерих свободно сваляне на субтитри.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:click: /с английски суб/

Аз го гледах от тук и си е ОК

 

Дори и тук го има :) --------->

И със сигурност не съжалявам за отделеното време ;)

Да не говорим, че едната от песните вече ми е любима :)

На Вик много му ходят тези роли - на артистичен тип :lol2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Забавен и луд филм, хареса ми.И на мен едната от песничките

ми стана любима. Хареса ми как Вик се справи с ролята на

вокал на рокгрупа, има много приятен глас момчето. :wub:

Имаше доста комични и смешни моменти :lol:

Kato Youki и аз не съм я гледала в други филм, но ми беше

много сладка. Краят ми хареса, с една дума - добре си

прекарах времето , забавно беше.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Спийди , много ми хареса твоя пост за филма, едва ли някой може да даде по-цветущо описание на това, което го очаква пред екрана. ;) Много шантаво и забавно филмче, оправи ми настроението. Вярно е, че не блести с кой знае какъв сценарий, но пък си има куп култови моменти. Забавлявах се искренно през цялото време. :panda: :panda: :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оооф, защо го гледах веднага след "Марс"? Толкова груба грешка... Направо съм ужасена от вида на Вик, изглежда наполовина, толкова е изхърбавял, плашещо е... Да не говорим за ужасната талибанска брадичка, с тоя рехав треволяк на лицето изглежда съвсем друг човек, през целия филм се стараех да си втълпя, че това е Вик. Направо ми развали всичкото настроение, чак не можах да се насладя на филма, пък така му се радвах... Иначе имаше доста смешни моменти и някои от героите си бяха попадения - семейството на Мика, особено баща й, хазяйката, момчетата от бандата, дето завършваха всеки разговор с "Глупак!". Музиката не ме впечатли, за жалост, по никакъв начин. Японката ми хареса, въпреки че много висока ми седеше до сладура, дето е 1`80, до минимум беше "обран" японския маниер на игра, много добре се справи с ролята си. Ако се абстрахирам от пристрастията си, ще кажа че това е едно добро за разпускане филмче.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вик не прилича на нищо, а японката можеше и по-добре да се справи. Толкоз бързо развитие на връзка не бях виждала... Горката наемодателка, стана ми жал за нея. Като сюжет малко плосък, но същевременно неангажиращ и приятен.

 

Музиката - под всякаква критика, а танца... зашеметяващ. Вик по-добре да се насочи към хапването на банички и актьорска игра :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бях забравила за това филмче, защото съм го гледала отдавна. :) Като цяло не е лошо, няма драма, която да те натовари и си имаше своите забавни моменти, което за мен винаги е плюс. В крайна сметка нали романтичните комедии базират сюжета си на  смях, забава, романтика, и най- важното поне за мен, щастливият финал. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...