Jump to content
Ragnos

Интервю за създаването на Eastern Spirit

Recommended Posts

Че ние само повече гласност ще дадем и в частност реклама ще направим. :blush:

Ясно е, че никой не ще посегне да го обработва... рисувайки ти мустаци, примерно. :xaxa:

Преди малко бях пуснала БНТ и даваха репортаж за "групичка" ентусиасти, танцуващи попинг. Обаче се оказа, че са нещо повече от "групичка" - в почти всички български градове има хора, които се занимават с този вид танци ... И си помислих, дали случайно някой журналист няма да се хване и да направи едно интервю и за Истърн Спирит . А не след дълго какво виждат очите ми :D ?! Браво! Много ме зарадва този репортаж! След някоя друга година може и цяло предаване да посветят за Истърн Спирит :asian:

Много сте хубави, бе, дечица мои. Страхотно се справихте. Много хубав репортаж, а и новината за предстоящото събитие през есента си я бива :yes: .

Браво на Вас :yes: ...много добре се е получило ( страхотно сте се справили, както винаги де ) ..имам само една забележка многоо кратичко....искаше ми се да е повече...

Много съм горда с вас - репортажът беше малко късичък, но вие се представихте на ниво. Радвам се и за страхотната новина. Не можете да си представите колко много ми помагате.Благодаря ви за труда. Не мога да събера кураж и да ви предложа помощ. Благодаря ви още веднъж.

Аз със скромното си образование "връзки с обществеността" /и позатихващи познания/ мога да кажа, че наистина се е получил много хубав, положителен и успешен репортаж. Браво на вас! :yes: Сега обаче очаквайте още по-голяма вълна ентусиасти към форума. :D И още по-гордо и с широка усмивка ще се представяме като малка частичка от готиния форум. :blush:

Интересно ми бе да науча факти за Истърн Спирит. Чудесен репортаж. Най ми хареса какво казаха създателите за това какво може да се види/усети/обмисли/направи извод докато гледаш източните продукции. За ината, упоритостта в здравословна и трезва доза в контраст с нашия нихилизъм и безверие. Да погледнеш от друга гледна точка даден казус. Не обичам обобщения но и аз точно това гледам да попия/прихвана.

А много добре браво.., че и по телевизията-майка не коя друга! :rolleyes: Дано да си вземат бележка наистина и да обърнат повече внимание на корейските и защо не японските продукции таман ще влеят свежест в и без това захабеният си репертоар. Така, че БНТ е надеждата! БТВ и Нова са безнадежден случай особено бтв-то - смях през сълзи! Ама трябваше да им кажете да ги пускат със субтитри, че Пастата горката стана по-зле работата с тея дублажи. Иначе тоя корейски информационен център не е зле добре са го направили изглежда приятна атмосфера така малко като интернет-кафе. :)

Евала наистина на Цветелина, задето така хубаво са монтирали репортажа и са изрязали глупостите. :lol: Шефче, с тебе е удоволствие да се излага човек. :D

Дължината на репортажите не зависи от журналиста, така че колкото - толкова.

Оле колко много се радвам в момента :es: Много сладко репортажче се е получило

БРАВО НА ВАС :yes:

Браво и от мен много добре сте се справили.

Много сте готини.

Аз си позволих го клъцна видеото и да го кача в тубата.

Ако е проблем за форума че видеото е на бнт го затрийте от тук :)

Репортажа е страхотен...останах без думи...дано за в бъдеще да има още много такива...пожелавам на целия екип и на цялата аудитория на "eastern spirit" много бъдещи успехи....

Еееее, браво. Страхотни сте.

Млади, хубави, интелигентни.. Много ме зарадвахте и най-вече, радвам се, че все повече се говори за Изтока и се чуват думите "колектив" и "вдъхновение".

Благодаря ви.

:kiss2:

п.п. ама много сте хубави, бееее

Викиту, много си се барнала, ей! :)

Много сте готини и репортажът е много готин и непринуден. Милица, мн добре си се изказала, браво :). А Рагнос е много шефски :).

Оооо!

Поздравления - много сте сладки, лъчезарни и вдъхващи респект и доверие в същото време! :yes:

Да си пожелаем повече такива добронамерени репортажи!

Имало причина да има телевизор някъде там из хола значи!

Браво на вас, получило се е много добре. Не се притеснявате пред камерите, много сте позитивни- въобще :thanks:

И отсега само напред =)

Друго си е да лицезреш началството как пръска искрите на Източния дух в националния ефир! Целувах монитора и плаках! Но темата си заслужава поне 30 мин. , а не 3! Како, :wub: , Синардин :inlove: , Рагнос :up::thanks:

Браво на вас! Всички много се гордеем като ви гледаме! Страхотен репортаж и дано да е първият от хиляди! ФАЙТИНГ!!! :yes::asian::yes:

Друго си е да лицезреш началството как пръска искрите на Източния дух в националния ефир! Целувах монитора и плаках! Но темата си заслужава поне 30 мин. , а не 3! Како, :wub: , Синардин :inlove: , Рагнос :up::thanks:

Ето това признание чаках... :lol: :lol: :lol:

Време беше за още един репортаж. Нека да са повече занапред! Великолепно се е получило! По-добре от първия път.