Jump to content

Интервю за създаването на Eastern Spirit


Recommended Posts

Беше страхотен репортаж!

сърцето ми се напълни с радост докато го слушах.. ^^

а в началото споменаха нещо за концерт на корейски звезди, набиращи популярност..

Малко повече информация ??

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еееее, това беше ^^ Оправи ми се настроението! Най-после нещо интересно по тези новини :es:

Благодаря вии, благодаря ви!! Камсахамнида :wub: Благодаря, че ни помагате да се докоснем до източна култура :thanks:

Още много, много интервюта за напред :asian:

..... и нужно ли е да споменавам, че само като чух думите "корейска поп звезда", "концерт" и "София" на лицето ми се появи една усмивка до ушите и сърцето ми заби бързо-бързо :es:

И отново - БЛАГОДАРЯ ВИ! Пийнете по едно за наше и ваше здраве довечера! (но не прекалявайте) :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-после истинско признание за източната култура и изкуство и то по национална телевизия. Дано това е само началото на още много, много перортажи, статии, интервюта и т.н. Просълзих се от умиление, беше изключително приятна изненада! Браво на основателите на Източния Дух :):kiss2::thanks:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мда ама можеше повече както казват някои. Преди няколко дена гледах едно друго интервю по ТВ Варна в ютубето там момичето дето обясняваше за ЕС добре изложи предимствата на азиатските продукции пред останалите дори нахрани американските както заслужават. Сега трябваше да е нещо такова и да отделят на нашите хора повече екранно време, а не 4-5 мин само, но пак си е постижение дори и краткотрайно понеже национална тв у-а.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мда ама можеше повече както казват някои. Преди няколко дена гледах едно друго интервю по ТВ Варна в ютубето там момичето дето обясняваше за ЕС добре изложи предимствата на азиатските продукции пред останалите дори нахрани американските както заслужават. Сега трябваше да е нещо такова и да отделят на нашите хора повече екранно време, а не 4-5 мин само, но пак си е постижение дори и краткотрайно понеже национална тв у-а.

Къде го това интервю?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво на вас !Много се зарадвах и изгледах репортажът с удоволствие :) .Вярно че е кратичък но дано в бъдеще има подобни много по-дълги такива.А и новината за евентуален концерт есента е просто ...уау .Дано ако се осъществи има поне един от харесваните от мен изпълнители.Един въпрос за разбирачите :D -коя е песента от края на интервюто? Май я нямам в колекцията .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изключително се зарадвах на това което видях,още повече,че по някакъв начин се запознах с вас.Благодаря Ви от сърце за всичко което сте осъществили и продължавате да правите за нас.От както Ви открих се чудих кои са хората заели се с това начинание.Много съм доволна от това което видях,млади,красиви и умни.Благодаря Ви отново,че ни позволявате да се докоснем до нещо толкова хубаво.Дано повече хора признаят идеята Ви.За мен всяка секунда прекарана с "Източния дух" е истинско удоволствие :):thanks:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моите искрени поздравления за успеха !! :)) Вие ни давате възможност да осъществяваме или поне да вярваме в мечтите си !! Благодаря ви !! Все пак човек без мечти , е като кораб без плътна !! Благодаря ви още веднъж !! :))

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко късно , но репортажът е станал много добре! :yes: Поздравявам Ви с усмивка на лице и с пожелание да има още такива и по- дългички занапред! Поздравления!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предаването по радио "Реакция" - Friday Chopsticks ще го има всеки петък от 20:00 до 21:00.. аз снощи го слушах и ми беше много интересно. Новини от к-попа; кдрами, дорами, манги.. от всичко по малко smile.gifИ дори споменаха къдриците на МинХо, безценно хаха laugh.gif

Сега сериозно.. надявам се следващата седмица да има повече слушатели ^^

facеbook страница

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също го слушах благодарение на съобщението на ukio.Разбира се ,ще го слушам и другата седмица. Приятно е да се чувстваш част от тази общност и е интересно да се коментират в ефир темите ,които са интересни за нас. Благодарна съм на хората ,които са инициатори за това :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...