Jump to content

4Men


tuci8710

Recommended Posts

Е, как е албума, little_angel? На мен ми харесва, приятен е за слушане. Въпреки това, мисля че има нужда и от малко по-бърза  и енергична песен, каквито имаше в предните им албуми. А най-голямото разочарование за мен си остава песента, в която участва Ben, моето сладурче. Очаквах наистина да е feat., а тя по-скоро е бек вокал за едно изречение и то с яко филтриран глас. Направо са се подиграли с малкото.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Иска ли питане, d3mn, техният албум ако не е страхотен, не знам на кой..... Те са ми настолната R&B баладна група хехехехе


 


Ето още една песен от Йонг Дже в памет на загиналите в трагедията....



 


[2014.05.30] Shin Yong Jae – You Whom I Love


Свали


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

VIBE са създали нова компания THE VIBE Entertainment и първият им проект е Made in THE VIBE. Ще издават песни, които никога не са излизали или ще преработват стари свои песни. В проекта им ще участват и обичайните заподозрени 4MEN, Ben, Lim Se Jun, Mi и др.


 


Вторият сингъл за проекта е този в който участват и момчетата.




Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Новият им албум Study Abroad, излиза днес.


Стана ясно, че Won Joo ще влезе в казармата през септември и този албум ще му е последният за сега. Ще имат и голям концерт през август за довиждане. През времето когато той ще е в армият Yong Jae ще промотира соло, а може би и той ще реши да влезе по-рано, ще видим....



Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...