Jump to content

Интервю за създаването на Eastern Spirit


Recommended Posts

Аз пък не усетих голяма разлика в гласа на Митя. Звучеше си, все едно е по телефона. :)

Их, са ше ме накарате да кача едно мое творение, че да усетите разликата. Стенд бай ту рисийв в Лично творчество.

 

П.П. Айде бегайте да слушате. И стига толкова спам за моя глас. Темата е друга. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма голяма разлика в гласа. Аз какви ги говорех по време на есенните дни за Джи Соп, тоалетните и концертите на Корея, не е истина.

Хареса ми, как се е получило. Идеята е чудесна. Трябва да се реализира. Ако може, всеки вторник да се се разказва по 1 филм, а успоредно с това, може и да се "рекламира" новата корейска драма, която ще започне по Диема Фемили.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хареса ми- скромно, убедително и интригуващо.

А гласчвто ти направо гали ушото.

 

ще допълня само Adja,adja ! Faiting !! :yes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес Руслана ще гостува на Диана в предаването "Оркестър с трудно име". Ще си говорят за корейско кино, за Eastern Spirit и ще се пуска корейска музика. Предаването почва в 17:00 и продължава до 18:00 и може да се слуша в www.reakcia.net Клика се на червения бутон "Слушай" и от там радиото си тръгва.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето и запис на днешното предаване с участието на mo_chuishle и Ragnos. То е за всички, които не са имали възможност да го слушат на живо :) Ето какво се получи след общите ни усилия. http://dox.bg/files/dw?a=cbd295752f

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето и запис на днешното предаване с участието на mo_chuishle и Ragnos. То е за всички, които не са имали възможност да го слушат на живо :) Ето какво се получи след общите ни усилия. http://dox.bg/files/dw?a=cbd295752f

Много благодаря. Вчера по това време не бях в нас и го изтървах. Сега ще наваксам. :D

 

П.П. Интервюто беше много интересно. Браво на двете водещи, браво и на гостенката Руслана. Направо се счупих от смях, когато разказваше за първите си впечатления от корейските филми. Самото предаване също беше добре структурирано - свежа музика, хубав диалог и добра беседа на най-актуалните корейски заглавия. Препоръчвам на повече хора да следят предаването, особено след новопроявения интерес към общата ни страст - азиатското кино и култура. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дойде време и за второто предаване по радио Реакция, посветено на Изтока.

Във вторник, 22 март, от 17 часа, ще посрещнем пролетта с разговор за съвременното японско кино.

Ще разискваме филмите на Коре-еда, Такаши Миике и Татсуя Накашима. Музикалният фокус ще падне върху саундтрака на Crows zero.

Ето и сайтът на радиото:

Линк

Приятно слушане!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето линк за сваляне на предаването от днес - темата, както спомена по-горе ukio е японско кино. :D Приятно слушане :)

"Оркестър с трудно име" - Японско кино

 

П.С. Благодарности на госта, че се съгласи да сподели полезните си познания с екипа на Оркестъра и не само с тях :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хванах си една грешка. Песента, която слушахме от филма Beck, се нарича Еволюция. Мисля, че имаше доста фактология. Надявам се да сме били полезни на слушателите.

Благодарности, момичета! Бяхте страхотни водещи. Предразположихте ме по най-добрия начин.

Тема 2: Японско кино

 

1 - BECK: Evolution

2 - Battle royal: Dragon Ash - Shizuka na hibi no kaidan wo

3 - Kanikosen movie: Nico touch the walls - Fuujin

Останалите песни са от саундтрака на Crows zero

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Време е за поредното предаване по радио Реакция. Този път то ще бъде посветено на концерта на Гакт в Будапеща. В студиото ще има специален гост, който ще пее на живо от ефира.

Предаването можете де чуете във вторник от 17:00 на адрес http://www.reakcia.net/. Натискате големия червен бутон и слушате. Въпроси можете да задавате на

Skype: reakcia.net

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес отново е ефира на студентското онлайн радио "Реакция" ще звучи източна музика. В предаването "Оркестър с трудно име" ще си говорим за японските дорами, малко ще навлезем и в темата за анимета и студио "Гибли" :)

 

Специален гост ще буде Мария Симеонова

 

Можете да слушате "Оркестър с трудно име" от 17:00, www.reakcia.net

 

Приятно слушане! ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес предаването "Оркестър с трудно име" , по онлайн радио "Реакция", ще бъде посветено на киното на Индонезия.

 

"....Ще си поговорим за развитието на киното там и разбира се за музиката в него....."

 

Можете да слушате "Оркестър с трудно име" от 17:00 ч., www.reakcia.net

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ерм аз тея оркестри не ме интересуват ама така като я гледам тази тема и наистина ми стана интересно какво пък ще е това интервю и как е бил създаден тоя сайт и защо? Е то е ясно защо е бил създаден ама пък изхождайки от собственият си светоглед може да е някаква нестандартна причина знае ли човек или да има някви забавни случки покрай създаването..Абе директно да си питам дали го няма някъде да бърше прах из видеообменните сайтове като тубата, вбокс? :D Понеже линка тука е увяхнал като го гледам и нищо чудно то тея сайтове за ъплоуд не са надеждни много много особено ако са български.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди десетина дни БНТ направи репортаж за Истърн Спирит, по случай 4-тия ни рожден ден. Отправям специални благодарности на Цветелина Йорданова и нейния оператор за чудесния материал. Изгледайте видеото и ще научите за едно любопитно събитие, което се готви за тази есен.

Благодарности на sinardin и speedy, задето не ме оставиха да се излагам сам :lol: и на Корейския интернет център за предоставения терен.

 

Въпросният репортаж можете да намерите на този ЛИНК, а началото му е малко след 11-тата минута. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотно е! :es:

Има ли някаква възможност да се изреже само тази част и да си го пускаме насам натам? :panda-145:

Начини има, но все пак видеото е собственост на БНТ и не е редно. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...